Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Истински художници (и тук-там неко модерен) -рисуване, скулптори, икони  (Прочетена 21539 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
Я би ви казал направо мъдеклатилаторете да праат тема-Истински Художници и модерни ,,творци"-истината за психическите отклонения през погледа на проЗтиа зрител! ;D и тамка да местът тиа наши размисли и страсти за изобразителното изкуство.А у таа темица да си пущаме снимки на природни и други работи де са ни аресали ма без изобразително изкуство....
Апостолице тоа човечец а писал наистина талантливо и верно есе.

стояне ,праф си за нова тема..... ;)ма за чи уй ни е кат ние и там ша усереме..... :Pнали силата си ни е у хаоса.......та по добре си е накуп сичко тука...... ::)у форума (поне според мене)требе човек да чете секи ден та да знае за кво иде реч........ ;Dнезнам новите къ ша са оправят ма ги чека бая четенье.......... ;)ае наздраве :nazdrave:
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Я би ви казал направо мъдеклатилаторете да праат тема-Истински Художници и модерни ,,творци"-истината за психическите отклонения през погледа на проЗтиа зрител! ;D и тамка да местът тиа наши размисли и страсти за изобразителното изкуство.А у таа темица да си пущаме снимки на природни и други работи де са ни аресали ма без изобразително изкуство....
Апостолице тоа човечец а писал наистина талантливо и верно есе.

стояне ,праф си за нова тема..... ;)ма за чи уй ни е кат ние и там ша усереме..... :Pнали силата си ни е у хаоса.......та по добре си е накуп сичко тука...... ::)у форума (поне според мене)требе човек да чете секи ден та да знае за кво иде реч........ ;Dнезнам новите къ ша са оправят ма ги чека бая четенье.......... ;)ае наздраве :nazdrave:

темата а напраена, а последните три мениа че иг изтрием по неко време
Активен

masok

• Гостенин
тръкай направо ;)они немат давност вече
Активен

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
тава тема за изобразително изкуство ле а? :zazhabil:
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Плъхоубиец

• Гостенин
За секакво. Тоест за тава, дека го нема, щото нема дефиниция за ньего. Ама па му се радваме, ели го плюваме. Според мене, един чиляк преди да се зафане да праи модернизми, требе да се научи да рисува като майсторите. Щото немое да не знааш ДВГ-то и да праиш дизайнерска кола. Некой от теа модернизми са оригинални, ма са редкост такиви. Други да си ги удариш от дедовия. Може да фанеш едно платно, да седнеш и да се праиш че рисуваш, а ората да се възхищават на картината. Нещо като голия цар. Секи си е рисува у тимберицата, от тебе се изисква само да накараш ората да ти поверват.
Активен

Брутале

• Тумбак
оооооо, щом е за изобразително изкуство улазаме у мой води.

съга че ви покаам един от любимите ми художници, каде като видим негова картина изпадам у транс...

Джоузеф Малорд Уилям Търнър. За по-съкратено може и Джоузеф Търнър.

Англичанин, живял и творил през 1800та година.

Интересна особеност свързана с него е, че когато е бил на смъртен одър направил интересно завещание.

Завещава цялото си творчество на държавата при едно единствено условие - всичките му картини да се запазят в Англия. За съжаление молбата му не се реализира.

« Последно редактиранье: Март 06, 2011, 11:38:16 от Брутале »
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.

Брутале

• Тумбак
Марий Чернев, българин живее и твори в Америка/ако не ме лъже паметта :green: / рисува предимно батална живопис и маринистика.

* Българска рапсодия

* Български Месершмити атакуват Летяща Крепост над София

* Френска връзка

* Хейнкел 111 на прехват от "Морски Хърикейн" над Северно море

* Хърикейн Мк. II сваля Юнкерс 88, при Битката за Англия
« Последно редактиранье: Март 07, 2011, 06:00:50 от Брутале »
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Тоа художник го открих благодарение на Ренгеня. Засекохме са на едно друго место ;D
Петър Станимиров са казва. Пущам направо линк къде сичките му работи.
http://www.peterstan.com/#/content/start/
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Ренгеня

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1194
  • видна врачанска пияница
Тоа художник го открих благодарение на Ренгеня. Засекохме са на едно друго место ;D
Петър Станимиров са казва. Пущам направо линк къде сичките му работи.
http://www.peterstan.com/#/content/start/

тоа човек е велик - като почнеш от комиксите в "Дъга" и "Чуден свят", минеш през илюстрациите на любимите ми книжки от библиотека "Фантастика" - "Шпага с рубини"/Светослав Славчев/, "Космосът да ти е на помощ, Александър" /Иван Мариновски/ и др., и стигнеш до "ужасяващите" корици на Стивън Кинг, Дийн Кунц и др., издавани от "Плеяда" -оказва се, че е бил около мен в почти целия ми съзнателен живот, ха-ха !!!
Активен
ТУМБАК - Талантлив, Умен, Музикален, Бохем, Арабия, Красив ... а, и СКРОМЕН

оффишъл фейсбоклук-пейджС : ПИЯНИЯТ БАРД  и Докторс Гого Бенд

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Плъхоубиец

• Гостенин
Гледам, че подфанате темата за тоа шашкънин Салвадор Дали. Те ви едно ньегово произведение, ма филмово, нарича се Андалуския палаш. Да видиме кво че кажете по въпроса Прва част:

Втора част
Активен

Чвора

• Пустиняк
епа тангото къде озвучава картината неа лошо..останалото а пикоч.....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
Сега изгледах филметата на Дали. Също толкова шашови като картините му. Мене ме изкефиха, ма то въпрос на фкус казало кучето и са облизало.. всички знаете къде ;D
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

Чвора

• Пустиняк
...след което седнало връз Хеджихогу ;) ;D
Активен

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
... и то няколко пъти, за да изостри акупунктурно сетивните си възприятия към всички форми на изкуството ;D
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

Страницата е създадена за 0.212 секунди с 23 запитвания.