Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Одите ли по моретата,топите ли си дупетата?  (Прочетена 22271 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

jaio

• Гостенин
е верно покраи дунава комарете са проблем и нема ка да са избегнат ни са спрейове но с димки ни нищо
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
Мажеш с аутан до изприщванье и те тава е, това ме зарадваа колеги рибаре, пюС  некви схеми вечер да пала некви димни огньове да ги пъда, в което невиждам рАзум
Активен

jaio

• Гостенин
азе по миналата годин лятото почти сека вечер беи на дунава що едни приателе беа на каравана и от 9 до 12 си ебаваше майката после намаляваха
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Начи баце отръванье нема,Джайо а прав.Я сеги като си бе ем не беше толко жега и къщата на тъсто ми а по на закътано-па беа комаре да си ебе Франко магарето-като хеликоптери,2 комара носат тугла четворка.Има едни спирале къде се палат и така манко ги гонат,ма си требе да мине 9-10 часо вечерта и тогива си се маинят самички.Абе на Дунаво а така-голем кеф ма и голема мъка ;D.Ако тръгне риба,не комаре,крокодиле да излезната да те апат-през уя ша ти а.Ако не тръгне-па ша ти а мъка-комаре,несгодия,деньем жега,нощем студ,бе ебало си а макята.Ма ти си рибар,кво да ти каам ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Плъхоубиец

• Гостенин
Комарете по Дунава са вампири, тава апе през войнишки дреи тип "жабарник". Я две годин не съм одил на море, таа нема да се каним, ама като гледам па нема дием. Я не обичам плажовете и атракционите, я си обичам примерно у Созопол вечерно време дием на пробулкя, да станем до морето, да го слушам и да ми е рахат. А иначе у дискотеките да серем у ним. У резервата ти си е спокойно, рибата ти риба, езовира ти езовир, кеф ти вОда, кеф ти планина, па и си си у дома, не се свиваш по квартири, пикаш си на двора, палиш огень... Секо нещо си има романтиката и преимуществата. Неа лошо морето, убово си е, ама зависи кой кво дири. Некой одат по дискотеки и денем спът, други само се пръжат на песъка, трети дират давочета... Секи си знаа нйего си. Я ми а кеф и на море и на село, ама сека годин според парите и случая.
Активен

mechka

• Гостенин
я първо обичам морето що има слънце и си стоплим кокаяцете, а куто ми стане млого жега влезем да се поразладим. у наще водоеми не е същото, я сам от видин и на умрелеа дунав само тиня и гняс.
второ обичам да идем некаде каде не сам бил що познатите ми места са ми писнале, таман малко да се поразнообразим.
трето  - млого ми върви биричката и мастиката на плажа директно, тургам у кулара и млати студена бира ели мастика ели жин и цел ден ми а добро. от сутрин до вечер само поддържам огиня
Активен

jaio

• Гостенин
ка вика един          комара като кацне на оградата и кучетата го лааат ;D ;D
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Кой кво си нема тава си сака - я ми а писнало от морето. Сакам през летото да съм си у Резервата, ма нема начин.
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
Аве добро е морето, кои кво ще да разпраа. Убаво а да са оди от време на време, коги има парици, но не и за парици ка вика капитана
Активен

ПЕРГИШИН

• Гостенин
Оно Капитана аправ Я там работи две годин у Бургас. Пръвата оди на работа и после у морето , па ми писна и зе да одим за риба. А като каам на некои у Софиа кво одим за риба , а не на море , а они ма псуват ама на мене миа писнало от тава море  ;D ;D ;D
Активен

masok

• Гостенин
ша вида кво е я от 29 съм на турция............. ;)
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
Цитат
ка вика един комара като кацне на оградата и кучетата го лааат ;D ;D
а брат ми (живее у Козлодуй) каа "сестро, четири дигат чаршафо, а петия ма жили"  ;D :o ;D ;D
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

ПЕРГИШИН

• Гостенин
ша вида кво е я от 29 съм на турция............. ;)

Оно за една две недльи немоа ти умръзне. А и у турциа е по убаве от при назе
Активен

masok

• Гостенин
ша има коментар и фотки споко ;)
Активен

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
Епа язе съм си на морето ма редко си топа дирника що нема време.   

По въпроса с комарете край Дунава има решение.Малко преду да са мръкне почваш да резкаш ракия удараш 3-4 стотака и бъди рад она таа гад да не е шашува да пиа алкоол тава го моем само ниа ората ;D ;D ;D
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

Страницата е създадена за 0.121 секунди с 24 запитвания.