Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Димитър Хубенов - Бари  (Прочетена 12572 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Re:Димитър Хубенов - Бари
« Reply #60 -: Декември 04, 2010, 11:36:06 »
предлагам да не обръщаме внимание на поста на Дуда ;) ;D,а да уважим таланта му(а не личния му житейски избор! ;))и да сберем неко лев за човека!
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #61 -: Декември 04, 2010, 11:48:28 »
само да кажа, че избора да е такъв не е негов ... малко е да кажа ,че идея си немам колко требва да си прос за да направиш такъв коментар... но до тук... Бари е това което виждате в следствие на поведението и отношението на хора като  ..... той няма живи роднини с продаден дом от снаха си ... с отнето жилище от Гърци , като преди това вече е с прекаран инсулт ... идеята да се събират тук пари е само и единственно на Капитаня , моето съграсие не е давано ... казах му да прави каквото прецени ... мислех да заключа темата но ще я оставя така ...  а колкото до пари , няма да ги приема ... нито съм искал някога да събирам такива за него... 
« Последно редактиранье: Декември 05, 2010, 12:42:41 от besniamiziq »
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #62 -: Декември 04, 2010, 11:56:43 »
...е кво пречи да сберем неко лев за човека бе,Бесняк?!?Заслужил е повече от други,дръжавата са не надай да му обърне внимание(Вежди Рашидов завижда! ;D ;) ;D)
...и те така!
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

luda_duda

• Гостенин
« Reply #63 -: Декември 04, 2010, 11:59:51 »
Просто съм изказала причини поради, които аз няма да даря нищо.
Както и в края на коментара си съм написала, че желаещите да дарят нещо за него, да не взимат в предвид моя пост.
Реших, че е редно да спомена моите виждания по въпроса, вместо да подминавам темата все едно не съм я видяла.
Не искам да създавам конфликти, просто излагам моето мение.
Това е!
И още нещо, когато се правят благотворителности не се обиждат тези, от които се очаква да помогнат.
Активен

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #64 -: Декември 05, 2010, 12:09:19 »
явно никой не разбра човека от кво има нужда... има нужда от Човеци да постъпят по човешки ... щото с парите ще земе да го убиаме от пиане ели некой ше го прибиа зарад тех... пиенето му е единственото което му е останало като утеха и некво решение... инвалид заритнат от " ЧОВЕЦИТЕ" ... РЕШЕНИЕ СМЕ МУ НАМЕРИЛЕ... НЯМА НУЖДА ОТ НИЩО ... щех да приема парите на драго сърце по сметката която му открихме , но при само едно съмнение и само една такава простотия, опорочава всичко... ако беше казана от некой страничен да   го подминеш  но от член на форума който .... абе ....  северозапада си го заслужаваме у целата му прелест , та нали го градим секи ден с плодовете на нашия труд от говната  и простотията  си 
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #65 -: Декември 05, 2010, 12:12:40 »
бесен баце опорочавате тема....!!!спрете се вече,ситуацията е ясна...ако питате мене подобре да се затръка...?кво ша си кажат ората де четът тва?

замислете се малко.........вие си знаете ...........моето го казах по нагорце :)
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #66 -: Декември 05, 2010, 12:17:17 »
Мисла ,че у ситуациата Бесниа е силно пристрастен и не дава да съ чуа мнение де а различно от ньеговото.Което обезсмисла съществуваньето на Форума като такъв.Къкто и да е.Нека за момент при положение ,че Бесниа ДЕКЛАРИРА ,че а решил проблема ,да съ не разпрааме повече и да не напрегаме ситуациата.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.062 секунди с 25 запитвания.