Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: ПочиФка лето Господне 2013  (Прочетена 1333 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

GODzillata

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 817
  • Сийбаломамата...
ПочиФка лето Господне 2013
« -: Август 16, 2013, 09:37:45 »
И така....яла ме те!  ;D
Да ви се пофалим де одиме тфа лето...

ВН - СЗ

Първа спирка по пътя - МакДоналд'с около Пазарджик......много ме е яд, че във Видин си нямаме!
Изтумбих неколко биг мака и ми стана дооооообре на душата!

Пристигнахме в СЗ в хотел....ъъъ....айде де - MArian Palace или MErian Palace....  ???

На фасадата пише едно:

На басейна друго:

/...което е и правилното де!/

;D  ;D  ;D

Поне няма съмнение, че сме си в БГ!   ;)

+
Чиста и топла вода в басейна;
Любезен персонал;
Добра локация - точно срещу езерото с лодките....само дето вече няма лодки.   :(

Лирическо отклонение: Еееех, едно време като дете колко съм се возил на лодките.....40 ст. за 1 час, 20 ст. за половин.........наблизо имаше стрелбище, там за 30 ст. стрелях и получавах цигара Марлборо ментол.  :mrgreen:
Избрахме да отседнем в хотела, а не в апартамента на баба ми и дядо ми, защото там има само един климатик и е жега голяма.

Като минус бих отбелязъл оскъдната закуска и малка вана....'ма то на мен май всички са ми малки...  ;D

От СЗ с газ към Бургас по магистралата за нула време, след това от Бургас до Варна - ужасссссссссс..........тия 100-на км. ги взех за няколко часа, задръствания, катастрофи, пожари....мани-мани, баси тъпата работа, тази отсечка е задължително да бъде магистрала, алоооо, ББ, чуваш ли?!   ;D

Във Варна пътьом се облещих  :o като видях това: 

Моята пицария!   ;)

Албена, х-л Гергана
Арно си е дагоеба:

Погледнеш надясно:

Погледнеш наляво:

Още по-наляво:

И ооооще малко по-наляво:

И оооооооооще малко:

Всичко ти е на една ръка разстояние, а това е много удобно, когато си с деца. 

Плюсове на хотела - първа линия, перфектна локация, добър олинклузив - миди, скариди, сьомги, лавраци, печени прасенца, екзотични грамадни риби, пържоли всяк'ви и по много, телешко и т.н., тематични вечери (последната беше мексиканска, та редом с мексиканските ястия имаше и мексикански мариачи, които ни свиреха на ушенце).

Минус - няма сифон в банята и децата винаги правят наводнение, обидно малка вана, разхлопано плъзгане на дограмата с проблеми в заключването.

Рипнахме до Акваполис в Златни:

А ето на тази буна дърпах риби:

Децата яздиха коне:

...и така приключи почивката ни - добре!

Навръщане, минавайки през Варна, рекохме да се отбием до делфинариума, НО - оказа се, че има пропусквателен пункт   :o на около 300 - 400 м. от делфинариума..........две тъпи парчета в полицейски униформи и с милиционерски манталитет стояха до една бариера и единият ми вика, че нямало места на паркинга на делфинариума и да сме дошли друг път.... :tazz:.....ае, а не може ли да пуснем с колата до долу и ако няма места да излезем, оня ми вика, че той държал връзка с колегите си долу и получвал инфо за местата на паркинга.......БУЛШИТ!   :udri: ...........и шибанякът не ни пусна, та добре че намерих едно местенце да кача колата малко по-нагоре, та изпешачихме до делфинариума и децата се изкефиха:

