Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Съвместно пътуванье ду СЗ..!!!  (Прочетена 9150 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
Re:Съвместно пътуванье ду СЗ..!!!
« Reply #45 -: Ноември 10, 2011, 06:51:14 »
на сбор ли ша одиш мале  ;D  азе нема да патувам

е канен съм...... :) ;)
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #46 -: Ноември 10, 2011, 07:45:13 »
Сеги прочето пак на Пръвака историата
 :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен

Ваня от Враца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2108
  • Я па я!
« Reply #47 -: Ноември 10, 2011, 07:56:18 »
Я мисла да ода да вида макя ми ма с рейсо... :) а тизе лаасе си дириш неко с колица,а... ;)
Активен
Я му говорим...оно си рупа ли, рупа!!!

masok

• Гостенин
« Reply #48 -: Ноември 10, 2011, 07:59:01 »
Я мисла да ода да вида макя ми ма с рейсо... :) а тизе лаасе си дириш неко с колица,а... ;)
я за рейсо е ясно ....ма сме и двама със сино......момите остает у СФ...........е карай и реисо е за ора. :)

е нема да е с рейсо.......... ;)ма си имам люде добри покраи мене брееееее...... :nazdrave:а да им е здраве,,,,
« Последно редактиранье: Ноември 10, 2011, 08:19:12 от Генин-Стубел »
Активен

мома Врачанка

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7781
  • куха лейка
« Reply #49 -: Декември 01, 2011, 03:33:59 »
Маршрут Букурещ - роден Северозапад(Враца) къ ви са струва  ???
Въртът ми са некви луди идеи да литна до Румъния, па оттам къде България.
Един билет до Румънцко е 50 евро,а наще итрите Булгерия еър - 350  ---- ----
Ядосах са не толко заради еврата,ми сега научих че имат нови разпоредби за багажете и на секи допълнителен куфар на човек сакат 50 евро  ----
А тоа къде имаш право да носиш па да не е повече от 22 кила ....мамицата им смотана  :udri:
Некой ако е пътувал нагоре къде мамалигите и знаа кво-що да ми даде съвет.
Мисла евентуално некой да дойде да ма посрещне с кола ...
Активен
"...ей дъ имаше неко къде дъ ми пие пръвата глътка...я на натам си можем и самси... "
цитат Бай Еван Астриецо
П.С. Изпитано е у времето,баш така си йе!

onufri

• Гостенин
« Reply #50 -: Декември 01, 2011, 03:38:34 »
Изобщо не ти а луда идеята, познавам много ора де летат до Букурещ. Летището е много модерно.
И я винаги проверявам и за полети до там, ма в повечето случаи намирам на прилична цена и до сф.
Пътя от Букурещ до Русе не знам как е, ма от Русе-София е добър.
За Враца не е оптимално, ма при 300 лева разлика на човек (а виа май сте трима) определено бих летял до Букурещ.
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #51 -: Декември 01, 2011, 03:47:39 »
Дууу, 50 евро за допълнителен багаж  :o слочетата-манафчета на самотока да дойдат бръже!
И я немам идея, ма една моя позната, русенка често лети от Германия до Букурещ, ма не е проблем за баща и да я прибира с кола от там.
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Владимир

