Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Съвместно пътуванье ду СЗ..!!!  (Прочетена 9151 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
Съвместно пътуванье ду СЗ..!!!
« -: Април 14, 2011, 11:08:50 »
Идеята за темата е следната....
Кога некой пойде за СЗ,да пише тука че поажда.....И друг форумец ако има път натам да се сберат заедно да пътуват......
Нема значение,дали се поажда от София,от Варна или другаде.......
Коопериране един вид..... :)

Кво ,ша кажете по въпроса...........???
Активен

Слави с Трабаня

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 797
  • Не съм за пред ора!
Re:Съвместно пътуванье ду СЗ..!!!
« Reply #1 -: Април 14, 2011, 11:13:53 »
Генин, тава куту у Немция - чувал съм, че тама некой си куту пътува за неко друг град и пуща у ИнтерСМЕТ обява "Е-е-е, ша връва еди къде си, ялата да разделиме масрафа!" и кой сака доада с ньего и разделат бендзиня (ели нафтата, ели газта, оливото, рикията и т.н. ), па ударат и по неко приказка блага и те така...
Идеята а убава, ама за съжаление я куту затръгам натама и могу навлеци с мене и немам мЕсто, а и мойта колица а мининка...Ама ако неко ден затръгам самичък (да не верваш), веднага ша пуща обява туке! :mator:
Активен
Ставайте, дЕца-а-а, бащъ ви са а напил, купИл е рейс и сака да ви вози-и-и!!!

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #2 -: Април 15, 2011, 10:47:32 »
Азе сам са опитвал да права таа "кооперациа" за разни СЗ индивиде и техни близки - резултата беше че воза разни омразе бесплатно, мани ми са съобразявам с ньи и си губа времето зАлудо ..
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #3 -: Април 15, 2011, 10:57:52 »
па добре че не са ти сакале и няко лев назаем накраа  :smeeeh:
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #4 -: Април 15, 2011, 11:00:32 »
генин темата а добра, ма нема смисъл от дискусии има ли смисъл или нема - секи си знаа за него си. Затава нека седи тука, ако некой сака, да пуща конкретни обяви от типа "на 28.4. пътувам от Бургас за Видин през Враца с Опел астра, 3 свободни места, тръгванее у 10 чеса.., возим срещу делене на кинти за бендзиня/ возим без пари, не спирам за пушенье " и т.н.
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
« Reply #5 -: Април 15, 2011, 11:03:45 »
Принципно идеята неа лоша, ако има съглам ора
начи беме се разбрале кво що, казал см че у колата са непуши - нема провлеми вика
тръгаме ниа и след 15 минути : Баце нали мое запала една ?  Я твръщам : БАцков, що ма питаш кат сме го уточниле тоо вапрос предварително ? Ша требва да спираме ... слазаме на бензиностанциата и още неслезнал пали  :smeeeh: :udri: през гъзерете - дорде му фрлчи уа жежка вода  ;D ;D ;D
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
« Reply #6 -: Април 15, 2011, 11:12:52 »
Бъш, Я затва писа̀ за пушеньето, голем зор е с тоа тутунь.Затава чиста работа а да кааш - возим непушачи, па кой сака.
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #7 -: Април 15, 2011, 03:12:41 »
Я не обичам да возим никой. Егоистин съм, щото ми се катерат на главата. Мрънкят за тутун, неко път ми са е случвало, да ми наплнат багажника с хиляди боклуци и за моя багаж нема место, апа на сичко одозгоре: "Ква а таа музика дето си пущил, тея само зеват" "Намали го тоа гръмелник, заболе ме главата" ели па: "Де пущи радио, молим ти се.". А и отделно, много мразим докато карам некой да ми булониче. Возих така лани едни ора, чеках ги два часа са се натутат, пойдохме у най-големата жега, багажника ми беше плън с бурканье, парцаляци и кво ли не, правиа ми забележки за музиката, па и ми намираа маана що съм минал по Дефилето, а не от магистралата. Айде нема нужда.
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
« Reply #8 -: Април 15, 2011, 03:26:37 »
Е къ да ти неа кеф да возиш некои текав омраз - музиката ша ти оправа, маршрута ша ти води - я такива чорбаджии необичам, не сам личен шафиьор на никому.
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #9 -: Април 15, 2011, 03:32:17 »
Е къ да ти неа кеф да возиш некои текав омраз - музиката ша ти оправа, маршрута ша ти води - я такива чорбаджии необичам, не сам личен шафиьор на никому.
...и накраа да слезне къде той ти а казал че му е насгода и да ти рече - а мерси!  ;D
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Лижанин
« Reply #10 -: Април 15, 2011, 03:35:37 »
Мария, ако мислиш че ми са неа случвало ..
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #11 -: Април 15, 2011, 03:56:13 »
е то тава става като возиш "приятеле". като са непознати ора де си плащат, сичко е бизнес. я съм пътувал могу пъти така у Германиа, а и веднъж до България и обратно (с различни ора). Само веднъж имаше проблем с ена тъпа путка де ем беше пуснала обява за 3 свободни места у ена супер малка колица, ем тръгна да бега от задръстване на магистралата и обръка пътя.
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
« Reply #12 -: Април 15, 2011, 04:24:23 »
Я съм возил неизвестни орица до Българиа - ма станааме приателе и беше даже много весело- вицове, песни. Зимах инги по 20 кинта - полвината от разходите (тава беше па̀ служебна кола). И после още неколко пъти. Неа до приатели неприатели, а до човек - ако е неко смрад, и да ти неа приател, пак че те оноде набръже ;D
Онуфри, ако сакаш моа те возим до резервата като ми сглобат москвича - без пари, ма ако обещааш да караш ;D ;D
Активен

калафаченин

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 925
  • Я съм си прос човек ...
« Reply #13 -: Април 15, 2011, 05:00:17 »
Те я ша турим една оферта :). Путувам сека седмица от Софето (у петък) за Краводер и обратно(у понделник сабалем). Кой сака да си одиме заедно да пише. Пушачете ша са налага да стискат клъки ;).
Активен
Карай да връви, она са а видело, че край му са не види.

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #14 -: Април 15, 2011, 05:04:28 »
па ти в Софеа ли си бил бе мунче младо, оти са куташ дорсага, па думай няко път да са видиме кво що да си кажеме наздраве
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Страницата е създадена за 0.102 секунди с 21 запитвания.