Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Съвместно пътуванье ду СЗ..!!!  (Прочетена 9339 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Re:Съвместно пътуванье ду СЗ..!!!
« Reply #30 -: Април 20, 2011, 12:26:05 »
За същата убавица-ама беше юбовница на поручик Лукаш а  съпруга беше търговец на хмел...! :smeeeh:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #31 -: Април 20, 2011, 12:51:21 »
прав си-достопочтениа фелдкурат Кац у пианско умопомрачение беше проиграл Швейк на карти  и он тогива временно беше при поручик Лукаш guru
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
« Reply #32 -: Април 20, 2011, 06:01:09 »
Браво Илюшин,къ благо ми връшиш работа...... :(сал ,че ша е другио път.......ша пътувам ма у петък.... ::)
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #33 -: Април 21, 2011, 01:09:31 »
Че ме извините че малко че се отклоним от темата, но ме напиня от вътре да ви разкажем за мойте съвместни пътувания из СЗ :-[ :-[. Днеска по принцип требваше да одим до Видин по работа и отзарна рано, рано един приятел ми звъни по телфоньа моа ли да му земем вътрешна гума за трактора че вчера му гръмнала ньеговата - викам му можем ;), след малко ми се обажда и ме пита можем ли да земем и жена му (т.е. невестата  къде живее временно съга с ньеа) с мене че имала неква работа по докторе у Видин - викам че е земем. Стигнаме у Видин и я пръво си свръши мойта работа и после почнаме да връшиме работа на моя приятел, "жена му" вика мани таа гума карай у болницата че имам голем проблем  :o :o, закараа Я у болницата и она отиде да връши работа, след малко се връща  псува нещо и ми вика дай ми 100 лева че ми требват после че ти ги врънем като изтеглим пари от банката,а ти иди и се разкарай, я като свръшим работа че ти се обадим да дойдеш да си ме прибереш  :o. Дадо й я парите и се се поразоди час, два и паркира пред болницата да я чекам (преди това се бе залетел да си купувам нещо за яденье ама се сети че немам пари /що й ги бе дал/ и но ми се от яде)...... по едно време она ми се обажда "Къде си спрел?", викам й "Пред болницата", она ми дума "Идем след малко" и малко след тава ми се обажда "Яла си ме прибери че ме не пущат да си одим самичка, Я съм у генекологията" :o :o :o. Отидо я и там докторете ме накараа да се подпишем че е взимам у добро здраве, адекватна и че от тук на там, я носим отговорност за ньеа  :o :o. Леко, леко я прибра до колата (она не знаа на кой ора е) мина през един магазин и купи вътрешна гума за трактора, отидо си на село и му викам на моя приятел - Коги онодеш жена си и караш трактора, гледай кво прайш че Я нема да съм вечно жив да те оправам  >:( >:( >:(..... и те съга мани сичко друго ми го чекам да си ми връне парите за аборта на жена му и за гумата на трактора, така че с тия съвмесни пътувания требва много да се внимава ::) ::)
Активен
жената Я  и приятели  

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #34 -: Април 21, 2011, 01:43:28 »
...еш една спукана гума къ моа напрай бельъ на трима душ..?!? :smeeeh:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Владимир

• Гостенин
« Reply #35 -: Април 21, 2011, 08:25:02 »
Да беше ползвал една друга гума, ядовете щеа да са по-манко  ;D.
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #36 -: Април 21, 2011, 09:46:59 »
Я ви казах, че с тиа съвместни пътувания ше са фкараме у прикльочения, та цели филмове мое се прават после в жанра - "Синджира си иде, козъта ги нема"... :green:
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #37 -: Април 22, 2011, 02:13:43 »
Пущам тука едно предложение на един приятел видинчанин, нема при назе регистрация.

