Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Най-разпространените професии или с кво се ранат ората у северозапада.  (Прочетена 6546 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
я и да фана риба с мрежа-ша са прибия сам ;D Фана ли некой с мрежа-ша го добия и ша гледам да не остане нищо от него,и нема да ми е мъчно,я не вервам че има толку умреле отглади ора-има алчни,безмозъчни копеляци,кои крадът с гъза си без да знаат що-било въпрос на чес да нафръгаш 50 кила риба е те така-за единия кеф....Пожелавам на тия с мрежите да им изгният червояците и да им изсъънат тъшаците...И на майкя им путката да не пресъъва...
И цел живот от мрежи да се не отарват...Да мрът в тех...
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

pep4o_berk

• Гостенин
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Абе ниа сме голема работа ,а я сам шашов ма айде ...щом ми се не сръдите значи сте ми простили.Я ча съга видо че сам дублирал
таа тема.И се чудим що одеве ми викате за тава.Ако сакате обединете двете,ако не ниа си пишеме и тука.
И пак извинявай те...
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

pep4o_berk

• Гостенин
Я па тоа шашовиа.Кво ти е зор.Никой нема да ти се расръди небой се. ;D
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Баа го да го еба!Абе,верно...с кво се ранат ората у резервата?Летоска па ручкат нещо по земята,ми съга?Я се връна от там данъска и се ошашави.Толкоф пустиняк неа било никага.Я не бе одил цела годин на тамъка и сам испущил млого.Сакам нещо да помогнем,ма оно мое да се помогне у некви граници,а тава къде виде минува секви.Даже и политицете вече не се интересуват од тамъка що нема вече ора кои да гласуват.Тука не броим циганете що они са зарибени.Из северозапада щъкат секви не реализирали се партийни фракции исфрълени ели преду исфръганье от парламента.Такиви къде немат пари и акъл да се борат у по напредналете раионье,а се свират у голотора и му прубутват трои
од прекаралиа нги пир,къде ги не едат и сфиньете.Що ли се едосвам,куто си имам сичко?Не знам сигур детето у мене си е останало тамъка,ма оно съга нема нищо.Ни къщи,ни ора,ни семе.
Май требва да се примирим,освен ако некой од вазе не ме зашлеви
с неко сръцераздирателен коментар,къде да ме връне в джаза.Куто глеам и виа сте се заласнале да пишете,та най-убаво е да си легам,па ютре нов дън,нов късмет,даго ебем у късмета шашов пустиняшки.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

jaio

• Гостенин
епа ако сакаш да помогнеш трява да си господ а ти штом скитосваш по светъ и не си съ прибирал у резервата толко време значе неси .да го еба и него
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
ка ше се примиряваш -
тоз който падне в бой са свобода ...
и те така те ...
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Бе нема,ма голем пущиняк...И чакале,чакале...Таа ущуриа преду години я немаше!Од къде се узе?...Я знам къде пойде дива гат значи ората си отодат.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
дако - ловджиите да има по кво да пуцат ...
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

jaio

• Гостенин
па чакалете у крчмата не одат бре
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Бе ти ебем и кръчмите,оно сичко а с пари,а они само тетратките къде пишат версиите не моа си платат.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

pep4o_berk

• Гостенин
Верно а дееба тиа чакале.Щом при назе у балкано дойдоа ча..Ебало си а мамата
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Да знааш че циганьете и чакалете че ни дотръкат.Тава дивата гат не прощава на никой.Ма да ги видим кво че се самоизеждът га останат самички.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

pep4o_berk

• Гостенин
Га останат самички,ша едът на некому УЯ ;D ;D
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Оно и съга май го едат,ма они си го заслужават,що само с един гол уй са пошли европейци да стават.Па тава не знаа да се подпише бако,а сака да еде 3 путе на дън.Тагава да ми еде уя безсолен.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Страницата е създадена за 0.051 секунди с 21 запитвания.