Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: За театрото и концертовете  (Прочетена 20543 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Плъхоубиец

• Гостенин
Я па на кино нещо немам нерва да одим. Не си слачам и филмове, с голем зор мом да се навием да гльодам фюм у последните години. Мене ми дай само музики. Ама театрото си го обичам. Последно одих миналия месец у Армията на една постановка с Васил Михайлов за Дон Жуан. Веселяшка беше. Мойте приятеле са същите тумбаци като на Шлепи и затава не одим с ньи. Даже напоследък ги и не дирим. Оно освен да идат у пивницата и да ти философстват колко е велик, за друго не стават. Един е най-големиа моторист, карал на задна, незнам си кво... Бе я нали те знам как караш и те видим, че мотора ти цела годин у ремонти, къде си карал на задна? Издигат се у собствените си очи... друг е най-големия философин... Дръвени глави, па и си верват. С един можеш да приказваш само за коли и нищо друго, с втори само за "изкуство" (онова дето го нема). Ама чул таа дума, аресала му и е преекспонира, па я като му знам вкусовете за филми и музики му знам и "изкуството". Покажи ми твоето кунг-фу! (както вика Самотоко-сан). Забелезал съм, че колко по-малко съм с ньи, толко ми е по-добро. Предпочитам вечер нигде да не излазам, отколко да ми ръсат мъдрости. Ели па да се укачим на Опеля и да се возим по вечерно време, те тава е много арно. Я се отплесна от темата.
Активен

Маруца

• Гостенин
Re:За театрото и концертовете
« Reply #16 -: Март 10, 2011, 09:50:44 »
Я от Нова годин насам, гледах:
Полет над кукувиче гнездо - с Деян Донков (Оня от Видин  ;D)
Сирано дьо Бержерак - па с него  ;)
и миналата седмица дзепах - Хъшове в Народния.
От трите най ми ареса "Полета"...и игръта на Донков - тоа 3 часа прави кви ли не гимнастики по сцената и едновременно не спре да приказва и да са дере, евала за енергията му, могу силно испалнение, ролята на Макмърфи я играа един път - сакче гледаш един СЗ пустиняк във вихара си... :green:
Иначе и я за театро си имам контингент от не повече от трима душ де куто им зема билете знам че ше додат и без да ги питам по 3 пъти. А другите ни чекат у бара след театрото... :nazdrave:
« Последно редактиранье: Март 10, 2011, 10:01:38 от Мариуца »
Активен

apostolicia

• Гостенин
« Reply #17 -: Март 10, 2011, 10:03:47 »
Темицата си а одлична. Браво, Маруцке.
Я последнио път гледах Асен Блатечки у монтанскио тятър, на гастрол. Еш къ не мом да се сетим къ се казваше постанофката бъш сеги ми излете из глави. Ма ного дубре си повним за кво се разпрааше, що ми ареса много.

Я бих гледала "Смъртта на Дон Жуан" на Левена Филчева и Заро Кнезовски - познавам тиа ора - Левена а отличен афтур, а Заро - одличен актьор. Та би го гледала с кеф, ма у София ми е много през ръка.

Уйнеее, зими ми два билета за "Вечерята" и да одиме на 19-ти наедно у врачанскио тятър. Те сеги приказвах с мъжо ми Кольо - вика - па кво ни пречи дидеме до Враца на тятър, таман после шидеме на неко врачанска кръчма с уйна и укьо, они не моа да не знаат убавите кръчми у Враца. Тоа сакаше да мине метър с караньето па, ама тоа път нема а мине, ньегоф ред а да пости с пиеньето, да си имаме уважението!
Активен

Nini

• Гостенин
« Reply #18 -: Март 10, 2011, 02:20:32 »
Препоръчвам да се гледа "Детектор на лъжата"!Страхотно преставление.... :smeeeh: Излизаш от него като пречистен.Качествен хумор и страхотна игра на актьорите.
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #19 -: Март 29, 2011, 07:26:48 »
Сношка па одих на театро - дзепах постанофката "Бардак" с оня Блатечки и 3 мацки (едната мацка беше Маца от Аламинут  :green:)
Начи кво а ви каа, ни мъ фпечатли особленно, ма се пак имаше некво послание де...и по-точно че мъжете и жените требе да престанат да си мерат пишките що и двата пола са губещи у игрЪта, а просто да си живеат в мир и армонеа с природата и ората наоколо, квото и да значи тава връъ му гу.  :P
Блатечки го раздаваше философски между едно дръпване на фаса и фкарването на пръст между краката на Маца ма нали ви каам, нищо заповнящо се... ::)
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #20 -: Март 29, 2011, 07:29:17 »
тва е добро чето му рецензията :)
Активен