И к'во се оказа всъщност?
Тъпите парчета - ченгета са били в комбина с бакшишите.....на паркинга имаше поне 4-5 свободни места и естествено ник'ви други куки, с които оня шибаняк да държи връзка........бали го, мое да има любовна връзка с някой  ;D .......ама мноооо се ядосах на оня проЗтак!!!!!! Та шибаняците нарочно държали свободни места, за да има за бакшишите, които да режат главите на чужденците от кръста, давайки трошички на двете говеда в униформа....  :ad:
Малиийййййййййй, как се ядосвам и сега, сещайки се за оня момент!!!   :tazz:

Следващата дестинация ни беше ВТ, ето го изгледа от гранд хотел Янтра:

Същото, само че нощем:

Басейнът беше разочарование:

Гъолче с мръсна вода, видимостта беше до метър-два:

Снимки от града:

Ето там горе на баира ми минаха 5 прекрасни години:

Посетихме и музеят на восъчните фигури:

Тоя направо си плачеше за обир:  ;D

Не е леко да се носи тежко:   ;)

Плененият Балдуин:

Кметът на ВТ ми връчи тържествено това:   ;)  ;D

Но да се върна към ревюто на хотела...

Плюсове - много любезен персонал, добра локация, добра закуска.

Минуси - т.нар. ВИП апартамент нямаше тераса, банята беше малка.
Системата им за чек ин нещо не бачкаше...."сори, ама имаме малък проблем", по едно време се прееба и електронната ключалка, та ни връчиха обикновен ключ пак с думите "сори, ама имаме малък проблем", панорамният асансьор и той отказа да работи  ::) :

"Сори, ама имаме малък проблем" - Е, сори, ама едва ли ще повторя да отседна пак там!

Дойде ред и на четвъртия 4* хотел и той е:

Плюсове: Хубави вътрешен и външен басейн:

...хубави апартаменти, хубав въздух и т.н.

Минуси: Чат-пат отношението на част от персонала е тип "Резерват "Северозапад"".

Интересно е да се разтъпчеш из Вършец:

И задължителното посещение на "Скара Сталин" с хрупкавите пъстърви!   :pijenje:

Еми те т'ва е......... :krkanje:
Активен
Добрите мумчета отиват у рая, а язе - за риба!

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
Re:ПочиФка лето Господне 2013
« Reply #1 -: Август 16, 2013, 11:16:36 »
Дуу, ногу убава почифка сте си напраили! Бравос!  :punk:
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #2 -: Август 16, 2013, 02:24:38 »
Дуууу гусинееее ,па вие сте обиколиле сичките места къде и азе съм била миналата годин,впрочем Годзила заведенията я има не само по тая главна дет вие сте слезнали надоле ,а и на морската алея имашее а сега дали има незнам но тая долу на плажа беше доста голяма,мисля че се падаше малко след екстравагаантца и ако не сте влизали вътре да муате ,сте загубили !

иначе Ата хотел и аз и Джайо я  бил май ,мога да си потвърда язе за себе си  ,че са пълен минус .... поне на вас басейна ви е аресал :)

Евала за расодката  C-- C--

И поздравления за Титлата  C--
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
« Reply #3 -: Август 16, 2013, 10:19:17 »
Комши, евалата за почивката. У тоа Янтра Спа центърът е добар, ма басейна верно е като да точат водата от Янтра отдоле. На Албена още ли сакат пари да влезнеш с колата, даже и да разгледваш само?
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

GODzillata

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 817
  • Сийбаломамата...
« Reply #4 -: Август 17, 2013, 08:45:20 »
Комши, евалата за почивката. У тоа Янтра Спа центърът е добар, ма басейна верно е като да точат водата от Янтра отдоле. На Албена още ли сакат пари да влезнеш с колата, даже и да разгледваш само?

Мда....ако си не платиш - нема излазанье!  ;D
Активен
Добрите мумчета отиват у рая, а язе - за риба!

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #5 -: Октомври 12, 2013, 12:12:36 »
Екстра почивчица сте си спретнале Годзи и фамилия, браво!  :punk:
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Страницата е създадена за 0.46 секунди с 22 запитвания.