Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 26   Надолу

АФтур Тема: Бебета  (Прочетена 27668 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Re:Бебета
« Reply #225 -: Май 20, 2011, 02:58:50 »
Да не забрааме и таа темица:
http://www.severozapad.org/forum/index.php?topic=239.0

Бебетата са бебета - лесна работа, нема стРАШно Пръвак. Натам става по голем зора  ;D
Активен

Цони

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4519
« Reply #226 -: Май 20, 2011, 02:59:43 »
Личи си школофката на бг-мама.
Активен
Животът с назе се ебава.

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #227 -: Май 20, 2011, 03:13:10 »
Да не забрааме и таа темица:
http://www.severozapad.org/forum/index.php?topic=239.0

Бебетата са бебета - лесна работа, нема стРАШно Пръвак. Натам става по голем зора  ;D

Направо некой мод може да резне последните неколко постинга и да ги сложи там. И я са сещах за същата тема, ма вече подкарааме дискусията тука и те така те.
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
« Reply #228 -: Май 20, 2011, 11:17:05 »
Мариуцке, поне доколко та познавам, не съм останала с впечатление, че са преласваш по лигави и разглезени девойки, ма ше са напраа, че съм ти повервала на приказките.  ;)
Не за друго, ми понеже и я като мома си праех велики планове относно възпитанието на моите неродени Петковци, ма са баш не получи така.  ;D
Дисциплина требва да има, да. Ама само да вметна - не забравяйте и поощренията и фалбите. Много, ама много важни са. Никоги не пропускайте да са зарадвате и да пофалите нещо убаво, което са напраили дечицата ви.  :) И не забоварвайте още едно нещо - че въпреки, че са се пръкнали от вазе, те са си те. Отделни личности.  :) И не са опитвайте да им вменявате тава ели онова. Оставете ги да си избират сами пъкя. Да падат, да стават, да грешът - тва си е тейния живот в крайна сметка. Контролец и напътствия  нека да има, но не и диктат.
Спирам, че усещам кък заприличвам на дръта мърмореща тетка. Не че не съм де, ма не бива да са издавам.  ;D
Бе направо на свекръва  си заприличваш
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #229 -: Май 20, 2011, 11:26:42 »
Не бих рекла, ма нали си селски на мъжо ми, ше си замълча.  ;) :P
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #230 -: Май 21, 2011, 12:17:19 »
абе след некой дребни гафове леко полеко улазаме у релсите  ;), жената кара дневните смени, а Я като стар жепеиски кадър бичим нощните ;D, интересното е че и двете баби нещо се поквария у последния момент - на едната и се свана кръста, а на другата ръката  :o :o, ама но така май е по добре че поне нема кой да ни цъцре на главата ::) Въпроса с коликите май го решиме за съга  - педиатърката ни изписа Саб симплекс и действа добре на чавето, сал къде го мори запек от това АМ (жената го не кърми по технически причини :)), та за това му даваме по често водица, незнам дали е правилно но така сме си внушиле с жената, че водата го прокарва  :-\ :-\  Иначе гафовете стават главно при мене  :-[ :-[, те нощеска усетих че бебето се е наакало и като грижовен баща веднъга му смених памперса, ама у просъницата съм го забоварил  не свит връз спалнята и отзарна нема да ви казвам кво беше станало между завивките ;D ;D
Активен
жената Я  и приятели  

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
« Reply #231 -: Май 21, 2011, 12:18:20 »
Маруце, еш Оджачето къв е войник - сам си пере чорапете и готви даже.
Па и кавалер. На ебитурентките  ;).