• Гостенин
« Reply #52 -: Декември 01, 2011, 03:51:22 »
Зависи за кое летище става въпрос. 50 евро - значи лоу-кост компания. Следователно - летището ти е Баняса (за Онуфри - да са на бърка с Отопени - тава си а нормално летище, Баняса е бивше сескостопанско, кенефа а у фургон  ;D). Трябва да мислиш внимателно кога кацаш. В пиков час имаш по околовръстното на Букурещ около час и половина, за да излезеш на пътя за Гюргево с кола. Едни приятели от Враца  го направиха този номер за миналата Коледа от Берлин. Братът на мъжа ги чакаше на летището. При смятането на разходите освен горивото трябва да се има предвид и зелената карта, таксата за моста (бях много учуден като ми взеха в началото на този месец четири лева само на нашата граница, колко вземат румънците не знам, понеже на връщане пътувах през Сърбия. Освен това трябва да се плати и винетка - макар че за един ден пише, че не се иска винетка, обикновено на излизане ти я искат, така че по-добре да се прежалят, мисля че бяха 13 леи - около шест лева. Може и да греша, аз последния път си купих месечна, че имах три пътувания в рамките на месец до Румъния. Пътят от Враца до летището е около 350 км, така че смятайте, кое ви идва по-евтино.
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #53 -: Декември 01, 2011, 03:51:30 »
Тука некой мислим Владо беше лафил за румънските пътища. Неа зле да се прегледа надзаде по темите преди да се решава- я лично действам по системата бай Петко ("натоварил се в москвича, заредѝл го със бензин") що разните трансфери до летищата и обратно (еле па ако по далчно летище като БУкуреш) ми излаза същата разправиа само къде ръгаш маса кинти за самолети.

П.с.Опа- Владо се е обадил 8 секунди преди мене...
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #54 -: Декември 01, 2011, 03:55:31 »
Баце, Момата бая Москвич требва да извади, че да доплува от Кипър с него  ;D
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #55 -: Декември 01, 2011, 03:56:33 »
Баце, Момата бая Москвич требва да извади, че да доплува от Кипър с него  ;D

Абе момата а ясна, я се чудим кво праат ората у Кипар къде имат аерофобиа- къ си доаждат до Резервато???
Активен

Владимир

• Гостенин
« Reply #56 -: Декември 01, 2011, 03:56:55 »
Пътищата са си екстра, нема никъв проблем с ньих. Само че околовръсното на Букурещ от южната страна а с по една лента за сека посока и е ужас при голем трафик (а он а голем през целото време, само нощем между девет и шест са разрежда, па между десет и пет нема никой и може да са мине за двайсе минути). Иначе от целия маршрут проблема а участъка Искър-Бела Слатина, я втори път оттам през зимата нема да минем  :). Па и летоска само ако са ми опрели пистолет до главата би минал  :green:.
Активен

мома Врачанка

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7781
  • куха лейка
« Reply #57 -: Декември 01, 2011, 05:17:47 »
 thanks
Единственото къде ма бърка е,че е зима и са не знаа-знаа ли са !
Па и с дете,па и 2 дена преди Нова година,ако ни затрупа неко зима ...
Между другото ниа имаме вече платени билети,ма и с глобата за анулиране па съм на кирия с половината пари.
Айде ша го мъдрувам още...
Активен
"...ей дъ имаше неко къде дъ ми пие пръвата глътка...я на натам си можем и самси... "
цитат Бай Еван Астриецо
П.С. Изпитано е у времето,баш така си йе!

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
« Reply #58 -: Декември 01, 2011, 05:26:49 »
Начи, летото бех у Русе, има бая таксита, къде возат от Русе до летищата и обратно - в нета има бая обяви с телефони и цени....Посленка Русе - Мездра влакчето (ако запрат стачката де) и си у СЗ
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
« Reply #59 -: Декември 01, 2011, 05:47:15 »
Моме, летото една позната си ходи през Букурещ, ма ми каза че май нема а повтара скоро. Не съм я разпитвала за подробности, ма имай предвид че тия ефтините билети са за лоу-кост и отделно плащаш сека чанта, ако забравиш да чекираш некоя чанта онлайн заедно с билета, на летището ти я таксуват почти двойно. Земи претвид и разходите де е споменал Владимир, па тогава сметай колко ти а по-изгодно.
Ниа от години сме са спрели на CyprusAir и само с тех летим - ако си купиш по-рано билет излиза по около 220Е на калпак и не праат много патаклами за неко кило свръхбагаж, па ръчниа изобщо го не мерат.
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

Страницата е създадена за 0.172 секунди с 20 запитвания.