Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 26   Надолу

АФтур Тема: Бебета  (Прочетена 27655 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Re:Бебета
« Reply #135 -: Май 10, 2011, 01:20:12 »
па помаците тука нааш къ ги мажат с овча лой до 3 годин и после като съ съблечът-яла виж кво съ носи на талазе :smeeeh: :smeeeh:
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #136 -: Май 10, 2011, 01:30:17 »
Каза, че по-добре докторите да са занимават с мене, отколко с него  :smeeeh:.

Мене изобщо не ме и питаа дали сакам да присъствам на ражданьето (и Я като Венко бех твърдо против  ;D), само като ме видоа къф съм пребледнел и ми казаа че имат само един екип и он требва да се оправя с родилката, а не с бащата  :smeeeh: :smeeeh:
Активен
жената Я  и приятели  

Чвора

• Пустиняк
« Reply #137 -: Май 10, 2011, 01:32:16 »
Па но и я,де жена ми ражда у наща болница при моа приятел шефа на АГ-то -не одих-се пак ако а требвало и мъжовете да съ там,но ората от илядо годин да съ викале старци да израждат жените,а не бабичките -акушерки.Тава де мъже сеги са Акушери а придобивка на цивилизациата. ;) ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #138 -: Май 10, 2011, 01:36:09 »
Я па се чудим след толко докиментални филми кво стрескащо моа да има да глеаш ражданье? МОа па и у мене да а грешка - Я си падам манко като зет ми къде си ял сандвичите на обед у залата за дисекции на упражненеата по анатомиа ??? ???
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #139 -: Май 10, 2011, 01:53:30 »
За мене гледката при естествено раждане е покъртителна. А за мъж дека гледа па ептем сигурно, незнам после колко време ше му требват за да си посака па да влаза у заешката дупка... ??? ::)
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #140 -: Май 10, 2011, 02:01:00 »
Я па се чудим след толко докиментални филми кво стрескащо моа да има да глеаш ражданье? МОа па и у мене да а грешка - Я си падам манко като зет ми къде си ял сандвичите на обед у залата за дисекции на упражненеата по анатомиа ??? ???
въпрос ерсте- тава със сандвичите виде лиго наживо ели ти го а разправял он? ;)
въпрос цвайте-ако неа тайна-къде а завръшил зет ти,коги и дали го познавам? ;) ;)
Активен

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
« Reply #141 -: Май 10, 2011, 02:02:45 »
За мене гледката при естествено раждане е покъртителна. А за мъж дека гледа па ептем сигурно, незнам после колко време ше му требват за да си посака па да влаза у заешката дупка... ??? ::)

Мдаааммм... Бе тооо... верно, че цел свет е излезнал от тамъка, ма азе сметам, че мъжовете немат работа при жените си куги ониа раждат! Се пак, мъжо е крехка натура - требе да си го пазиме и да му спестяваме некои такива емоции и глетки...  ??? ::)
А па и у родилната зала има... спринцофки! С игли! УжасТ!  :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #142 -: Май 10, 2011, 02:04:46 »
аде,аде но сал като споменете раждане и съ почва едно преласванье едни оди и тиради-видиш ли кво било па що било.Според сухата наука-бременността и ражданьето са естествени процеси.Верно а ,че моо да има отвреме на време некви отклонения-за ни питайте Анци,ма ча па толко драматизъм.....
Активен

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
« Reply #143 -: Май 10, 2011, 02:09:13 »
аде,аде но сал като споменете раждане и съ почва едно преласванье едни оди и тиради-видиш ли кво било па що било.Според сухата наука-бременността и ражданьето са естествени процеси.Верно а ,че моо да има отвреме на време некви отклонения-за ни питайте Анци,ма ча па толко драматизъм.....

Доктуре, чини ми са да си се изчекнал пруфесионално!  ???  :smeeeh: Ееехх, що не можеше и виа да раждате... Ма, ако, то опитите в Анадола продължават!  :tazz:
Активен

apostolicia

• Гостенин
« Reply #144 -: Май 10, 2011, 02:18:09 »
Джером Джером има много убаво раскасче за одношението накъди бебетията и ражданьето у часнос, не мом да се сетим бъш у тоа момент, ма мисла, че беше у "Празни мисли на един празен човек". Прельобопитно четиво и особенНо показателно за у случайо.
Активен

Владимир

• Гостенин
« Reply #145 -: Май 10, 2011, 02:27:30 »
Не, там а само за отношението къде бебетата, за ражданьето не става дума. Ма па си заслужава да са прочете :).
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #146 -: Май 10, 2011, 02:27:38 »

Мдаааммм... Бе тооо... верно, че цел свет е излезнал от тамъка, ма азе сметам, че мъжовете немат работа при жените си куги ониа раждат! Се пак, мъжо е крехка натура - требе да си го пазиме и да му спестяваме некои такива емоции и глетки...  ??? ::)
А па и у родилната зала има... спринцофки! С игли! УжасТ!  :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:

мене ма изгубихте още при теа спринцофки и игли ... толко па да ма стра неа истина - куто ода на профилактичните то са едни уговорки че нема да були , то са едни пазарлъци , то мечета ми показват , тцтцтцтцтцтцт - ча  вече ма срамота от мене си ...
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Маруца

• Гостенин
« Reply #147 -: Май 10, 2011, 02:31:29 »
В началното училище имах една съученичка Малинка де толко пищеше куги доаждаа да ни прават разни имунизации, обикаляше училището в кръг бегайки от дофтурете само и само да ги не бодът с иглите...и накрая изучи за медицинска сестра!!!...и отуде та стана даже операционна сестра (!!!) при Чиркоф....ебаси....сички бехме изумени от обрата.... :green:
Така че и за тебе Самоток мое да не е още късно да са попрайш.... :green: ;)
Активен

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4744
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
« Reply #148 -: Май 10, 2011, 02:36:03 »
В началното училище имах една съученичка Малинка де толко пищеше куги доаждаа да ни прават разни имунизации, обикаляше училището в кръг бегайки от дофтурете само и само да ги не бодът с иглите...и накрая изучи за медицинска сестра!!!...и отуде та стана даже операционна сестра (!!!) при Чиркоф....ебаси....сички бехме изумени от обрата.... :green:
Така че и за тебе Самоток мое да не е още късно да са попрайш.... :green: ;)
Ти нъправо гу убеди!Ут сеги си гу претставъм сас бела престилкъ,раскопчана на мешинатъ,сас един навит ръкаф и дръжи у лева ръкъ една топка натопен у рикия памук за дезинфекция и у дръгатъ спринцофкъ...
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #149 -: Май 10, 2011, 02:41:28 »
чуда са саге па са сетих - на тоа Анци нашеа женъ му ревнува ли го от пациенките претвит работата му ???
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 26   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.358 секунди с 23 запитвания.