Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Млатеньето като изкуство  (Прочетена 11546 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ЛОМНЯК

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2037
Re:Млатеньето като изкуство
« Reply #60 -: Януари 06, 2011, 12:10:15 »
Мими владее силата ;) Колко и да  гу млатиш , и пада толку по са изправя и  показва , че се не е родила такава сила и изкуство, каде може да го победи ;D ;D ;D ;D

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #61 -: Януари 06, 2011, 12:12:59 »
море предниа пат са бе зле потрошил, ма но е така с таа матаретка и рекиата нема ка
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #62 -: Януари 06, 2011, 12:16:39 »
море предниа пат са бе зле потрошил, ма но е така с таа матаретка и рекиата нема ка
тава са само изпитаниа на съдбата ,дето теразаат Джедайското Мимево телО,но укрепват духъ Му,създават вдъхновение за поезиата Му и повишават владееньето на Силата от таа емблематична СЗ нинджа! ;D ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #63 -: Януари 06, 2011, 12:45:44 »
беги бе  ;D
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #64 -: Януари 06, 2011, 01:16:51 »
Мими е поетична нинджа-моторист. От пътното вече го дират за изровен асфалт, колко пъти пада с онаа матаретка неа истина. Предния път одил на язовира, пийнал и се прекръшнявчил. Викаше: Ей, за пет таранки ще да загинем!
Он владее изкуството на Волтовата Дъга, като уместо нунджако използва електрожен. Като на Императора от Междузвездни войни, дето му излазаха токове из ръцете. Също е повелител на стилът Пияна Моторетка, който се изразява с това, че на противника му се завива свет да го гледа как кара и пада у несвест.
« Последно редактиранье: Януари 06, 2011, 01:20:56 от Плъотрепач »
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #65 -: Януари 06, 2011, 01:19:00 »
Мими е поетична нинджа-моторист. От пътното вече го дират за изровен асфалт, колко пъти пада с онаа матаретка неа истина. Предния път одил на язовира, пийнал и се прекръшнявчил. Викаше: Ей, за пет таранки ще да загинем!

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Активен

ЛОМНЯК

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2037
« Reply #66 -: Януари 06, 2011, 01:20:11 »
От пътното гу дират,да му връчат грамота и плакет , за помощта му у изкопаването и изравянето на канавките ,покрай асвалта ;D ;D ;D ;D ;D

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #67 -: Януари 06, 2011, 01:43:19 »
И от БДЖ че го санкционират, що беше отнесъл бариерата на влака с глава. Нали послем Бомбата го кара на Белоградчик, ама стигнале дотама и Мими нещеял да улезне у болницата, запънал се като цигане пред районно и се врънали у село. Я се сети един случай за две северозападни нинджи, дето се напиле на боторе, ама се изметнали от пиенье като стари дъски. И линейкаджията ги натаварил да ги кара на Белоградчик с една УАЗ-ка разбрицана. И горе точно на острите завои преди града, ониа врата се отвориле и теа двамата изпаднале у шанеца. Оня спрел у града, гледа вратата зеи, теа ги нема. Врнал се да ги дири, а они излазиле из храстите и рекли, че са по-добре вече.
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #68 -: Януари 06, 2011, 01:47:01 »
 ;D  ;D  ;D

ей, и таа убава тема ги ебаате у дупе

;D  ;D  ;D
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
« Reply #69 -: Януари 06, 2011, 01:49:54 »
 ;D ;D ;D тиа ма сцепиа
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #70 -: Януари 06, 2011, 01:51:39 »
;D  ;D  ;D

;D  ;D  ;D
в това ни е силата  ;D
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
« Reply #71 -: Януари 06, 2011, 02:02:08 »
Начи грацки, ако сакаш сериозно мнение - дириш постовете на Онуфри. Ако сакаш глупоч - сички останали  ;D
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #72 -: Януари 06, 2011, 02:15:27 »
и да не сакаш, па сички останале
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #73 -: Януари 06, 2011, 02:24:55 »
;D  ;D  ;D

;D  ;D  ;D
в това ни е силата  ;D

баш те у тава е нашто кунг-фу
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #74 -: Януари 06, 2011, 02:55:41 »
ееее па но неможе сал спорт,требва и почивка-като маанеш на Онуфри постовете останалото сме у почивката ;D ;D ;DАпа я лично мисла че требва вече да се създаде под тема-Подвизите на СЗ нинджите и техния гуру,учител и мега-гига-свръх Джедай-Мими Божков-Владетела на електроженя и създатела на недостижимо-техничниа стил-Пияната моторетка ;D ;D ;D ;DПа тоа разказ за двете нинджи у линейката ма сеща за моя комшия Линчо у Меяне лека му пръст-ньего след ниджа-турнирите у Меянския Джаънт Стейдиъм-казаня за печенье рекиа го караа с каруцата у състояние на транс-толко са а състезавал че стоеше като талпа и сал по тава,че похръква съ разбира че а жив-но нади ньего се виат пасаж винарки ша кааш че а у амазонската джунгла.... ;D ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.255 секунди с 23 запитвания.