Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: ръгнале сме каде "Трета национална катастрофа"  (Прочетена 936 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
разгеле да са видим и я малко у нет :green:

те тоа документален филм беше у на един приятел подписа, и я реко да седнем да гледам оти моа да а нешто интересно. така като го гледа, имам чуството оти а снимано каде лето-есен 2010, 26 мин. е длъжко, кой моа да изтърпи - нека го гледа;

интересното а оти иде реч и за северозапада :green: само дето за огромно мойо съжаленее тава каде са говори у тоа документален филм за северозапада, а па и изобщо като цело за България никак не а убаво :'( .

жалкото а оти тава а деиствителността.
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
завръти инго четврътит на и твоа човек и на све - констатират данни без да посочват истинките причини - а те са ясни - резултат от умалото пурваление на 5 п равителства - ча към 6та мин зеа да прикаат по същество и бес да посочват виновници и възможни решениа

Център за Демографска политика - нема ни саит ни инво кой са кви са - по изявленита инги са спорет мене ора на отворено опщество ониа прикаат със същиа стил

- проблема се корени във хаотичния преход към демокрация - казва един чича ми - буааааааааааааааааааааааааааахахахахахахахахахахахахахаха каам азе

- селските училища се изпразват на уй - и труднооо ще са напълнат па - каа един чичами - абе ясно е че ората нема поминък , а нема поминък що нема селско стопанство и преработвателна промишленост у  селото , да ти серат болни цигански в устата
апцолйтна демагогиа - връти ги на четврътитиа
« Последно редактиранье: Март 18, 2011, 07:29:01 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
Маи млого си са едосал ?Ма я са едоса куто гу гледа и къ нема са стигне до тава пулженее куто они ТИА исклесаце недупраени дееба ниьхната макя дееба недоклатена 20-се годин краднат и си пунат джебевете и видееа гулем зор да сасипат целото селско стопанство и лека промишленост къде имаше и за кво да дукарат дръжавата до тамка че ората да избегат или у гулемио град или пу чузбинску да им са пудиграват и да рабутат за жлъти стутинки у тиа дръжави та да моа пумагат на роднини къде са устанале у тоа хаус.Е кък да им не ебеш путката майчина на тиа педерасе.Нещо са запених ут яд. маани тава ама таа циганска напас е тръгнала и по другите дръжави и вика че са българе а куто са има в предфит че тама незнаат и къде са намира България си мислът че тава а населенето на таа дръжава.Тоа въпрос ма турмози ут удавна ама нема с кой да гу спудели та реко да гу напиша па незнам къ ша ма разберете дано а правилно.Тука колко пъти ми са налагало да одим ду посолството оно а само циганьор и не моа чуа блъгарска реч.Съсипаани дръжавицата тиа сумлете мамичката и мръсна.Сеги ша амлого зор да напрай некой нещо.Те я каза горе долле кво мислим ,ма ми са види че педерасете нема а земат никви мерки по тоа въпрос.
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
начи, Пачо, я тава същтото ного са нервим като стане така, ама и преди известно време тука съм споменвал оти а ного лошо га у държавата са цигани/роми/мангали/или както ги наричат хората, а извън нея са българи.
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Бе ако се врънете на дзаде по темите че видите че тоа въпрос е джвакан най млого от сички.Тава се знае от секи.Само че пусти приоритети как ги редат,кво нги праат се не иде ред за оправиа,а нещата се задълбочават и сега изглеждат страшни.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
Мен ми са видат безнадеждни.немам думи и незнам вече кво да мисла.
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

Страницата е създадена за 0.087 секунди с 21 запитвания.