Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 26   Надолу

АФтур Тема: Бебета  (Прочетена 27620 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4744
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
Re:Бебета
« Reply #60 -: Април 27, 2011, 08:38:19 »
  Да ти а живо и сдраво тава благо слънчице,Бубе!Догодина,куту му съ нарадваш а земеш още едно а си родиш,пъ той Венко шъ тича пари а искарва,нема само а ти ги прай.
Активен

Владимир

• Гостенин
« Reply #61 -: Април 27, 2011, 08:53:59 »
Бубе, да ти а жив и здрав да му са радвате, па послем и он да ви гледа :). И да му природите още едно-две братчета ели сестричета, да си има занимавка. Па и вие де  ;D.
Активен

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #62 -: Април 27, 2011, 09:01:57 »
Живо и здраво и да има едно незабравимо детство!
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #63 -: Април 27, 2011, 09:42:29 »
Честито бебоче! Живо и здраво да ти е! Па и както се вика- да го посерат кокошките!
  :nazdrave:
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

onufri

• Гостенин
« Reply #64 -: Април 27, 2011, 10:59:00 »
Живо и здраво да ти е момченцето, Бубе! И виа да сте живи и здрави да си го отчувате! Па и на батко му обрънете внимание, да не ревнува.
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #65 -: Април 27, 2011, 11:04:50 »
Офффф те,и на назе одзаран (покрай 2.45 ч.) ни се окоти мъничката Пръвачка Лора, майка й е добре (позакръпена и позишта), Лорка и она :)....... жалко че при назе такива екстри, като сниманье с камера и фотоапарат все още ги нема (снощи изпуши кутия и половина цигари, докъде некой ми съобщи благата вест  ::) ::)........ приема у болницата и самото ражданье ме укараа у доста странни и смешни ситуации, така че евентуално ако е рекъл Господ у скоро време чекайте развитие по тех  ::) ::)
Активен
жената Я  и приятели  

masok

• Гостенин
« Reply #66 -: Април 27, 2011, 11:06:08 »
Офффф те,и на назе одзаран (покрай 2.45 ч.) ни се окоти мъничката Пръвачка Лора, майка й е добре (позакръпена и позишта), Лорка и она :)....... жалко че при назе такива екстри, като сниманье с камера и фотоапарат все още ги нема (снощи изпуши кутия и половина цигари, докъде некой ми съобщи благата вест  ::) ::)........ приема у болницата и самото ражданье ме укараа у доста странни и смешни ситуации, така че евентуално ако е рекъл Господ у скоро време чекайте развитие по тех  ::) ::)

честито Пръваче,живи и здрави  и сичко да е наред.......
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #67 -: Април 27, 2011, 11:09:06 »
ЕЕееее Пръваче живи и здрави мининката Лора и маки и ,па и ти покрай ньи!Тоа месец април а явно най-рождениа месец у тоа Форум!Айде живи и здрави сите-и новородените и ньините семейства! ;D :krkanje:
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Владимир

• Гостенин
« Reply #68 -: Април 27, 2011, 11:09:36 »
И от мене честито! Да расне мининката голема убавица и ядове с нея да немаш!
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #69 -: Април 27, 2011, 11:17:02 »
Аааааааааа и Пръвачето се излюпилооооооо...... :hb:
Честито Цеко, много радост да ви носи тази малка СЗ принцеса!  cv :duhovata:
Активен

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
« Reply #70 -: Април 27, 2011, 11:18:31 »
Честита рожба Пръваче да сте живи и здрави сите та да ви едосва мининката Лора Наздраве
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
« Reply #71 -: Април 27, 2011, 11:24:03 »
Честита ви радос Пръвак :D
« Последно редактиранье: Април 27, 2011, 11:29:29 от Юбопитка »
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #72 -: Април 27, 2011, 11:28:51 »
Честита ти щерка, Пръваче! Жива и здрава да ти е! Женското е голема работа, да знаеш! И нея да я посерат кокошките!  :nazdrave:Излезна от корема на майка си, та да са укачи на главите ви ;D
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

onufri

• Гостенин
« Reply #73 -: Април 27, 2011, 11:56:01 »
Честито, Цеко! Жива и здрава да ти е щерката!
Убави новини са тава, дай Боже повече!
И се у тоа убав месец бе, браво, браво!
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #74 -: Април 27, 2011, 11:58:01 »
честито на Цецко Пръвака щерка - да а жива и здрава , и на него се ще му е мокар дувара

таа традициа да има много рожденници прес Април маи ще се запази и за ф бъдеще

офф ще си сипа още манко бирица за нихньо здраве
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 26   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.201 секунди с 22 запитвания.