Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Мобилнос-дебилнос, баце  (Прочетена 7405 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
Re:Мобилнос-дебилнос, баце
« Reply #75 -: Юли 03, 2014, 11:02:34 »
бг банки ли? -  не мерсим , не пушим щото кашлям

е ти коя ползваш тугива,като и чуждите банки у БГ им са клатат краката като на булгаристанските ???
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #76 -: Юли 03, 2014, 11:51:33 »
е наезнаеш ли че Станчо като смеството на бин ладен ползва само шотлански банки, и само тук там неко сметка у швейцария
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #77 -: Юли 03, 2014, 11:54:07 »
е па не ползвам бе Пачо - що неам кинти , ползват тиа къде имат , тиа къде инги се не стигат кво да внесът у теа банки , на площад македонеа имаше едни баничарници , къде ги суринаа и тураа банки , аиде сеги ручаите банки като се сте толко алтави у Сф
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Темерут

• Гостенин
« Reply #78 -: Юли 03, 2014, 05:41:06 »
А, бе кво сте са заяле с тия айфоне, па вие, бе!? Дефектират могу, батерията инги са не сменува, дисплея се скапва, скъп е за България... Сунгите и те не са неко връъ, те па са от пласмаса, къде скръца, като кофичка от кисело млеко, ама поне ако се сговни нещо един рестарт в повечето случаи оправа работата, апа ку са смарангяса айфоня, нема управия! Имам приятеле с тия шитфони - айфон 5, ми те дагиеба не могат гаранцията без дефект да си изкарат!!! Я иам Суняк Galaxy s4 и съм предоволен от него, всеки а слободен да си ползва тава къде му  на него отърва, ма я съм връло несъгласен с тава, къде се фаворизират тия айфони, щото както винаги нещата не са баш така, кък некои си ги разправат, че били големия връх, едва ли не!
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #79 -: Юли 03, 2014, 06:18:13 »
Па кък кааш, секи да ползва кво знаа. Никой нищо не фавозирзира.
Я неам айфонь, ма мислим че айфонщ а мого здрав - мининкиа Цоцин има и за 2 годин неа мръднал, а он е на 11 годин - моа си преставиш къ се однаса с н̀ьего. Фсъшност, я не арексваа мого таа марка, ма видо от опит че изработката нги е на много добро ниво.

И нема а спориме сеги на тема "койа марка а най добра", тава е с неколко класи поди нивото на тоо форум :)
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #80 -: Юли 03, 2014, 11:50:01 »
у момента ЛГ у модела G1 и G2 рулират
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Страницата е създадена за 0.084 секунди с 21 запитвания.