Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: За или против дискриминацията?  (Прочетена 9524 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Re:За или против дискриминацията?
« Reply #90 -: Юни 20, 2009, 03:18:38 »
Циганьете са като кучето-скачат според тоягата.Има ли сериозна влас,къде ем да нги създава работа и да ниг плаща нормално за таа работа,ем да нги натега бурмите та да не циганеат-нема проблеми с ньи.коги власта а като сегашната-да не ебава нищо и секи золум къде напраат да нги прощава що са избирателе-епа ше си праат циганиите и ша ни се качат по цепките.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #91 -: Юни 20, 2009, 03:31:08 »
Случи ми се онядан една случка каде ме накара да се замислим длибоко.Да си напраим равносметка на сичко каде сам казал волно ели не протиф циганьете само що са циганье.
     Детето ми тренира художествена гимнастика.Сутрин оди на училище у спортното на Левски,а следобет тренира.Преди неколко дена имаше републиканско и она тренираше до спукванье.Вечер си иде у 10 и до каде заспи требва да става за училище. Тава я истощи много и както си е патувала у маршрутката така е припаднала.Никой даже не а станал да седне,а е имало дрти ора.Само една циганка се е дигнала и е сленала с ньеа.После ми се обади од телефона си кво се е случило.Я веднага запали колата и отидо.Циганката седеше там и пазеше сенкя на детето ми.Я и благодари и си пойдо да водим детето у болницата.Ча после се сети че требваше да закарам жената що она е сленала од маршрудката заради мене.Ма у тоа стрес сам забуварил.Съга исползвам случая чрез интернет да се извиним на сички циганье ако сам засегнал накой некага незаслужено.Разбра че човек е човек независимо од ква народнос е стига да носи доброто у душата си.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Чвора

• Пустиняк
« Reply #92 -: Юни 20, 2009, 05:35:48 »
 ;) :D па но Бако ората на тоа свет се делат на 2-такива къде стават и такива къде не стават.А кви са по цвет,народнос и религиа-нема значение.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #93 -: Юни 20, 2009, 05:38:53 »
Язе мого моо да пиша по таа тема, ама ма мръзи, па си мисла и че моо да подразна некой с разсъжденията си. С две думи ша кажа, че дискриминация не требе да има. Требва да са дава шанс на ората да са интегрират в обществото.
Дразнат ма българе с турски имена.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #94 -: Юни 20, 2009, 06:05:40 »
Човек или е пустиняк, или е свесен без значение какъв е. Я геевете ги не приемам, ма сигур има свесни и од ньим. А циганйе имам приятеле по село, не мога да кажа че сите са лоши. Що кааш човек или носи доброто у душата си, или не. Верно а че краднат, ма оно таа дръжава се крадне од сички нива йоще от куманистическо. Такива циганйе къде драпат да се изучат и си работат честно- капа им свалям!
« Последно редактиранье: Юни 20, 2009, 06:09:24 от Плъотрепач »
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #95 -: Юни 20, 2009, 06:30:11 »
Те ви случай престяк.Преду манко видо че некой е буунал камик у предньото стакло на колата.У мойта маала не живеат други освен блгаре.Е къф е извода?Дечоре че кажете.Да,сагласен сам.Само че тава са од наште дечоре.Голема работа.Че турнем ново йоще ютре,ма тава че си расне куто пустиняк.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
« Reply #96 -: Юни 20, 2009, 08:56:30 »
Значи тука по Варна има три чешита циганье: копанаре бургоджии и турски циганье.Най добри впечатлениа имам от копанарете они са христиене чистоплътни са и са много работливи.Вторите също са ристиене ма са по джебчийските занаяте плъзнале са из цела Европа и краднат за стра доадат си тука и праат къщи палати на по 4-5 етажа.Третите са най големата смрад они не подлежът на никво превъзпитание и са твърдиа електорат на БСП и ДПС.
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

Чвора

• Пустиняк
« Reply #97 -: Юни 20, 2009, 08:59:56 »
Прав си баце Росене.Я като работе у Делиормана съм си имал работа с турски циганье-тава а директно за трепанье-нема по големи гнасове у таа дръжава.
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #98 -: Юни 23, 2009, 09:39:01 »
Днеска приказва с един турски циганин.Он ми дума че че си гласуе за Амед.Я му викам :"Е по щом имаш далавера добре."А он одврача:"Неам далавера,ма си е наш."Я не сам знаял че Доган е бил циганин.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

masok

• Гостенин
« Reply #99 -: Юни 23, 2009, 09:43:13 »
хахаа бе самнявам се да а циганин,мое тоа мъж да си го има за такъф според ньиего си ;) ;D
Активен

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
« Reply #100 -: Юни 23, 2009, 09:47:06 »
Циганин е та саа занел я съм одил у неговото село Дръндар оно а на 25км. от Варна там са 30% българе и 70% турски цигане.
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

Чвора

• Пустиняк
« Reply #101 -: Юни 23, 2009, 11:51:36 »
Я утоа форум от кък съм се регистрирал пищим ,че Българиа сеги а оножда турски циганин ,ма виа лаесе не сте фнимавали у написаното ;)
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #102 -: Юни 24, 2009, 01:44:06 »
Чел сам го млого добре Чворе,просто съга тоа циганин потварди куто вътрешен човек твойте приказки.Я саках да те правокирам да каеш още нещо за Доган,що ти съга живееш сред турци и може да знаеш нещо повече од назе.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Чвора

• Пустиняк
« Reply #103 -: Юни 25, 2009, 08:12:24 »
Бако,я живеам сеги сред помаци,а преди живеах сред турци.Ша напишем кво съм преживел и преживевам,ма ша по0късно че днеска ша имама много работа и незнам ша моа ли да пишем. ;)
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #104 -: Юли 15, 2009, 10:38:22 »
Те мили другари моя племенник кво е напрайл! :P

------------------------------------------------------------
 Полицейски син-скинар бие с бухалка 4 ромчета
15 юли 2009 / Nеws.dir.bg
Синът на директорката на Професионалната гимназия по туризъм в Разлог Катя Бранкова - Петър, бе арестуван начело на банда агресивни скинари, пребили жестоко 3 момчета и момиче от ромската махала в Разлог.
Бащата на момчето е полицаят от Областната дирекция на МВР във Видин Еней Бранков, съобщава вестник "Струма".
С множество травми след нападението 4-те деца са приети в Спешен център в града, където са освидетелствани. Инцидентът станал пред пицария в близост до основно училище “Яне Сандански”.
Ромските деца спрели да си купят пици и на тръгване от тъмното срещу тях, въоръжени с метални пръти, боксове и бухалки, излезли четирима маскирани с качулки тийнейджъри. Те започнали да ги налагат навсякъде с псувни и ругатни: “Ще ви избием, ще ви закопаем, гадове”.
Писъците на непълнолетните деца огласили центъра на Разлог. Гледката беше жестока, разказаха свидетели. Само бързата намеса на случайни хора, които повикали полиция, предотвратила евентуален фатален край за жертвите. Биячите се разбягали, когато се събрали хора. РПУ-Разлог било вдигнато на крак.
Установено било, че нападателите са полицейският син Петър Бранков и приятелите му Славчо Парапунов, чийто баща е дългогодишен културтрегер и певец в градския ансамбъл “Перун”, а другите двама, Костадин Джупанов и Христо Калоянов, са деца от стари разложки фамилии. Четиримата, които са непълнолетни и са ученици, са вкарани в полицията, където е проведена беседа с инспектор от Детска педагогическа стая, след което са освободени.
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Страницата е създадена за 0.07 секунди с 21 запитвания.