:smeeeh: :smeeeh: :smeeeh: :punk:
Активен

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
« Reply #232 -: Май 21, 2011, 12:20:51 »
абе след некой дребни гафове леко полеко улазаме у релсите  ;), жената кара дневните смени, а Я като стар жепеиски кадър бичим нощните ;D, интересното е че и двете баби нещо се поквария у последния момент - на едната и се свана кръста, а на другата ръката  :o :o, ама но така май е по добре че поне нема кой да ни цъцре на главата ::) Въпроса с коликите май го решиме за съга  - педиатърката ни изписа Саб симплекс и действа добре на чавето, сал къде го мори запек от това АМ (жената го не кърми по технически причини :)), та за това му даваме по често водица, незнам дали е правилно но така сме си внушиле с жената, че водата го прокарва  :-\ :-\  Иначе гафовете стават главно при мене  :-[ :-[, те нощеска усетих че бебето се е наакало и като грижовен баща веднъга му смених памперса, ама у просъницата съм го забоварил  не свит връз спалнята и отзарна нема да ви казвам кво беше станало между завивките ;D ;D

Ееее, след некой и друг посран памперс ша са научиш...  :smeeeh: Сега сте глезени виа с тиа памперсе - забришат му дупето с мокри кръпета, турат памперса и... готово!  ::)
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #233 -: Май 21, 2011, 11:04:38 »
Кво значи запек, по колко дена не сере? Кво АМ му давате? Може от него да са запича.
Саб симплекс давах на големия, помагаха му.

Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Пръвака

• Тумбак
« Reply #234 -: Май 21, 2011, 02:42:59 »
От начало акаше по 2-3 пъти на 24 часа, а сега по веднъж на 24 -36 часа и видимо  се надува и плаче, незнам дали заради запека или коликите. Първоначално беше на фризолак, но после педиатърката ни препоръча хумана, уж по малко запичала  ??? ???
Активен
жената Я  и приятели  

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
« Reply #235 -: Май 21, 2011, 11:06:16 »
Това не е запек бе, Пръвак. Напъва се от коликите, обикновено вечер по едно и също време. Нормално е, просто требва да си мине. До 3-тия месец отшумява. Повече друсане, търпение, масаж на коремчето, топла баня - тия неща облекчават.
После почват зъби, после ша почне да пълзи и да бърка по контактите, после почва да ти отговара, а в пубертета да ти казва, че та мрази и не сака да си му родител  :green:. Първите 18-20 годин е така, ма после, откъ са отдели от вазе ша осъзнае кво сте правиле за него и ша ви е благодарно  :green:.

Живи и здрави, секво ша го има.
Активен

Цони

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4519
« Reply #236 -: Май 22, 2011, 12:03:39 »
Първите 18-20 годин е така, ма после, откъ са отдели от вазе ша осъзнае кво сте правиле за него и ша ви е благодарно  :green:.

Тава ше е манко по-късно, куги им са родът дечиня. :green:
Активен
Животът с назе се ебава.

Пръвака

• Тумбак
« Reply #237 -: Май 22, 2011, 08:41:04 »
Дааааа Бубе, кой чува второ дете съга му е по лесно що си ги разбира работите  ;D ;D. И за другите работи си много права, сал че на мене ми се види че преду да дойдат проблемите с подрастващата пуберка, че имам проблеми с макье й  :green:. Още от съга, сал ма варди да излезнем вънка и цел ден носи бебето из собата и го глезоти, ама Я съм й казал че ако го научи да го дръжиме на ръце, Я са изнасам у другата соба и она да праи кво сака >:( >:(
Активен
жената Я  и приятели  

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4744
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
« Reply #238 -: Май 22, 2011, 11:12:29 »
Дааааа Бубе, кой чува второ дете съга му е по лесно що си ги разбира работите  ;D ;D. И за другите работи си много права, сал че на мене ми се види че преду да дойдат проблемите с подрастващата пуберка, че имам проблеми с макье й  :green:. Още от съга, сал ма варди да излезнем вънка и цел ден носи бебето из собата и го глезоти, ама Я съм й казал че ако го научи да го дръжиме на ръце, Я са изнасам у другата соба и она да праи кво сака >:( >:(
Недей а съ ютиш от рано,Пръвак.Куту напрай една годин и земе а ти гукъ,ти сам шъ гя понесеш на ръце.После ут гръбинатъ ти немъ а слазъ,и тебе шъ ти а кеф и шъ гя глезиш тъ знаа ли съ.
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
« Reply #239 -: Май 22, 2011, 12:05:10 »
Да, ВЕКО е прав. Радвайте му са доде е мънинко, що времето минава много бързо...

Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 26   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.449 секунди с 22 запитвания.