Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Линдолс ОС талафонь.  (Прочетена 2499 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
Re:Линдолс ОС талафонь.
« Reply #15 -: Октомври 08, 2013, 02:20:50 »
Аууу, искааам гооо...  :wow:

белият ли :)

Абе, айде сеги... нема а са дърляме за цвето , аааа...  :green:
Активен

astrafan

• Гостенин
« Reply #16 -: Октомври 08, 2013, 02:22:16 »
Не знам дали си видял това

http://www.severozapad.org/forum/index.php?topic=1227.msg414814#msg414814

Те затова от нокия за го ударили на молби, ама няма как да се примолят на самсунг . . . .но това е мое мнение. и айфона е добър, но нямам излишни кинти
Активен

astrafan

• Гостенин
« Reply #17 -: Октомври 08, 2013, 02:23:14 »
Аууу, искааам гооо...  :wow:

белият ли :)

Абе, айде сеги... нема а са дърляме за цвето , аааа...  :green:

Щото белия го няма отдавна, само черен ми е останал :)
Активен

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
« Reply #18 -: Октомври 08, 2013, 02:27:38 »

Имаме сделка!  thanks
Активен

astrafan

• Гостенин
« Reply #19 -: Октомври 08, 2013, 02:33:17 »

Имаме сделка!  thanks

"Ще ти направя предложение, на което не можеш да откажеш!" - най-зверската реплика на Дон Вито Корлеоне    :punk: :punk: :punk:
Активен

Macok

• Гостенин
« Reply #20 -: Октомври 08, 2013, 02:38:38 »
Те затова от нокия за го ударили на молби, ама няма как да се примолят на самсунг . . . .но това е мое мнение. и айфона е добър, но нямам излишни кинти

Я си саках Линдолс, що моа го връжа със сичко у работата, барбар със скайдрайв-а, мейли, докименти.. У радивото сичко ни е с джамци.. Не омаловажавам мненията и за другите ОС, ма мене тава ми отръва и сметам, че таа Нокиа е компромисен варянт, оти паре за Surface Pro нема :green:
Активен

astrafan

• Гостенин
« Reply #21 -: Октомври 08, 2013, 02:51:24 »

Я си саках Линдолс, що моа го връжа със сичко у работата, барбар със скайдрайв-а, мейли, докименти.. У радивото сичко ни е с джамци.. Не омаловажавам мненията и за другите ОС, ма мене тава ми отръва и сметам, че таа Нокиа е компромисен варянт, оти паре за Surface Pro нема :green:

Важно е да ти върши работа на тебе и да ти е удобен. Съгласен съм с теб, че уиндоуса е по-удобен за работа от андроида, но проблемът е в редмънската компания. Направят ли малко повече програми, които ги има при другите ОС (без IOS :) ), спрат ли поне малко с алчността, може и да си променя мнението.
Активен

Macok

• Гостенин
« Reply #22 -: Октомври 08, 2013, 03:20:01 »
..Направят ли малко повече програми, които ги има при другите ОС (без IOS :) ), спрат ли поне малко с алчността, може и да си променя мнението.
Има достатъчно проги (е, да Андроида е доста по-богат, няма спор), а па и който има да даде 6-700 кинта за телефон, що да нема още 15-20 да си купи важните проги.. ;)
Наскоро на няколко пъти четох мнения у нет-а, че WP е за работа, Android повече за забавления..

Бтв, я съм си фен на пустите Джамци от дваесе годин.. и лайса нема да има оправия при мене.. :green:
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #23 -: Октомври 08, 2013, 04:50:57 »
тоо джам иъ спукан вече
сага като си поиде и стиф балмър и малкомек обевеат план за преструктуриране от произвотство на ОС към облачни услуги стратегиа и отстъпанье от ПиСи пазара

линдоулс неа истинска ОС , ми неква шарена измама - GNOM избегаа разработчиците у MATE - обещават да прикоткат едни дизаинере за още по благи за очите менюта
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Страницата е създадена за 0.339 секунди с 24 запитвания.