Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: КОЙ КВА БИРА СМУЧЕ  (Прочетена 22637 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

КукурУз

• Гостенин
Re:КОЙ КВА БИРА СМУЧЕ
« Reply #45 -: Май 12, 2009, 02:06:39 »
Връ му го! АЗ бех виждал некъде двулитровиа вариянт на неповним къде!
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #46 -: Май 12, 2009, 05:09:48 »
Абре Самоток, па тава са 16 кила вода!!! Я се уплаши, като прочете. Кво ти не стана лоше? Я повече от 6 бири не мом да изпием, оно станем като скотна жаба. Виждал съм един да пие една каса, ама с твоя рекорд го тураш оня у джеба си.
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #47 -: Май 12, 2009, 06:43:27 »
малиии  :o куту чета, тука все състезателе сте са събрале  ;D
язе  - срам, не срам ша си признаа - повече от 1 бира никоги не съм изпивала през живото си, ама я и не обичам млого, пущинята, само летоска у жегите пийвам
сметайте, щом за почти година у Германия да съм изпила... има-нема 5 бири  ;D за срамотите у държавата с илядо вида бира я си купувах вино  :-[ ;D
иначе предпочитам старопрамен или каменица мътно, ма не знам дали я има, напоследък нещо ми се губи от поглед
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

jaio

• Гостенин
« Reply #48 -: Май 12, 2009, 06:49:36 »
аааааааа винце попииииваш ----а епа еми за кво да са наливаш с бира ----азе а пиа летоска кога ми са допие вода ели за разредител за бърбан я ползвам ;D --иначе зимъска са не сештам много за бира и язе натегам на винце
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #49 -: Май 12, 2009, 08:54:10 »
Я ръгам Леденика ели Старопрамен.Ма при назе у Велинград Леденика има по-редко
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #50 -: Май 12, 2009, 09:15:20 »
и мани друго - ми и правех инсталацеа на един УЙндолс ХП - които а редил знаа че тава изруд са реди за 4-5 часа ама фулл , драйвере най нови , неро , антивирусе , сичкото пачове , неко игрица и те така ...

с мене имаше и един Цецо - он оди да дозимва от магазата - аиде може и он да испил и една две чашки - ма другото е моа заслуга - имаше и некъв мач - ебем ти мач -
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
« Reply #51 -: Май 12, 2009, 10:53:25 »
Ей па я пиа секаква стига да а пълна ;D ;D ;D
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #52 -: Май 12, 2009, 11:22:58 »
Абре Самоток, па тава са 16 кила вода!!! Я се уплаши, като прочете. Кво ти не стана лоше? Я повече от 6 бири не мом да изпием, оно станем като скотна жаба. Виждал съм един да пие една каса, ама с твоя рекорд го тураш оня у джеба си.

виа ма подсетите я навремето работеше на един мостови кран къде тавареше вагонье с железо и дръва и един ден тавариме вагон с железо на един циганин чорбаджия  :o :o и он човека си плаща дубре, а оно е жега 40 градуса на сенкя и циганина вика: "Колку по брърже натаварите вагонья , толко повече черпа че има", Я и колегите са напънаме и го натовариме скоропостижнно ама изгинаме за вОда ...... и те тогива Я я изпи 12 (дванайсе ) бири за нула време (сите у кръчмата зеа да ма глеат учудено) без да одим да пикам !!!! .... кой знаа колку се бе убезводнил тогева  ??? ???
Активен
жената Я  и приятели  

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #53 -: Май 12, 2009, 11:28:51 »
тиа рекорде без пикане - азе едно време куга беа студентин 17 маленки бири /330 мл/  астика - ма бех млад и шашов - а съга съм само шашов  :) :) :) :)
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #54 -: Май 12, 2009, 11:37:38 »
тиа рекорде без пикане - азе едно време куга беа студентин 17 маленки бири /330 мл/  астика - ма бех млад и шашов - а съга съм само шашов  :) :) :) :)

ей не че се фалим, ама гулема жега беше, още половин час да ма беа накарале да седим у кабината на крана и сигур щеше да припаднем....и най чудното е че тиа 12 бири ги изпх що много ми се пиееше, а не зорлем - да са праим на пияч.
Активен
жената Я  и приятели  

Росен Багериста

• Тумбак
« Reply #55 -: Май 13, 2009, 11:03:11 »
Ено време коги бирата трааше 8-10 дена сме пиле по каса че и горница а сеги с теа консерванте има нема 4-5
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #56 -: Май 13, 2009, 11:06:48 »
у Алмуса нема бате
и у студенеа чаи нестии пише че нема - ма азе не вервам , знаа че у домашната рикиа бащъта не тура - що съм покраи него куга я пече
Активен

Росен Багериста

• Тумбак
« Reply #57 -: Май 14, 2009, 09:29:00 »
За Алмуса а верно баце и я си ги уважавам ама тука у Варна са не намира.Имаше по ено време на магазинчето до назе ама спреа да карат он и чорбаджията не знаа що явно дистрибуторете са са разбегале.
Активен

SPEEDER

• Гостенин
« Reply #58 -: Май 15, 2009, 04:14:26 »
Я иам един приятел он е ебати водната помпа. Смуче таа жна бирата баче на макя си боската а заапал. Даже напоследък го глеам че зе да си сипва у буркан от компот и от ньего напиня. И така по цел ден. Само да уточним, чеа от Резервато.
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #59 -: Май 15, 2009, 04:33:37 »
Я иам един приятел он е ебати водната помпа. Смуче таа жна бирата баче на макя си боската а заапал. Даже напоследък го глеам че зе да си сипва у буркан от компот и от ньего напиня. И така по цел ден. Само да уточним, чеа от Резервато.
Аеш па ти,къ моа така,там такиви  ора нема ;D ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.208 секунди с 23 запитвания.