Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Истински художници (и тук-там неко модерен) -рисуване, скулптори, икони  (Прочетена 20906 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Taka като гледам цените на тоо човечец, мислим да имам картини за около 10000 лефа у магазата у тоо стил.
Освен тава на човеко картините са рисувани връз мукава (тава ако не се лъжем си чисто и просто амбалажен картонь), а мойте са връз бела ратиа що таково даваа у децката градина
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
ауууу по исфлълил саа
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Aнe

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3057
Цоцин, ма ти пазиш ли си ги? :)

Я не пазим нищо като мининка, а по-скоро наще де, бех по-добра на прерисуванье, отколко на рисуванье.

негде гледа уроци по рисуванье за начинаещи, и ора на средна възрас имат забележителни успехи. оно на сегашно време, свичко е техника.
мислим ви казва за един врачанин иконописец, кви убави работи рисува и свичко се изнаса. та он вика - техника, техника, техника....

Самоток, Ягодина е на два часа път от тебе, но мислим, че наивизма и у другите афтори нема да те трогне.
Активен
Конощипат е селскостопански вредител. Движи са основну под земъта. Из тайните структури връъимгу. Не шаралее таа жена по светлото и одгоре, що го а страшингел да го не изребри некой с лопатата. Фенерски

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
във тава време нелитото - приложното и изящното искуство се преплитат и самоизяждат
творците са принудени да викат на приложното изящно и обратно - тава иъ така нар . вулгаризация на искуството
принципът от ка го свет има иъ - приложното дава леп , а изящното и филе
за да са нарани човеко требат и от двете - но требе и вино и женици и музика , великата музика

ПП - и рикиа и бира требат
« Последно редактиранье: Ноември 03, 2014, 03:10:55 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
...и книжки..ма и приложното, и изящното, и книжките идът след леба,боба,жениците и винцето ;)...диалектика ше знаеш и пирамида на Маслоу ;) :P
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Цони

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4519
Активен
Животът с назе се ебава.

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Яла с кво са заплесвам таа вечер
https://www.facebook.com/pg/ninochakvetadzeart/photos/?tab=album&album_id=224663157544946
Нино Чакватидзе са вика художничката, грузинка е
А кви зимни картини има, идялно паснаа на таавечерното ми настроение  :)
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Бай Еван Астрилецо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5639
  • беркофчънин
Страхотна е - много трогателно, грабна ме за сръцето! thanks
Активен
Като лежим - лежим, па като станем, та седим

Страницата е създадена за 0.066 секунди с 20 запитвания.