Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Одите ли по моретата,топите ли си дупетата?  (Прочетена 21712 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Re:Одите ли по моретата,топите ли си дупетата?
« Reply #225 -: Септември 01, 2010, 12:06:43 »
   Абе ако са загледа човек ич не а малко, оти не поразпитате родителете си, кой дек е учил или работил коги сте зачевани? ;D ;D ;D
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
« Reply #226 -: Септември 01, 2010, 12:45:48 »
   Абе ако са загледа човек ич не а малко, оти не поразпитате родителете си, кой дек е учил или работил коги сте зачевани? ;D ;D ;D
Деаба тава северозападно мисленье-зе ми думите из устата.Я се чуди да споменем ли нещо подобно,па си позамълчА,ама те па ти си го казА ;D
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #227 -: Септември 01, 2010, 12:48:25 »
Уйне,глей а не дукачиш белите шнурове зади тебе/на снимкатъ с коньете/,оти нема а разбереш къ щи са накъдри косътъ. ;D

Ндааа, предупрадиа ма ората  ;D иначе, има къде-къде по-приятни начини за къдренье на косата  ;D
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

мома Врачанка

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7781
  • куха лейка
« Reply #228 -: Септември 01, 2010, 05:33:44 »
Уйне таа Германия добре ти действа,я глей си станала гадже един път  ;)
Дип,че германците са студен и вазпитан народ иначе щеха да та закачат  ;)
Активен
"...ей дъ имаше неко къде дъ ми пие пръвата глътка...я на натам си можем и самси... "
цитат Бай Еван Астриецо
П.С. Изпитано е у времето,баш така си йе!

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #229 -: Септември 01, 2010, 05:40:55 »
   Ти па не я заричай, оти она си фаща окото,па и тукена са е снимала права и е убава, а па незнаем наведена мое да е още по-убава! ;D
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Маруца

• Гостенин
Замислихте ли се вече къде ше карате отпуски таа годин???
Я мисла да отдам чест на Северните и Западни нам съседки - с лека прибежка до Румъния за неко викенд - ще ми са да ида до Карпатите с матор, после Сръбия за Гуча живот и здраве и до Черна гора на море, че поне е убово тама без да зимаме предвид черногорците, тиа балкански исполине. :P
Турция ма не блазни ама ич, у Гръция бех миналиа месец, а на нашто Черноморие не ода от неколко годин вече по обясними причини. Или ако ода е от Варна на север дето по принцип нема могу гмеж и ора да ми са прескачат по главата.  :P
Активен

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
Щъ нещъ съм гу измислил за таа гОдин  ;D А за нащо черноморие препоръчвам Китен ели Созопол , принципно я си ода у Китен , ного е убово и плаж и све , миналото лето ми са случи да ода и у Созопол ,да рабута де , ама имах време и за плажче и там е ногу убаво и има кво да са види у самия град  ;)
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
оденето на Гуча ясно
къде краа на юни ще напраа една обиколка на родината предимно по водопаде, пещери, скалинни образувания, ще застъпа и южна и северна
краа на юли моренце тука, азе на море обичам да са прекинвам открай докрай, не обичам да одмарям, обичам да са весела, да щуреем насам натам, така че тука като изключим че я кво си я, си ми аресва - Несебър, Слънчев брег, Созопол, там къде я живинкъта, съчетано с обилна поредица от техно партита на брега, посрещане на изгреве и такива ми ти рабути
август Кулския панир
септември ако я живот и здраве ще ида малчичка до Италия, дояло ми са я така блага шунчица и ароматно тосканско винце за душицата
« Последно редактиранье: Април 11, 2011, 03:41:53 от Оджака »
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Маруца

• Гостенин
Нагледала съм се на Созопол за тоа ми живот, та неща да го виждам и на картичка вече... :-\
Па бащъ ми тама си е карал и войниклъка куто моряк 3 годин, после естествено тама съм била за пръф път на море на 2 годин с наште и го знам куто десетте си пръстта.
Нема вече Созопол за мене, да одат тиа дека не са одиле.
Я ше откривам нови хоризонте... :P ;)

П.П. Оджаче, тава с тосканското винце ногу дубре прозвуча...иди, иди...дорде си млад да си поодиш, че после са не знаа коя ша ти свие сармите... :green: :krkanje:
« Последно редактиранье: Април 11, 2011, 03:45:48 от Мариуца »
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
а я ще седа прет климатико и четем ингилис на ладовина па и ще си копам лозицето
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Баце Краско и шефнаша че дйстват според ситуацията - вероватно на планина - па и на Дражинци :krkanje: па на Дунава на палатка :krkanje:
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

onufri

• Гостенин
я ша ода 2 седмици на курс по испански у малага юни месец, па после края на август мисла да са кача на Копрен малко така и из тоа край малко така да пообикола...
Активен

Маруца

• Гостенин
Баце Краско и шефнаша че дйстват според ситуацията - вероватно на планина - па и на Дражинци :krkanje: па на Дунава на палатка :krkanje:
Ооо, Я не мисла да пропущам палатката на Дунава...тава си е задълже, па другото къ доде връ му гу... :riba:
Активен

Маруца

• Гостенин
...па после края на август мисла да са кача на Копрен малко така и из тоа край малко така да пообикола...
Сетих са че тама некаде почва екопътека до сами връх Миджур на Българо-Сръбската граница. Е тава ми е мерак тоже барем за един викенд на дзень и ладовина из Балканя... yn

Екопътека „Миджур” – с. Горни Лом – мандра – м. „Джурджин кръш” – „Козя гърбина”- вр.Миджур. Дължина 15 км, 5 часа преход, маркирана пътека. От юни до септември всяка събота има организирано изкачване.

Екопътека „Жълта тинтява” – с. Горни Лом – Летовището (Лагера) – м. „Преслап”. Дължина 5 км, лек и красив преход от около 5 часа.

Най-дългата част от маршрута по екопътеката, свързваща градовете Берковица и Белоградчик, е в района на селото – в местността „Горно Язово”, с отклонения до хижа „Миджур”, връх Севериновец и др. 6 часа преход.

« Последно редактиранье: Април 11, 2011, 04:06:43 от Мариуца »
Активен

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
Офф мамицее мене за палатка на дунава моо ма огрее ча краа на Август ели началото Септмври - ебем ти морету , те тава а а почивка  :punk:
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

Страницата е създадена за 0.348 секунди с 24 запитвания.