Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Млатеньето като изкуство  (Прочетена 11165 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Re:Млатеньето като изкуство
« Reply #15 -: Януари 03, 2011, 05:33:42 »
Къде са затри Брутале? Що му дирите нещо у Видин? Да каже он къде сака да тренира. По мои спомени момчето е от Видин, ма учи у Софиа.
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #16 -: Януари 03, 2011, 05:37:08 »
начи я първо сакам да благодарим на сички зели участие у темата и дале съвети

таа пародеа наречена 'мастъра' съм одил у неа два пъти - един път с един приятел га се беме нагърмели и от тъпотиа отидоме тама и вториа по коледа /миналата годин/ каде с триста зора влезнаме с три иляди излезнаме - оно целеа град беше тама ;D моате да си представите - целеа град у таа мининка кръчма :o

Онуфри я саках да тренирам нешто каде е така да се раздвижвам от време на време, па да научим нешто ново и да си поддържам телото у форма оти последните години яко съм са разпуснал, та ча ма а срам от мене.
тава естествено изключва фитнеса оти он съм чел че само та вдървява, не та праи подвижен, а я иска точно тава - повече подвижност и издръжливост. доста дълго време са чуди ка да са раздвижвам и стигна до извода оти тава - млатеньето а най-интересно и най-занимателно.

инак тава каде го казва Краси а ного ного ного лошо, оти дори и у такав момент кога сака човек да са занимава с некакав спорт са оказва оти а вързан и нема как да практикува нешто подобно.

Къде са затри Брутале? Що му дирите нещо у Видин? Да каже он къде сака да тренира. По мои спомени момчето е от Видин, ма учи у Софиа.

я съм от Видин, учим у софеа, ама през повечето време съм си във Видин, у софеа одя само за сесии и лекции, купонье и некви такива - не съм с постоянен престой тама ;D
« Последно редактиранье: Януари 03, 2011, 05:39:34 от Брутале »
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

onufri

• Гостенин
« Reply #17 -: Януари 03, 2011, 05:43:11 »
тука баце Краси мисла ,че верно а прав-за дадената ситуациа.Ма тава ме наведе на мисълта ,че са манко местата у БГ де те орица като назе на повечко годин моо се фане да тренира нещо -е така за удоволствие и раздвижванье-говора като бокс,като некъв такъв по организиран спорт-не прикаам за измислени фитнесе и мачлета у събота сутринта коги съ играа 20 минути а 2 часа преди и след, са пушат цигари и съ пие бира ;)

тава а лошо.
ма а скоро проблем малък град/голем град.
предполагам, че и тука у малките градове нема кой знаа кви възможностти. а язе за пръви път правих спаринг срещу един 65 годишен, де са беше зафанал с бокс 2-3 годин преди тава (иначе разправаше, че цел живот а спортувал, ма не бойни спортове) и могу здраво ма ступа дрътака. а я бех чисто
физически в нелоша форма.
също а лошо, че в повечето места в България е трудно да са занимаваш любителски с некъв спорт. я винаги съм са интересувал от бокс, ма не съм са записал като малък, шот имаше само у спортното, а тем излааха от залата некви кривоглави маймуняци, де само обикаляаа а са биат по улиците. и сеги като казвам, че тренирам бокс и са състезавам, сички по възрастни ора ма питат дали зиам пари за тава. не разбират, че моа да го права за кеф.
ма както и да е, да са върнем на проблема на Брутале. както вече казах, не е толкова важно къв спорт ша започнеш, по важно е на къв тренер и кви ора ша попаднеш. щом Краси казва, че на бокс и самбо само малки зимат, предполагам че а верно. да одиш сам да блъскаш по крушата не а съвсем безмислено (добро а за кондициа и а могу добро срещу стрес) ма с такъв "опит" са не пускай на спаринг. па и затава нема нужда да одиш некъде да плащаш, мое да окачиш един чувал пред блока и готово.
« Последно редактиранье: Януари 03, 2011, 05:44:47 от Онуфри »
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #18 -: Януари 03, 2011, 05:49:37 »
тава естествено изключва фитнеса оти он съм чел че само та вдървява, не та праи подвижен, а я иска точно тава - повече подвижност и издръжливост.

не а задължително да а така, но в могу от случаите така са получава.

[/quote]

доста дълго време са чуди ка да са раздвижвам и стигна до извода оти тава - млатеньето а най-интересно и най-занимателно.

