Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Зеленчукова градина  (Прочетена 64760 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Re:Зеленчукова градина
« Reply #555 -: Юли 31, 2014, 09:01:16 »
Идеялни са! Има един сорт, ма не знам кък му е името, не червенеят така- по-скоро жълтеят, не са воднисти, имат плътна структура и не са покрити с много власинки. Една комшийка на село имаше такава праскова и се гледам по пазарите да си намера от тоа сорт, но редко са появяват. Много е сладка и ароматна, превъзходен вкус има. И такава си завъди, нема да сбръкаш.
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Митаче

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3
« Reply #556 -: Май 04, 2016, 05:00:45 »
Имъм тъкъв въпрос .Има ено добиче известно е у вашиа край кат конощип ,по нашенски у Тракиата некъде му казоот попуву праси,некъде босилка,  ма  се за един и същи дзвер стаа дума .В събота  на 30 април булката ся 15 корена домати , у неделята 7 беха угризани ,булката пак ся .У понеделник 6 беха жертвите ,,мъ то отрови ,препарати Би 58,Би не знам колко ,Ей направо ужас .Миналта година от 150 кила картоф я имаши 5 кила неугризани я не .Дайте съвет как да го изгоня .Инак сичко химическо дет го имъ ф агроаптеките съм го пробоол ,дупки с пресна тор зимъска копах -НИЩО .Е ако мое некой да помогне ,Благодаря му от сърце 
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
« Reply #557 -: Май 04, 2016, 05:46:04 »
СКИПЕР - ама баш че го забраниа тиа жне европейци, та да моа бъдат штасливи тиа жне конощипе...
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #558 -: Май 06, 2016, 09:52:35 »
Миташки,тизе си самата изчерпателнос...! :smeeeh:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Бай Еван Астрилецо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5639
  • беркофчънин
« Reply #559 -: Май 06, 2016, 09:59:11 »
И коноштипо има право на живот, наспроти европейцете, дт им се не затрие семкята биля...Митаче, ти распитай за СКИПЕР, нема кък да не е останало нешто по складовете, къту за наши ора, па ти я еби у екулогеата!
Активен
Като лежим - лежим, па като станем, та седим

Страницата е създадена за 0.056 секунди с 21 запитвания.