apostolicia

• Гостенин
« Reply #21 -: Март 30, 2011, 05:34:46 »
Малииииййййййннньььььььььь! Абе, що ме не подсещате, като видите, че съм забоварила?! Я одих на тятър у ВРаца. Нема да ви казвам кфи перипетии имах, докъде стигнем, па и отпосле. Обаче тятъро беше много убаф! Постанофката а на Русенскио тятър, а режисьор нги а директоро - на тятъро - Рашко Младенов. У едната главна роля играа Христо Гърбов и да ви каам чесно - си е Христо Гърбов - много дОбър! Много! Обаче гулемо фпечатление ми напри и Борислав Веженов, къде го играа фтората главна роля. Едно младо монче, ама така добре си играа кретен, че мое и ф действителнос да си е такъф - знааш ли. Много етествено нги се получава и на двамата. Поддръжащите роли също са добри, особено таа на Любомир Кънев - он го играа приятел на главнио герой, демек на Христо Гърбовата роля - издатела Пиер Миняр.
Много добра пиеса, много добро чуфство за хумор, я съм се смела от све сръце, смела съм се като дете къ се смее. Ако ви попадне, бегайте да а гледате!
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #22 -: Април 01, 2011, 10:53:45 »
Задава са концерта на Children of Bodom - 19 април у Универсиада...с още 2 подгреващи скандинавски оркестъра - Ensiferum от Финландия и Machinae Supremacy от Швеция.
 :punk:
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #23 -: Април 01, 2011, 12:57:39 »
Деян Донков е пич, Блатечки е позьор.
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #24 -: Април 01, 2011, 01:00:51 »
Деян Донков е пич, Блатечки е позьор.
Баш така си а... guru
Донков играа куто пустиняк, раздава се до се, а Блатечки немоа го стигне ако и да бега наобратно... :green:
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #25 -: Април 01, 2011, 01:19:28 »
И като излъчване Донков не се напрега, за да е пич, просто така се е родил, докато прекалено сериозният Блатечки си скъсва гъзъ да са ареса и това му личи, плюс тва има некакво страшно самочувствие на мачовец, без да е такъв у действителност за разлика от Донков.  8)
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #26 -: Април 01, 2011, 01:25:07 »
Искрено ти препоръчвам да гледаш "Полет над кукувиче гнездо" коги доаждаш до Софе.
Донков си кине дреите бееее, нема кой друг да изиграе тоа образ толко истински осфен един истински СЗ образ де си му а извътре да не е куто другите ора... guru
« Последно редактиранье: Април 01, 2011, 01:30:42 от Мариуца »
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #27 -: Април 01, 2011, 01:25:17 »
Малииииййййййннньььььььььь! Абе, що ме не подсещате, като видите, че съм забоварила?! Я одих на тятър у ВРаца. Нема да ви казвам кфи перипетии имах, докъде стигнем, па и отпосле. Обаче тятъро беше много убаф! Постанофката а на Русенскио тятър, а режисьор нги а директоро - на тятъро - Рашко Младенов. У едната главна роля играа Христо Гърбов и да ви каам чесно - си е Христо Гърбов - много дОбър! Много! Обаче гулемо фпечатление ми напри и Борислав Веженов, къде го играа фтората главна роля. Едно младо монче, ама така добре си играа кретен, че мое и ф действителнос да си е такъф - знааш ли. Много етествено нги се получава и на двамата. Поддръжащите роли също са добри, особено таа на Любомир Кънев - он го играа приятел на главнио герой, демек на Христо Гърбовата роля - издатела Пиер Миняр.
Много добра пиеса, много добро чуфство за хумор, я съм се смела от све сръце, смела съм се като дете къ се смее. Ако ви попадне, бегайте да а гледате!
Да беше рекла кък са вика постанофката :duhovata:
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Маруца

• Гостенин
« Reply #28 -: Април 01, 2011, 01:27:58 »
На 26 и 27 април я има пак у Народниа и апелирам да са сбереме неколко душ от форуня да идем да я гледаме...
Я моа зема билетете що съм наблизо само да знам колко ора ше додат.
Сега е момента за ониа дека са оплакваа че нема с кой да одат на театро!!! ;)
Активен

apostolicia

• Гостенин
« Reply #29 -: Април 01, 2011, 01:47:38 »

Да беше рекла кък са вика постанофката :duhovata:

Алийнь, верно съм много задремала. "Вечеря за глупаци" се казва! :smeeeh: :smeeeh:
Активен

Страницата е създадена за 0.226 секунди с 22 запитвания.