Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: За театрото и концертовете  (Прочетена 21112 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

apostolicia

• Гостенин
Re:За театрото и концертовете
« Reply #45 -: Октомври 05, 2011, 09:20:27 »
Кой Отел - белио или червенио  :green:

После сказвай за Отело, що я некак много се драндзим коги се пробват да праат модерни дивотии на класически произведения и сакам да чуа пръво неква рецензия от човек, къде а видел.
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #46 -: Октомври 05, 2011, 09:23:27 »
Кой Отел - белио или червенио  :green:

После сказвай за Отело, що я некак много се драндзим коги се пробват да праат модерни дивотии на класически произведения и сакам да чуа пръво неква рецензия от човек, къде а видел.
начи на таа постанофка залагам големи надежди че ше си струва петнайсетте лева, съдейки по тава колко трудно са фаща билет за неги...оделно главната роля са играа от един пустиняк, та ше видиме другиденка ще ли оварат боба ели нищо нема да напраат... ;)
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #47 -: Октомври 05, 2011, 11:43:35 »
Отело куто земе а дУши Дездемона,дзръкни а гледаме сеир..! :green:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Владо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1472
« Reply #48 -: Октомври 05, 2011, 11:53:48 »
Я последния театър каде гу гледах беше на самодейния състаф у К-уй.Къф Отел ,кфи петнайсе лева.
 Начи МНОГО са печени наште самодейци.ЧЕСНО. guru

Я личну големите  имена у театъра ми липсфат-и куто актьоре и куто режисьоре и куто аранжъоре и куту упстанофка и тн и тн
Активен
нулаосемосемшесчетиричетирипетдеветосемшес

Маруца

• Гостенин
« Reply #49 -: Октомври 09, 2011, 05:12:00 »
Та за Отело да каа...снощи го гледах. Начи беше вкаран модерен аранжимент на таа целата случка...даже и СЗ елемент беа вкарале, ма дали щото Отело го играа оня от Видин, Деян Донков или щото е модерно напоследак да вкарваш диалектни изрази у сичко не ми е баш ясно...и кво стаа, начи оня са нажмулил яката, що му а мъка за Дездемона нали, разгащил са, заапал една ссигара и едвам оди, по едно време са удари у един метален стълб и са сурина, като са поосвести рече на чис български: "Кой тури тава жилезо тука? ", а един от подчинените му одговара: "Е незнам, Я бех със гръб"...и т.н.... ;)
Добре играха сичките актьори, пипната постановка е.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #50 -: Октомври 09, 2011, 06:03:09 »
неска у Сф сфири Жан Мишел Жар - пуснале са ефтинки билете последнио мумент на армеец арена - идите и го виште задължително

я съм си пуснал DTS версиата на Оксиженете - ма нЯщо врви искуствено
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

калафаченин

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 925
  • Я съм си прос човек ...
« Reply #51 -: Ноември 02, 2011, 10:16:34 »
Сношка одих на представлението "Забравени" на Нешка Робева у НДК-то. Треа Ви каа, че за пореден път останах без ума и дума. На моменти просто настръхваш. Верно нема толко късопаметен народ като нашио.

http://mhtv.click-kb.com/index.php?option=com_seyret&task=videodirectlink&id=29&Itemid=1
Активен
Карай да връви, она са а видело, че край му са не види.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #52 -: Ноември 07, 2011, 12:02:15 »
Офф, и таа Нешка запили на националистическата струна, мого е доходно, таа Стефан Цанев и разни други не моо ги дишам. Тука грам не става дума за Батак и другите работи, дето наистина сеги ги дъвчат разни простаци като онаа, де ги нараниаме у другата тема, просто таа ченгеджийница ми иде у повече, Нешка е за мене един от най-големите боклуци у назе. Ма тава си е мойо мнение. Я на нейно преставление не бих отишол пари да ми дават.
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #53 -: Ноември 07, 2011, 12:17:44 »
Художествената гимнастика требва да са забрани, она уврежда децата необратимо. Ода я при една иглотерапевтка на Герена, помага жената и на гимнастичките на Нешка, кво да праи като и клопнат на вратата.... Свидетел съм кво стаа, ма оно не е нужно да гледаш, голема им е мъката на тия деца. Кък вика доктурката, родителите са некакви извратени и егоисти, та да подложат децата си на тава... :-\
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #54 -: Ноември 07, 2011, 10:33:53 »
+10
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #55 -: Ноември 10, 2011, 09:31:13 »
Абе знааате ли че на 3-ти декмври Лепа Брена ,че пее у Соффеатъъъ. ... я че одим 100% :) мръдане нема :)  :mogosmesenapile: :krkanje: :krkanje: :krkanje:
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #56 -: Ноември 10, 2011, 09:32:17 »
Абе знааате ли че на 3-ти декмври Лепа Брена ,че пее у Соффеатъъъ. ... я че одим 100% :) мръдане нема :)  :mogosmesenapile: :krkanje: :krkanje: :krkanje:

колко билета имаш.....
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #57 -: Ноември 10, 2011, 09:36:45 »
Де преди манко ми гу рекоа, ндк-ато требе се продава ,мислим че и у Близууу а оно и у нета ,че пущат ,сал че ти куту си у софеата :)  ще требе да дириш ,по тиа места :)
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #59 -: Ноември 10, 2011, 09:38:42 »
Де преди манко ми гу рекоа, ндк-ато требе се продава ,мислим че и у Близууу а оно и у нета ,че пущат ,сал че ти куту си у софеата :)  ще требе да дириш ,по тиа места :)

ок.......
Активен

Страницата е създадена за 0.273 секунди с 21 запитвания.