Цитат
Владимир Василев:
В неделя следобед Видин-София имам 1 свободно място в колата. Ако някой е мераклия - да сигнализира (0885 448475)!
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #38 -: Април 29, 2011, 12:57:52 »
"жена му" вика мани таа гума карай у болницата че имам голем проблем  :o :o, закараа Я у болницата и она отиде да връши работа, след малко се връща  псува нещо и ми вика дай ми 100 лева че ми требват после че ти ги врънем като изтеглим пари от банката,а ти иди и се разкарай, я като свръшим работа че ти се обадим да дойдеш да си ме прибереш  :o. Дадо й я парите и се се поразоди час, два и паркира пред болницата да я чекам (преди това се бе залетел да си купувам нещо за яденье ама се сети че немам пари /що й ги бе дал/ и но ми се от яде)...... по едно време она ми се обажда "Къде си спрел?", викам й "Пред болницата", она ми дума "Идем след малко" и малко след тава ми се обажда "Яла си ме прибери че ме не пущат да си одим самичка, Я съм у генекологията" :o :o :o. Отидо я и там докторете ме накараа да се подпишем че е взимам у добро здраве, адекватна и че от тук на там, я носим отговорност за ньеа  :o :o. Леко, леко я прибра до колата (она не знаа на кой ора е) мина през един магазин и купи вътрешна гума за трактора, отидо си на село и му викам на моя приятел - Коги онодеш жена си и караш трактора, гледай кво прайш че Я нема да съм вечно жив да те оправам  >:( >:( >:(..... и те съга мани сичко друго ми го чекам да си ми връне парите за аборта на жена му и за гумата на трактора, така че с тия съвмесни пътувания требва много да се внимава ::) ::)

.......те и продължението на таа тема. Карам жената да ражда (пак у Видин у същата болница, у същото отделение) и пак ни посреща същата акушерка къде ми беше предала "на съхранение" преду неколко дена горепосочената наша семейна приятелка и ме позагледа пръво бая поучудено, после почна да ми се по усмихва (а Я с жената, тъщата и сестра й), ама нищо не казва, а и Я си мирвам и се прайм на сериозен и по едно време ме врънаа до колата за едни документи и коги ги донесох си останааме на саме сал със въпросната акушерка (жената и родата й беха вече у друг кабинет)  и она ме пита "Абе пич кво прайш ти бе, оня ден водиш една на аборт, съга друга да ражда  :o :o :o?" , а Я и викам "Таа съга къде а водим ми е жена, а онаа къде а водих оня ден е НАША СЕМЕЙНА (не моя любовница) приятелка", при което жената сал се позасме и каза "Абе я само тебе питам и на никого не съм казвала, ама се пак ми стана чудно..." ;D ;D ;D, дааа ама тъщата забележила че си се усмихваме с акушерката и като ме натисна и се наложи и на ньеа да й обяснявам сложната ситуация къде съм се забръкал без да си сакам  ::) ::) ::)
Активен
жената Я  и приятели  

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4744
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
« Reply #39 -: Април 29, 2011, 04:32:17 »
 Пръвак,сас тава каде даде толку бръже прудлъжението на историатъ ми стааш млогу самнителен и съ чудъ дали не бегаш преду ветаръ.И сас тиа убяснениа надиратъ почти сам сигурен,че тъща ти флаза и чете у форумъ.
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #40 -: Април 29, 2011, 09:15:29 »
 :smeeeh: :smeeeh:пръваче приби ме........иди обяснявай после ,че немаш сестра.... :smeeeh: :smeeeh:
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #41 -: Април 29, 2011, 09:53:05 »
Пръвака на закла с тиа неговите "ма я без да си сакам" истории... :punk: :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #42 -: Април 29, 2011, 12:34:28 »
И на Пръвака викам да отвараме тема за неговите истории. ;) Оно нема одене до големио град и да нема приключение. :punk: Я сал като си го представа и почвам да са креа. :smeeeh: :smeeeh:
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

masok

• Гостенин
« Reply #43 -: Ноември 10, 2011, 06:17:59 »
имам питане........!!!у Събота сабалем некой софиянец ша поаждали за СЗ,,,,............???????
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #44 -: Ноември 10, 2011, 06:23:06 »
на сбор ли ша одиш мале  ;D  азе нема да патувам
Активен

Страницата е създадена за 0.221 секунди с 22 запитвания.