[/quote]

така а. ма ако нема къде а тренираш у Видин, моа ти препоръчам да правиш само физическата подготовка за бойни спортове. има безброй клипове в тубата, виж например Ross Training, покрай него ша видиш и други. ако наистина имаш намерение да са занимаваш сериозно с нещо таково, мое да пишем пак и да ти дам насоки за неква програма.
Активен

Брутале

• Тумбак
« Reply #19 -: Януари 03, 2011, 06:04:51 »
Онуфри ного благодарим за информацета.

ше зеем да го прегледам канала на RossTraining да видим за кво иде реч, оно съга на първо гледане са оказа оти тиа дни съм гледал нешто за скачаньето на въже тама у тоа канал ;D ше зеем да го разгледам по-подробно да видим за кво иде реч.

Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #20 -: Януари 03, 2011, 06:53:39 »
Преди час говори с един приятел къде оди да се боксира - бивш боксьор е - сега е спаринг на Денис Колбин - ли Денис са боксира за назе - Моа та запознаам с него и да те въведе у некой неща - ма стига съм писал - Къто си у Видин па обади се 0897 9117900
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Брутале

• Тумбак
« Reply #21 -: Януари 03, 2011, 06:59:48 »
Благодаря Краси.

Като се приберем края на месеца обезателно ше се обада!

Активен

• Пустиняк
« Reply #22 -: Януари 03, 2011, 07:08:58 »
Благодаря Краси.

Като се приберем края на месеца обезателно ше се обада!
Чекам ;)
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #23 -: Януари 03, 2011, 07:41:47 »
Преди час говори с един приятел къде оди да се боксира - бивш боксьор е - сега е спаринг на Денис Колбин - ли Денис са боксира за назе - Моа та запознаам с него и да те въведе у некой неща - ма стига съм писал - Къто си у Видин па обади се 0897 9117900
Краси,оправи си телефоня къде си дал на момчето или му кажи да та дири на тоа къде ти е на подписа,че в поста малко си са олял с цифрите ;D
Активен

• Пустиняк
« Reply #24 -: Януари 03, 2011, 07:46:44 »
Краси,оправи си телефоня къде си дал на момчето или му кажи да та дири на тоа къде ти е на подписа,че в поста малко си са олял с цифрите ;D
Eпа такаа къто не пием ;D 0897 917 900
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #25 -: Януари 03, 2011, 08:36:21 »
Незнам кво че кажете за тава, некой верват, други не, малко джадайско е. Ма я мислим, че го има тава нещо и се корени негде у източните техники.
Тава според мене е вид хипноза, я не си го обеснявам другояче.
Активен

Шашаригавия

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4379
« Reply #26 -: Януари 03, 2011, 09:38:48 »
СРБ (Селски Ръкопашен Бой)  ;D
Активен

Брутале

• Тумбак
« Reply #27 -: Януари 03, 2011, 09:43:48 »
Незнам кво че кажете за тава, некой верват, други не, малко джадайско е. Ма я мислим, че го има тава нещо и се корени негде у източните техники. http://www.youtube.com/watch?v=DyWQEcI7Kgo&feature=related Тава според мене е вид хипноза, я не си го обеснявам другояче.

тава точно каде си показал мислим, че най-лесно моа да се обясни е така - тоа каде са варди ползва генерираната сила на тоа каде го атакува и обръща нещата у своя полза  с минимум услиеа.

Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #28 -: Януари 03, 2011, 10:24:26 »
тава съм го гледал още преди години. не знам дали а верно, ма нема начин да докажа, че не е.

Тава което съм са питал могу пъти обаче а:
1. що го показват тава ем на хамериканците ем и по талавизиата
2. къде са тиа нинджи коги има терористични атаки със заложници у русиата.

ма тава вече са други теми, дайте да са врънем на спорта  ;D
Активен

Брутале

• Тумбак
« Reply #29 -: Януари 03, 2011, 10:31:43 »
абе, я са сети да питам малко като "градски легенди" ама се пак - верно ли а оти ако почнеш да тренираш бокс първата работа каде ше ти се случи е да ти строшат носа ???

некой ми беше казвал оти са прай като излезнеш срещу некой и като те лепне през носа да не паднеш на земята ???
Активен

Страницата е създадена за 0.378 секунди с 24 запитвания.