Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Сътрудничество  (Прочетена 13330 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Re:Сътрудничество
« Reply #75 -: Юни 06, 2011, 12:50:17 »
Без да сакам съм уцелил - стиснах на Афтори и там има лунк къуде блога на тава монче:

http://www.nikolay-georgiev.net/blog/2011/04/my-giving-birthday-2011/

начи, занимава се човека с Опен Сорс Екология - ем програмистко, ем зелено. Освен тава  а напупщил работа преди 1-2 месеца и нема належащи задачи - пише си бложеца, кък решил да дава вместо да получава подаръци на рождениа си ден и т.н., у менюто са развити темите къде ше присъстват у българскиа позтивен весник:

Open Source Ecology Overview
The First World Wide Web and Cooperation
Transcending Fight and Resistance
The Need to go Beyond Survival
Beauty and the Growth of Ego
The Story of the Man Who Found His Own Happiness
Love and the Limitations of the Human Body

Интересна личност, определено бих бил полчин час път до Карсруе ако бех едновременно програмист, будист и воинстващ еколог  ;D
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #76 -: Юни 06, 2011, 12:55:16 »
Тамън днеска пъкна сайта ;D У секо начало има много неизяснени до край въпроси. Ша гледаме как ша са развиват нещата. Я също имам много въпросителни. Не го познавам лично тоа човек. Те тука има повече информация за него: http://www.facebook.com/nikolayhg?ref=notif&notif_t=friend_confirmed
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

onufri

• Гостенин
« Reply #77 -: Юни 06, 2011, 01:05:31 »
Па нали у румъниа май беа гласувале закон да има само позитивни новини. Един познат беше предположил, че ша изглеждат горе-доле така: "Снощи Стяуа отбеляза невероятно красив гол срещу Ман Ю, феновете са във възторг. Англичаните записаха 7 с нищо не запомнящи се попадениа."
Активен

Владимир

• Гостенин
« Reply #78 -: Юни 06, 2011, 01:07:54 »
Интересна личност, определено бих бил полчин час път до Карсруе ако бех едновременно програмист, будист и воинстващ еколог  ;D
Па таа работа а само за Самотока, като гледам  ;D.
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #79 -: Юни 06, 2011, 01:12:06 »
Па е бръз тоа Кро у разузнаването ;D
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #80 -: Юни 06, 2011, 02:04:44 »
На Териториата такъва медиа не моо просъществува-пръвонема матрял, второ и да има-никой нема да ще да го каже-къде ша иде националниа ни спорт-мрънкянето ;D   
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #81 -: Юни 06, 2011, 04:58:47 »
Па ниа сме си позитивни! ;D  Нали ни лекуват вече толкова го̀дин разстройството с успокоителни! :green:
 И ниа мое да сме усрани, ама не ни пука! :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Мандрамуняк Чворенгясен

• Гостенин
« Reply #82 -: Юли 08, 2015, 11:08:10 »
Без да сакам съм уцелил - стиснах на Афтори и там има лунк къуде блога на тава монче:

http://www.nikolay-georgiev.net/blog/2011/04/my-giving-birthday-2011/

начи, занимава се човека с Опен Сорс Екология - ем програмистко, ем зелено. Освен тава  а напупщил работа преди 1-2 месеца и нема належащи задачи - пише си бложеца, кък решил да дава вместо да получава подаръци на рождениа си ден и т.н., у менюто са развити темите къде ше присъстват у българскиа позтивен весник:

Open Source Ecology Overview
The First World Wide Web and Cooperation
Transcending Fight and Resistance
The Need to go Beyond Survival
Beauty and the Growth of Ego
The Story of the Man Who Found His Own Happiness
Love and the Limitations of the Human Body

Апа ако и моа да носи на пианье - цена нема да има - всестранно развита личнус !
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
« Reply #83 -: Септември 29, 2015, 10:19:37 »
http://bzszb.com/

абе, бъдеще за северозападна българия не беше ли едно от предложениата за име на ОНОВА сдружение? Гледах снимките - не са наще ора.

Единствениа ми коментар тука а, че логото инги е слабо. Прилича на емблемата на селско туристическо дружество. Освен тава нема буре, килим, тромпет и печено прасе. При тава полуженее, е само вапрос на време и тиа да се разпаднат на кулинарно, кръчмарско и ентелктоално крило  ;D
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #84 -: Септември 29, 2015, 10:21:08 »
 :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:

тиа са spin-off играчи - опит да докачат евросубсидии
« Последно редактиранье: Септември 29, 2015, 10:22:44 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
« Reply #85 -: Септември 29, 2015, 10:24:09 »
истинка им я слабо логото . с тоа слънчоглед по скоро да са надат некой да ги опраши отколко да свръшат работа . трееше фчелъ барем да загатнат че ще работат за меда ( благото ) на народа.
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
« Reply #86 -: Септември 29, 2015, 10:42:16 »
лаас да са тиа къде сакаа план Маршал

http://www.tribali.info/bg/10-000-iskat-plan-marshal-za-severozapada/#.Vgo_rfmqpBc

У линка пише че петима од них са одили до брюксел и са връчили петициата - за жал челобитието неа имало файда лаас
Активен

Страницата е създадена за 0.252 секунди с 21 запитвания.