Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: За или против дискриминацията?  (Прочетена 9525 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

pep4o_berk

• Гостенин
За или против дискриминацията?
« -: Март 11, 2009, 10:01:04 »
Млогу ми а интересно да разберем кво мислите виа.За или против сте.Мразите ли циганье,негри,педерасе........Я лично млогу не аресвам педерасите.Уни са гадни ора ;D ;D ;D Циганьете също не са цвеке,ама има некои от тех дека са добри и са работливи
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Re:За или против дискриминацията?
« Reply #1 -: Март 11, 2009, 10:15:21 »
язе съм дискриминиран - дако не съм педерас ,ели сиганин - таа дискриминация ми укисели виното таа годин - ода жъден цела зима ... и пролет ... - e що само мойото винО са укисели - те
« Последно редактиранье: Март 11, 2009, 11:37:17 от samotoka »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

pep4o_berk

• Гостенин
« Reply #2 -: Март 11, 2009, 10:17:16 »
Затва ли наблегаш на ракиата? ;D ;D ;D
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #3 -: Март 11, 2009, 10:22:26 »
и на бирааааааа - Алмус само пиа - щото сам патриот - ... и те така
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

pep4o_berk

• Гостенин
« Reply #4 -: Март 11, 2009, 10:36:41 »
Евала баце.А си жив и здрав.Млогу ма кефат ора куто тебе :)
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #5 -: Март 11, 2009, 10:42:58 »
въпроса неее правилен,според мен.цигане си има от време оно за други етноси да не говорим.българия е кръстопът била винаги,на секви племена.а за педитата подобре да не говорим .....отврат.......ма тва пак друга тема..........така мисла я........ ???
Активен

pep4o_berk

• Гостенин
« Reply #6 -: Март 11, 2009, 10:44:51 »
Я не каам специално за циганьете,а общото понятие дискриминация..Кой къ ще и за квото ще да го разбира ;D
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #7 -: Март 11, 2009, 10:51:04 »
Я не вервам некой да е за дискриминациа и да е добре.Тава означава некога и он да бъде дискриминиран.Дискриминациата е лошо...нещо повече,она е престъно нещо.Не мое да дискриминираш човек те така,като у казармата само що е нов,чрън,ели дебел.Нема да умувам що е бесмислено.Лично я сам твръдо ПРОТИВ.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

pep4o_berk

• Гостенин
« Reply #8 -: Март 11, 2009, 10:52:58 »
А,те тава ми ареса дека го каза.Силно си прав!!! :)
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #9 -: Март 11, 2009, 11:17:00 »
Епа,ниа сичките сме дискриминирани-циганьете и педалете ги вардат секви организаций,пишат петиции,жалват са и т.н. Ниа с тебе(примерно)ако прибиеме неко мангал,мое да е откраднал ели насилил,ша ни напраат на нищо...Така че я са чуствам дискриминиран...
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

pep4o_berk

• Гостенин
« Reply #10 -: Март 11, 2009, 11:19:58 »
Бре дееба кви умни ора има тука ;D
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #11 -: Март 11, 2009, 11:25:49 »
Има грешка у програмата, некъв бъг. Такова животно като толерантнос нема. Истината е само една. Светъ е шарен и я не съм против никой.

Ма тава не ми пречи да сметам хомотупалките за болни. Тва е мойта свобода - да си мисла, квото си сакам за тех.

Циганьете каде праат золуми и живеат като смрадове са като животни. Ма има и такива българе. Мозъкъ му колко един аспирин. Иам приателе циганье. Пиеме си, пцуваме си, прикааме си. Ма тиа са грАмотни, с убава професиа.

Я съм против дискриминациата и за свободата, ма ониа смрадове с могото пари каде произвеждат кризи и не знам кво сал да ни свлачат кожите, тиа са за прибиванье, що те налагат законете против назе. Тиа толерират сичко ненормално и ни дискриминират. Я са чуствам дискриминиран, не знам за вазе. Длъго е и сложно да го разяснявам, ма сметам разбрахте ма.
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #12 -: Март 11, 2009, 11:38:48 »
Цитат
Има грешка у програмата, некъв бъг. Такова животно като толерантнос нема. Истината е само една. Светъ е шарен и я не съм против никой.

Ма тава не ми пречи да сметам хомотупалките за болни. Тва е мойта свобода - да си мисла, квото си сакам за тех.

Циганьете каде праат золуми и живеат като смрадове са като животни. Ма има и такива българе. Мозъкъ му колко един аспирин. Иам приателе циганье. Пиеме си, пцуваме си, прикааме си. Ма тиа са грАмотни, с убава професиа.

Я съм против дискриминациата и за свободата, ма ониа смрадове с могото пари каде произвеждат кризи и не знам кво сал да ни свлачат кожите, тиа са за прибиванье, що те налагат законете против назе. Тиа толерират сичко ненормално и ни дискриминират. Я са чуствам дискриминиран, не знам за вазе. Длъго е и сложно да го разяснявам, ма сметам разбрахте ма.
Ти го каза по-убаво от мене-ма па я(и затава) са чуствам дискриминиран... ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Apendix

• Гостенин
« Reply #13 -: Март 11, 2009, 11:41:07 »
Я не дискриминирам никой- мразим сички
Активен

pep4o_berk

• Гостенин
« Reply #14 -: Март 11, 2009, 11:44:09 »
Я па тоа..Не а убаво да мразиш ората ;D
Активен

Страницата е създадена за 0.06 секунди с 21 запитвания.