Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 26   Надолу

АФтур Тема: Бебета  (Прочетена 27587 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Маруца

• Гостенин
Re:Бебета
« Reply #210 -: Май 20, 2011, 12:05:22 »

Койту разпилява семе на младини, му са раждат щерки, да гу сбират.
Нищо в природата не са губи. :green:

чул сам ,че и на курварите се раждат дъщери......... ??? ::)

иначе приказката ми ареса........ ;D
добре че жена ми не флаза да чете
Не разчитай на тава.... :green:
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #211 -: Май 20, 2011, 12:15:11 »
Две момчета-курназлък,две момичета-кутсузлък,момче и момиче-майсторлък ;) ;) ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #212 -: Май 20, 2011, 06:38:59 »
Абе,ако е верно че на курварете са раждат момичета тогава я къв сам,като имам две  ??? ;D
Активен

Цони

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4519
« Reply #213 -: Май 20, 2011, 09:15:59 »
гулем курвар, естествено
Активен
Животът с назе се ебава.

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #214 -: Май 20, 2011, 09:45:02 »
Я па винаги съм сакала да имам момчета. Не знам що.  ??? даже с мойта дружка, като си играехме некога на кукли, децата ни беха все момчета. И да видите чудо - и она си има две момчета, като и я.  :D Кога родих големия си син, акушерката вика - честито, момченце е. А я викам "мерси, знам" . Загинаа да се смеят с мене тогива.  ;D
Абе, в крайна сметка, и момиче да бех родила, немаше да го фърла, ма се радвам, че си имам момчета.  :) Кви щът да са, само да са живи и здрави и те така те.  :)
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Маруца

• Гостенин
« Reply #215 -: Май 20, 2011, 10:25:50 »
Аз па съм решила ако имам момиче да го глезкам повече, ше я права на принцеса от мънинка, па аку имам мунче ше го напраа войник, нема таа, нема онаа, да бъде кавалер, да спортува от малък, дисциплина яка  C:-) C:-) C:-), никви лиготии и да мое си пере чорапете от пръви клас що на 20 ше го изгона да се оправа сам, никви мамини варени да си ги немаме.  ;)
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #216 -: Май 20, 2011, 10:43:26 »
ще ще, ще та видиме ка ще укараш дисциплина, азе лично мисла да съблюдавам тиа твоите закани
Активен
не я като да немам, ма би шкял

пергишин

• Гостенин
« Reply #217 -: Май 20, 2011, 10:43:50 »
Ямиса струва че бая сиса напатила от мамини синчета зада пишеш такива рабути  :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #218 -: Май 20, 2011, 10:51:05 »
Ямиса струва че бая сиса напатила от мамини синчета зада пишеш такива рабути  :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Ми ми...я такива не докачам, сал гледам отстрани и са кръста с двете рЪце....па коя сака да са уяда....я ич и не почвам... :green:

П.П. Имала съм един-двама е така е помеждудругото, ма не моа си представа тава да ми е у къщата деноношно....сакън да не чуа гявола... :no:
« Последно редактиранье: Май 20, 2011, 10:56:26 от Мариуца »
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #219 -: Май 20, 2011, 11:00:44 »
Първо благодарим на Уйна за пожеланията.
На Пръвака за коликите да кажа - ако жена ти го кърми да внимава кво еде. Боб, леща, уеве да избегва. Я онаа вечер ич са не замислих и ядох грах, да видиш тава дете после кво са чеплези и са гърчи. Не давайте на бебето вода, майката да пие чаеве от копър и анасон. Ората продават по аптеките, питайте.
Иначе Инфакола е добър, и я него ползвам, ма на секо дете влияе различно.
Лора е много убаво име, все забравам да ти кажа :).

Мариуцо, моя батко е само на 5 годин и яла да видиш къв войник е станал. Сичко сам си праи. Къпе са сам, нагажда си водата сам, сандвичи си праи, кафе ми пуща, вода ми носи, друса бебето като реве, вечер като види, че е 9 часа си знае, че трева да лега, без да му са казва си облача пижамата и лега. И сичко тава без бой, та да знаеш, че не е невъзможно. Лигавщини не тръпа ич.

И я като Уйна винаги съм сакала да си имам момчета, даже не 2, ами 3-4. Ама след като родих второто Венко каза, че ша оди да са скопява  :green:.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Маруца

• Гостенин
« Reply #220 -: Май 20, 2011, 11:07:48 »
...Мариуцо, моя батко е само на 5 годин и яла да видиш къв войник е станал. Сичко сам си праи. Къпе са сам, нагажда си водата сам, сандвичи си праи, кафе ми пуща, вода ми носи, друса бебето като реве, вечер като види, че е 9 часа си знае, че трева да лега, без да му са казва си облача пижамата и лега. И сичко тава без бой, та да знаеш, че не е невъзможно. Лигавщини не тръпа ич.

...
Браво Бубе, така требва.

А Я си са знам къв съм полковник и ше има падни за дваесе ако вида че ми са лиготи па сака са вика после че е мъж... :punk:
Активен

Цони

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4519
« Reply #221 -: Май 20, 2011, 11:32:13 »

И я като Уйна винаги съм сакала да си имам момчета, даже не 2, ами 3-4. Ама след като родих второто Венко каза, че ша оди да са скопява  :green:.
Тиш му кажи, че скопен, еле нескопен па ше си имаш още две мунчета, па ше видим дали ше оди да са скопява.

Маруце, еш Оджачето къв е войник - сам си пере чорапете и готви даже.
Активен
Животът с назе се ебава.

Владимир

• Гостенин
« Reply #222 -: Май 20, 2011, 12:10:18 »
Маруце, еш Оджачето къв е войник - сам си пере чорапете и готви даже.
Па и кавалер. На ебитурентките  ;).
Активен

luda_duda

• Гостенин
« Reply #223 -: Май 20, 2011, 01:00:36 »
Понеже нещо ма нема напоследък из форума и съм пропущила некои много важни събития.
Честито на Буба и на Пръвака за рожбите! Живи и здрави да са ви, радост всеки ден да ви носът!
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #224 -: Май 20, 2011, 02:52:25 »
Мариуцке, поне доколко та познавам, не съм останала с впечатление, че са преласваш по лигави и разглезени девойки, ма ше са напраа, че съм ти повервала на приказките.  ;)
Не за друго, ми понеже и я като мома си праех велики планове относно възпитанието на моите неродени Петковци, ма са баш не получи така.  ;D
Дисциплина требва да има, да. Ама само да вметна - не забравяйте и поощренията и фалбите. Много, ама много важни са. Никоги не пропускайте да са зарадвате и да пофалите нещо убаво, което са напраили дечицата ви.  :) И не забоварвайте още едно нещо - че въпреки, че са се пръкнали от вазе, те са си те. Отделни личности.  :) И не са опитвайте да им вменявате тава ели онова. Оставете ги да си избират сами пъкя. Да падат, да стават, да грешът - тва си е тейния живот в крайна сметка. Контролец и напътствия  нека да има, но не и диктат.
Спирам, че усещам кък заприличвам на дръта мърмореща тетка. Не че не съм де, ма не бива да са издавам.  ;D
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 26   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.287 секунди с 22 запитвания.