Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Мобилнос-дебилнос, баце  (Прочетена 7622 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Re:Мобилнос-дебилнос, баце
« Reply #30 -: Ноември 01, 2013, 09:24:49 »
http://www.dunavmost.bg/lyubopitno/item/414-3-neshta-koito-gsm-a-ti-mozhe-da-pravi-no-ti-ne-znaesh.html

дееба тиа феисбуци - тиа кодове са за дъртите нокии ма нема зарят у бактериата

имей на жисеема се сменва ЛЕСНО

третото е пълна дивотиа що инфрачервениа сигнал на дистанционното нема ка да мине прес гласова линиа мъкър и дигитална - DTMF кодове /пиуканиа сас различни тонове за сека цифра/ за аларма за кола не съм чул ели видвал да са ползват

тиа русенски журналюги зеа да ни замярат сас пръдня дееба
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #31 -: Ноември 15, 2013, 12:04:50 »
отговарям на самотока тук за да не сера по глъчавата с този ми пост ,ако и тука пречи модератора да го метне у подходящата тема

станчо сага щеш ли да чуеш че моя айфон първо я 4s даден ми от фирмата и ми я от 2 годин кажи речи в масова употреба от 1 година,ако си по информиран сигурно знаеш че вече са с ios7 и колкото повече го ъпдейтват тия глупаци и осъвършенстват толко по зле става за телефони кат 4s щото ъпдейта е задължителен а не е кат на 5ците просто да се надграждат , на моя телефон прекалено добре осъзнавам че това му тежи но нищо немога да направя такъв им е регламента има ли ъпдейт на iosa да се слага одма !!

а са мълчи !!!

по отношения кой я бил глупов и умен , явно си бил само от едната страна на хуя ,лично при мен няма марка която да не е минала и изпробвана ,така че нито с htc-то си отживях нито със samsunga ,нито с нокията ,a да не бъбрем за lg и sony !
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #32 -: Ноември 15, 2013, 12:11:44 »
толкова алтави фирми има ли още

на тебе азе нокиика със фенерче не би ти дал - кафез сас гълабе и човал жито да ги раниш
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #33 -: Ноември 15, 2013, 12:16:54 »
А това дет си го написал s 3 samsung било добро можеш и него да спокойно да си го изхвърлиш у кофата още на втория ден - първо заради бавния софт лагенето и там го има после заради батерията,и последно заради честото прекъсване на разговор без причина

така че сега предложи от тия сичките големи х**ве кой да си навреме  та да боли по малко ,нали ги разбираш много,речи ми ,аз ще ти кажа от опит !?
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #34 -: Ноември 15, 2013, 12:17:24 »
като ти не аресва 4s служебен зими си частен 5s - другото се не разбира, да си беате писали у глъчавата със Станчо по-добре. Тука мъдератори нема ли...
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #35 -: Ноември 15, 2013, 12:19:04 »
А това дет си го написал s 3 samsung било добро можеш и него да спокойно да си го изхвърлиш у кофата още на втория ден - първо заради бавния софт лагенето и там го има после заради батерията,и последно заради честото прекъсване на разговор без причина

така че сега предложи от тия сичките големи х**ве кой да си навреме  та да боли по малко ,нали ги разбираш много,речи ми ,аз ще ти кажа от опит !?

тебе ти лагва мозако , бавен тиа на тебе процесора у потчерепното пространство , манко ти а рамтъ и андроидо тиа дава грешка при преинсталацеа - хардуерна неква

ли си испуснах нервата - аиде сага Валкириа ще ма докладва за лична обида
« Последно редактиранье: Ноември 15, 2013, 12:22:44 от Самотока »
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #36 -: Ноември 15, 2013, 12:23:34 »
Заеби какво ще серем у Глъчавата за неща където си имат и оделни теми

Самоток мирвай щот ако недай си боже та вида на сбирка спецялно ще ти го донеса тоа айфон и ще та питам Кфо бе главата ли ти лагва ????

Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #37 -: Ноември 15, 2013, 12:24:42 »
видел съм доволно скапани аифоуне - нема а ма фпечатли
у фобриката у китаи на фокскон къде ги прават теа шитфоуни онеа жалтури знаат че секи един пласмасоф ефтинжос са продава на цена на годишната му заплата на глупаци сас пари и си отмъщават като пестът о флюза за запоиване на чиповете и затава после става така
« Последно редактиранье: Ноември 15, 2013, 12:27:49 от Самотока »
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #38 -: Ноември 15, 2013, 11:22:28 »
... а у сансунг слагат достатъчно флюс ли  ??? бъди по  конкретен, некакси от километар се види че откровено са оядаш с Валкириа, а темата за смрадфоунете са оказа доста сгодна за тва

П.П. Колко мого и отодавна пюваше  blax по смрадфоунете, но сега и ти си са такъв  :green:
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #39 -: Ноември 15, 2013, 11:40:22 »
по принуда носим -

зачестиха сигнали за прекалено кофти изработка по техничарските блогове , линкови нема да ти дира но ще си запиша интереса ти къде промишленото производство на апъл вав фабриките на фокскон и като попадна отново на примери за обратен инжинеринг ще ти ги провода по скаипа ка чиповете греат , ка хардуера на апъл заводско ньела
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
« Reply #40 -: Ноември 15, 2013, 11:42:43 »
Проводими, а азе както ти написа у глъчавата ще ти провода инфо ка ги измерват и сертифицират дивайсовете за употреба и проджба у родината
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #41 -: Ноември 15, 2013, 01:04:22 »
Самоток ,яла кат си толко ербап У ВИДИН,АКО ЩЕШ И АЗЕ ЩЕ ДОЙДА У КУЛА МЕНЕ МИ НЕА ПРОБЛЕМ  ,азе да ти покажа как ще ти заграе главата,незнам какво ще са опитваш да ми доказваш,ама откровенно си ти казвам ,да се съпикясаш по тая тема с АЙФОНИТЕ ,УМОЛЯВАМ ТЕ ПРОЯВИ МАЛКО АКЪЛ ! ! ! ! ! !

А за цената на тая незгодия айфон - ще я благо да си мълчиш щом у Америка секи втори има ,значи нея така как си го рекъл !
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #42 -: Ноември 15, 2013, 01:20:03 »
ка съм го рекъл съм го обяснил - субсидирани устроиства са затава и съм обяснил що греат но тава неа важно , важно - важното иъ секи да има право да бъде колко си сака глупоф
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #43 -: Ноември 15, 2013, 01:34:50 »
правилно,ама твойта глупоча нема край явно !  :riba:
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
« Reply #44 -: Ноември 15, 2013, 02:15:01 »
Азе па ще чекам покртителен матрял за тва ка айговноунете сасипват мрежицата, а и за тва ка китаиците ни цакат с калай и ефтина пласмаса - за сега е факт едно, че до оняден Самотока неверваше тва от клиповете за горила глас  ;D
Активен

Страницата е създадена за 0.519 секунди с 24 запитвания.