Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 26   Надолу

АФтур Тема: Бебета  (Прочетена 27585 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
Re:Бебета
« Reply #180 -: Май 11, 2011, 08:54:14 »
Я ма ич неитересува инак тема си я чета ама кво праат из бгмамата им немам напрестава :smeeeh: :smeeeh:
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #181 -: Май 11, 2011, 08:55:33 »
:smeeeh: па вий кво си мислите че праа я кога Пачо са запилее по езовирите за риба >:D естествено че сбирам впечатления и от други мъжкари (да са увера че не съм са минала де, не за друго ;) ;D)
Права си, то не може цел живот на салам, требва от време на време и бобец! ;) ;D
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
« Reply #182 -: Май 11, 2011, 08:56:04 »
:smeeeh: па вий кво си мислите че праа я кога Пачо са запилее по езовирите за риба >:D естествено че сбирам впечатления и от други мъжкари (да са увера че не съм са минала де, не за друго ;) ;D)
Ебаагууу я днеска оди за риба ма къто си додо нищо неразбра ??? ??? ;D ;D
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
« Reply #183 -: Май 11, 2011, 08:56:15 »

И накъде клонът фпечатлениата?  :green: :smeeeh:

Я ма ич неитересува инак тема си я чета ама кво праат из бгмамата им немам напрестава :smeeeh: :smeeeh:

Ма ич ти не требва... Само млади мами тамъка!  :o Мани, бегай!  :smeeeh:
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #184 -: Май 11, 2011, 08:59:34 »
Юбопитке, давай сдъвкана и обработена информация на буля Иваница, че тя нема врем за толкова проби като теб, затава, помагай и да са не мине! ;) ;D
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
« Reply #185 -: Май 11, 2011, 09:03:17 »
ибаагу срааме и у таа тема :-[

па не е ли ясно - толкоз упорито са мъча да влезна у СЗ Дзеня - надали ще да е за да главозамая некой заблуден "татко" от мамата  :krkanje:
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
« Reply #186 -: Май 11, 2011, 09:05:01 »
Юбопитке, давай сдъвкана и обработена информация на буля Иваница, че тя нема врем за толкова проби като теб, затава, помагай и да са не мине! ;) ;D

Аз ли бе?  :o Ооо, аз съм "мината" отдавна, ако ма разбираш правилно... У секакъв смисъл.  :green:
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #187 -: Май 11, 2011, 09:09:48 »
ибаагу срааме и у таа тема :-[

па не е ли ясно - толкоз упорито са мъча да влезна у СЗ Дзеня - надали ще да е за да главозамая некой заблуден "татко" от мамата  :krkanje:

е те тава е СЗ дзеня - има тема къде са саблюдава строго но разговорете ни са по сложни линии и куто са измятат кво сеги да са местиме ли ...  ??? ??? ??? я мисла че нема нищо лоше ф тава да са пише тама къде е сгодно стига да не дразни ...
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #188 -: Май 19, 2011, 07:54:33 »
Честита  радост на Буба и Пръвака! Да са ви живи и здрави Даниел и Лора и много да ви радват!  :)
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #189 -: Май 19, 2011, 09:43:56 »
Честита  радост на Буба и Пръвака! Да са ви живи и здрави Даниел и Лора и много да ви радват!  :)

Мерси уйне, верно много ни радват ама почнаа и да ни тормозат (колики,молики и т.н. ти ги знааш по добре тиа работи  ;D). Я до съга се успокоявах с един лаф на онаа водещата Миглена Ангелова че ".....още едно дете у семейството е още една чаша вода добавена у чорбата", ама май неа баш така  ::) ::), но май сал с чорба не става работата  ??? ;D
Активен
жената Я  и приятели  

masok

• Гостенин
« Reply #190 -: Май 19, 2011, 09:54:10 »
изпитан метод баце за момиченце.........ИНФАКОЛ .........И НА ХИПО ЧАЙ ОТ КОПЪР.............И НИКВИ ПОДСЛАДЕНИНИ ВОДИ.......купи си кана и преверевай водата за млекото(ако е на сухо де).преварвай и шишетата отначало.......вода не ползвай от герано оти е варовита .зимай си изворна на ,,девин,,........ша спиш спокойно вервай ми.......се па при момиченцата са по малко коликите......

п.п. сека вечер по 6 капки БИОГАЯ...........ДА СЕ РАЗВИВАТ БАКТЕРИИ У КОРЕМЧЕТО И ;)....и така ду кога она си покаже,,.....ма минимум 3 месеца.........
« Последно редактиранье: Май 19, 2011, 10:18:42 от Генин-Стубел »
Активен

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #191 -: Май 19, 2011, 10:14:36 »
Цеко, тва са мънинките грижи, вервай ми.  :) После става още по-интересно.  ;) особено като влезнат у пубертета... некой път ти иде да фанеш, па да го удушиш  ;D
За коликите я знам чай от копрец. Кога ги гледах некога моите немаше кой знае кви екстри, затва и не съм в час със съвременните препарати.
Ма слушай Генин кво та съветва, на него му е по-пресна информацията  :)
да ви е жива и здрава момата и стегай пушката, че времето лети бръже и ше почнат да ти препикват дувара  :P
Активен
Ние сме ора естете.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #192 -: Май 19, 2011, 10:37:07 »
Цеко, тва са мънинките грижи, вервай ми.  :) После става още по-интересно.  ;) особено като влезнат у пубертета... некой път ти иде да фанеш, па да го удушиш  ;D
За коликите я знам чай от копрец. Кога ги гледах некога моите немаше кой знае кви екстри, затва и не съм в час със съвременните препарати.
Ма слушай Генин кво та съветва, на него му е по-пресна информацията  :)
да ви е жива и здрава момата и стегай пушката, че времето лети бръже и ше почнат да ти препикват дувара  :P

епа тука неам кво да кажем  :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Цони

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4519
« Reply #193 -: Май 19, 2011, 10:42:26 »
Па оригвай гу, куту са набозае, право така, гу дундуркай, да му са намести еденето и да са оригне, да му излезе въздуха де е улезъл от лакомия.
Преди пубертета ше доде никненето на зъбки.
Активен
Животът с назе се ебава.

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #194 -: Май 19, 2011, 11:09:02 »
Смей са Николайчо, смей са, уйна.  :P А дано даде Господ и ти да имаш щерка, и на тебе да препикват дуваро  :P ;D тогива ние ше са смееме  :P
Активен
Ние сме ора естете.

Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 26   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.659 секунди с 22 запитвания.