Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Млатеньето като изкуство  (Прочетена 11149 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Re:Млатеньето като изкуство
« Reply #105 -: Март 27, 2011, 03:15:50 »
тиа лаас тай-бокс практикуват.Я по-си ми арсва класичискиа,особено за гледанье и то у по-леките категории ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

onufri

• Гостенин
« Reply #106 -: Март 27, 2011, 03:21:44 »
и на мене така, виж предишното видео де съм пущил.
тиа в залата де тренирам сеги основно ММА практикуват, тоа си а тай-боксьор. я като чист боксьор би требвало коги играем само бокс, да съм по-добър от него, ма он си е профи. и точно с ъперкът нокаутира тайландчето тука.
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #107 -: Март 27, 2011, 03:36:31 »
Гледах го я предишното видео,да не мислиш ,че съм го пропущил ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

onufri

• Гостенин
« Reply #108 -: Април 09, 2011, 11:42:56 »
Загубих
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #109 -: Април 09, 2011, 11:44:24 »
да ти не пука-за един бит дават двама не бити-другиа път ша ги излундзиш като войнишко кепе ;) :tazz:
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #110 -: Април 10, 2011, 09:35:25 »
Се един от двамата требва да загуби! Щех да реча, че другия път ше му го върнеш, ама то "Бито и ебано връщане нема!", важно е да нема бушонье, да  не плашиш колегите и децата по улицата! ;D
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

onufri

• Гостенин
« Reply #111 -: Април 10, 2011, 08:17:01 »
Абе в боя нема, ма в бокса има връщане. Бушоне имам, то язе и като бия имам  ;D, ма не са сериозни и утре ша моа да ги скрия с грим ;D.
Иначе са боксирах с един чернокож. Беше могу, ама могу здрав физически, ма като боксьор не беше нищо особено и беше по-неопитен от мене. Ма я не бех достатъчно концентриран и мотивиран. Явно вече мисла повече за други работи и немам толкова мерак и май ша спирам да са съзтезавам и ша си тренирам само за кеф, като ша намалъ малко бокса и ша засила щангите.
Ма пак требва да намера нещо да са съзтезавам  ???, имам нужда от предизвикателства...
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #112 -: Април 10, 2011, 08:27:25 »
послушай Дзеня и съ състезавай с тебе си ;) ;D иначе си прав-винаги требва да има некво предизвикателство иначе живота неа живот....
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #113 -: Април 10, 2011, 08:32:56 »
 guru guru guru
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #114 -: Април 18, 2011, 10:36:02 »
Яла те избрани кадри на Scott Adkins дека играа като Юри Бойка у Undisputted 2 и 3

« Последно редактиранье: Април 18, 2011, 11:12:54 от Брутале »
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Владимир

• Гостенин
« Reply #115 -: Април 18, 2011, 10:46:11 »
Ма пак требва да намера нещо да са съзтезавам  ???, имам нужда от предизвикателства...
Епа, кво му а на белота ели на таблата?  :smeeeh:
Активен

Страницата е създадена за 0.099 секунди с 22 запитвания.