Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 26   Надолу

АФтур Тема: Бебета  (Прочетена 27589 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Цони

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4519
Re:Бебета
« Reply #165 -: Май 10, 2011, 10:15:59 »
За пръв път израждах овца куту миничък, да съм бил къде 10 еле 11 годишен, и повърнах, ма не за друго, ами що баш куги ръцете ми беа у слуз, сестра ми се развика от дом да ода да едеме. Близнаци беа, па куту се роди второпо, първото прибеца и овцата зе да го лиже, а второто главата му бе у ени лигости и не може да диша. па гу зех и ги източих тия гадости.
Ма тия три постинга да земе некой да ги метне у домашни любимци.
Активен
Животът с назе се ебава.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #166 -: Май 10, 2011, 10:24:59 »
я съм твръд привръженик на тава,че некои жени поради незнание и глезотиа, си мислът ,че ражданьето а най страшното медицинско  нещо-за тех може би,НО само за тех....адмирации за трезвата позициа на Бубето-общо зето тава а правилниа подход.....личните ми наблюдения относно тава кой а по-страхлив относно медицински манипулации-общо зето и у двата пола по равно съ срещат и стабилни ора и лигни....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #167 -: Май 10, 2011, 11:36:04 »
 Те съга пущих клипа на Мария и мойта изнича да види кво е тава ;D Па и викам: "Яла, яла да видиш кък са тели крава", а она ма пита кво е тава "да са тели" ???....оф....та требваше да са обясняваме. Изгледа си го с интерес, единствения въпрос, който силно я заинтригува беше що кравата си усира детето :smeeeh: и беше много възмутена. :udri: Та па се наложиха обяснения, че  и она щеше да почне живота си усрана :smeeeh:ако ми не беха направили клизма :smeeeh:
« Последно редактиранье: Май 10, 2011, 11:55:24 от унучка на Тинджулата »
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
« Reply #168 -: Май 10, 2011, 11:48:45 »
Те съга пущих клипа на Мария и мойта изнича да види кво е тава ;D Па и викам: "Яла, яла да видиш кък са тели крава", а она ма пита кво е тава да са тели....оф....та требваше да са обясняваме. Изгледа си го с интерес, единствения въпрос, който силно я заинтригува беше що кравата си усира детето :smeeeh: и беше много възмутена. :udri: Та па се наложиха обяснения, че  и она щеше да почне живота си усрана :smeeeh:ако ми не беха направили клизма :smeeeh:

:smeeeh: Ма то си не е за смех, де! Добре, че ги има ... клизмите!  :smeeeh:
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #169 -: Май 11, 2011, 04:51:55 »
Сакам да обявЪ, че осфен бгмама се бил пръкнал и форум бгтатко... :smeeeh:
http://bgtatko.com/forum/
Кой муж има нужда да сподели семейните грижи и тегоби да улаза па тама... ;)
Активен

Цони

• Тумбак
« Reply #170 -: Май 11, 2011, 05:14:09 »
Познати стари муцуни - отцепници и длибоко замразени акаунти у БГ-Мамма.
Активен
Животът с назе се ебава.

Маруца

• Гостенин
« Reply #171 -: Май 11, 2011, 05:15:01 »
Познати стари муцуни - отцепници и длибоко замразени акаунти у БГ-Мамма.
ооо, ма виа си са и познавате по имена... :smeeeh:
Активен

Цони

• Тумбак
Активен
Животът с назе се ебава.

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #173 -: Май 11, 2011, 08:25:44 »
Татковци женчовци ?? ли са текива Цоне, тава неа нормлано за СЗ индивида, при назе са лекува бръже с правата лопата  :udri: :smeeeh:
Активен

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
« Reply #174 -: Май 11, 2011, 08:34:35 »
първите трима не бих ги окачествила като женчовци, нищо че се подвизават в мамата ;) за четвъртия впечатления нямам :ninji:
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #175 -: Май 11, 2011, 08:40:04 »
първите трима не бих ги окачествила като женчовци, нищо че се подвизават в мамата ;) за четвъртия впечатления нямам :ninji:
А Пачо знае ли че само от четвъртия немаш впечатления, засега?! И че впечатленията ти са че са мужкарци? ;) ;D
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

буля Иваница

• Пустиняк
  • АЙЛЯК!
« Reply #176 -: Май 11, 2011, 08:42:27 »
А Пачо знае ли че само от четвъртия немаш впечатления, засега?! И че впечатленията ти са че са мужкарци? ;) ;D

Еее, де бре тизе, любопиткооо...  :smeeeh:
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #177 -: Май 11, 2011, 08:48:44 »
Я само питам! Не съм клюкар, ама ако Пачо не чете таа тема, да зема да го питам на лични? ???
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

буля Иваница

• Пустиняк
  • АЙЛЯК!
« Reply #178 -: Май 11, 2011, 08:50:28 »
Я само питам! Не съм клюкар, ама ако Пачо не чете таа тема, да зема да го питам на лични? ???

Добре, че не си интригантин, че ако бешеее... :green: Ше развалиш на ората рахатлъка!  ::)
Активен

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
« Reply #179 -: Май 11, 2011, 08:53:16 »
 :smeeeh: па вий кво си мислите че праа я кога Пачо са запилее по езовирите за риба >:D естествено че сбирам впечатления и от други мъжкари (да са увера че не съм са минала де, не за друго ;) ;D)
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 26   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.378 секунди с 22 запитвания.