Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Най-разпространените професии или с кво се ранат ората у северозапада.  (Прочетена 6715 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
ма да знаате че таа зган отглади немре он че си лиже уя за сол и па че остане жив

п.п. видвале ли сте циганчета зимно време да тръчат голи и боси и нгьи нема нищо а ниа уж са вардиме да не истинеме и но мангафата па ни докачи.. еба му верата !!!!
Активен
жената Я  и приятели  

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Знам един къде праи панеле за гробньици.Тава се брои гулем бизнес,а смрътньици има секи дън.Що мрът толкуф тиа ора не знам?Не им ли аресва да си живеат животеца та бегат?Требво да се изрови од некаде некоа статистика.Колко са умрелете през пуследните 20 годин.Я мислим че бума е жесток.Тава а трагедиа гулема.Дали въобще фпечатява некой?Мислим че не...,ма си питам дано некой одговорен се засрами.Оно баче одговорни нема.Ако питаш некой че останеш с убеждението че на орицата им аресва да си мрът.А тава че нема примерно рейсове болната бабичка да иде до града,неа нищо.Е кво куто нема?За кметовете нали има пари за заплати?Значи сичко е точно.И тиа къде пообиколат по изборете и за ньи е нормално сичко.По некогиш цъкат с език и се пробат с искуствена слъза,ма тава а капка у морето,така да не губат тренинг.Бе въобще ебало си а макята!А си мрете там,па ако стане нещо оно че се чуе.Па до тагава бизнеса с панелете че процъфтева. Само че човек мое да си купи таково един пут у живота,клиантелата си отводи,требва да се мисли нещо друго,къде не а свръзано с ора шом свръшват.Ми с кво?Може би нещо свръзано с ветара,що целата ни оправиа е ветар работа.Е...Ветар, ветар ма па од сръце!Честито Вихрогони,и да умрете,па че свикнете!
« Последно редактиранье: Март 20, 2009, 08:01:31 от Avaram »
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Цитат
ма си питам дано некой одговорен се засрами
Макя,от умрел писмо,ша са засрамат...Веднага ша ти са сведе ниската раждаемост и "застаряването на населението"куто причини. И я познавам един къде прай паметници у Червен брег и околните селиа,приятел ми а и не криа че поминува екстра от тава...
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

sharenata_hurka

• Гостенин
я пущам музика по телавизоро и от време на време у кръчмътъ. праа кефо на алкохолиците, малко ми остаа и я да са пропеа...ако некой са жени, моо му удара топаньо срещу 40 валутни кинта на сахат
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Бацка ти да не си свирджиа/тупанджиа/.Ако е така де разкажи неко свадбарска историа .
« Последно редактиранье: Юли 12, 2009, 12:30:45 от Avaram »
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Ичере одих на битака.Не бе стъпвал там од 5-6 години.Не моа ви опишем колку циганьор са наизлазили.Оказа се че голема час од ньи са од нашиа край.Продават повечето неща по левче,ма има и за пеесе стотинки.Ебаа толкуф глад!Да продават за без пари, секви боклуци.Та странна работа си имат некои,продават тава каде другите го нещат.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Страницата е създадена за 0.051 секунди с 22 запитвания.