Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Силови и бойни спортове  (Прочетена 23082 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

onufri

• Гостенин
Силови и бойни спортове
« -: Май 02, 2011, 11:44:23 »
Имаме сеги ена тема за заслабването и друга за млатеньето, ма си мисла, че може и у такава тема да има интерес.
Се пак сме яки и корави мъже! Те баските примерно, като известни шашкъне, умрат за съзтезаниа по диганье на камънье и цепене на дръва. Ние да не сме по-малко ербап от тиа!?
Не че си нема милион специализирани форуме, ма то за почти сички други теми има такиви, ма си а некак си по-благо туке да ги обсъждаме тиа неща. Шашкъниите са неизбежни и даже желателни, се пак ниа сме си ниа, ма ша а добре, да не са повече от другите постове по темата.
И те така, трошете железа!

П.С. с яките мъже връвът и красивите жени, така че милите ни и уважавани съфорумки също са добре дошле да пишат туке!
Активен

Маруца

• Гостенин
Re:Силови и бойни спортове
« Reply #1 -: Май 02, 2011, 11:48:06 »
Веднъга ма сети за едно мое юбимо предаванье по тиа чужбинските канали - канадци де режат дръва докъ са катери по него....шашкъния отсекъде. Я обичам да гледам нещо де са троши, реже, фръчат искри и изисква голема сила, мощ, потат са и такиви зрелища...та мое се помисли кое СЗ силово искуство се доближава до тава канадското.... :P
Айде кажете... ???
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #2 -: Май 02, 2011, 11:48:36 »
...
Мариуцо, у Шопланд нема ли фитнесе само за жени?
....
бе има секви фитнесе, кеф ти мъжки, женски, кеф ти на подмул, ...къф го сакаш :green:...ама Я, язе гледам да ми е близу ду нас, не повече от 5 минути пеш. за кво да ода на фитнес у неко мол или друг квартал като са направиле и у моя...сал да са баталисвам от оденье за нема нищу... :green:

оф, и я сеги са чуда дали да са запиша в един де ми е на 2 минути от работата ели да продължавам да си ода тама де ода сеги. Тоа до работата е Fitness First, един чист, луксозен, и одат предимно некви костюмаре, де само са кикерат по уредите без да прават нищо. Никак ги не обичам такиви места, нема мотивациа тама, нема тестостерон у въздуха. Тоа де ода сеги а добър, одат могу изроде тама и има добри тренере по бойни спортове, ма ми а далеко и като немам кола губа могу време за пътуване, еле след тренировка.
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #3 -: Май 02, 2011, 11:50:56 »
айде да спим сеги, да възстановим мускулите, па утре ша умуваме пак и ша измислим нови СЗ силови спортове  ;D
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #4 -: Май 02, 2011, 11:56:55 »

;D :punk:
Активен

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
« Reply #5 -: Май 03, 2011, 12:07:58 »
Те ти един спорт дека си ни е заложен при самото ражданье на назе  - Цепенье на дръва !  ..за жените има по лека категориа - Цепенье на подпалки и збиранье на какаляшки !
У таа дисциплина улаза и зараждане и паленье на печката , туране на чайник със захар и греане на рикиа , резанье на салата за норматиф и пиенье до осиранье  :green:

П.П. След тава гарантирано ша има и неко среща тип ММА боеве с-у мъжъ и жената  :kostenica:

Понеже неща първиа ми пост у таа тема  да е шъшкъниа , сакам да кажа че моо да бъда полезен за изготвянето на неко диета ели програма  ;) Не че азе ного ги разбирам , ма си чувам туке у назе един културис дека има купища медали и купи  ;)
« Последно редактиранье: Май 03, 2011, 12:32:18 от манечкио Кошер »
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #6 -: Май 03, 2011, 08:44:00 »
неминуемо таа тема ще преоди И къде  СЗ олимпииските спортове летни и зимни - летни - забиванье на ашоф вав вратник , кртене на вратник , пикаане на далечно растояние ,
към зимните са - ваденье и фкарванье на буре от и въф мъзъ , носенье на чувале с грозгье с препятствия , разгдигванье на свиниъ 200 кила за норматиф, риненье на снег за норматиф и кубик - цепенье на дрва /до споменеме че секи един истински мужкарец си остава два кубика дрва за цепенье зимъска/

особеностите на СЗ претполагат и пролетни и есенни спортове

пролетни - сваляне на бидонь сас прокиснало зейье,
есенни - таваренье на тикви и тн 
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Маруца

• Гостенин
« Reply #7 -: Май 03, 2011, 09:56:37 »
неминуемо таа тема ще преоди И къде  СЗ олимпииските спортове летни и зимни - летни - забиванье на ашоф вав вратник , кртене на вратник , пикаане на далечно растояние ,
към зимните са - ваденье и фкарванье на буре от и въф мъзъ , носенье на чувале с грозгье с препятствия , разгдигванье на свиниъ 200 кила за норматиф, риненье на снег за норматиф и кубик - цепенье на дрва /до споменеме че секи един истински мужкарец си остава два кубика дрва за цепенье зимъска/

особеностите на СЗ претполагат и пролетни и есенни спортове

пролетни - сваляне на бидонь сас прокиснало зейье,
есенни - таваренье на тикви и тн
:smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Баш тава ми беше мисълта...ма тава за тръкаянето на бурето нагор надол по скалите са не сетих...мисла, че моа са организират некакви зрелищни състезания за най-кратко време... :P :green:
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #8 -: Май 03, 2011, 01:31:13 »
добри идеи за състезаниа са тава. ша требва основно специфична подготовка за тех, ма не бива да са пренебрегва и общо физическата подготовка.

требва да са тренират сила, бързина и издръжливост. най-добре е, пръво да са тренира бързина/взривна сила, после максимална сила и после силова издръжливост/издръжливост. на мен сеги графикът ми а малко обръкан, що нали ода и на бокс, плуване (уча са още, като малък бащъ ми не а имал време и възможност да ма научи) и футбол. ма те, след едноседмичната почивка заради скъпите ми гости, в неделя започнах с футбол, а вчера направих лека тренировка с щанги за поддръжане на силата. разгрявка 5 мин на кростренер, после 1 сериа (10 повторениа) клекане само с лоста, после 8 x 40кг, 5 x 70кг, 2 x 80, 1 x 90 и 1 x 100. после подобно на лежанка: 10 лицеви опори (що лежанката беше заета), 10 x 40кг, 5 x 70, 3 x 80, 1 x 90, 1 x 100, 1 x 100. измежду сериите нафръгах и малко набираниа, 5-6 серии по 7-8 повторениа. после леко разспускане и още по-леко разстягане.
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #9 -: Май 03, 2011, 01:35:11 »
Кошерче, кой а тоа културис, бе? Неко от братята ти ли? Браво, браво!
Я не съм фен на културизма, ма има културисте, де определено заслужават уважение и могат не само да позират, ми и да демонстират впечатляващи физически качества, те като Том Плац например, де го пусках у другата тема.

П.С. на работа не моа да гледам видеота, па и тиа де са качват като такиви у форума и на талафоня ги не виждам. Та сигурно ча викенда ша вида кво а турила Мариуца, па ша пусна и язе неко клип.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #10 -: Май 03, 2011, 02:25:26 »
чето ти тренирофката - тежика е ма е за експлозивна сила

я па таа вечер ще помачкам гръбеца - със баба меца , на долен скрипец ще по дрпъм ,

ели па нозе - етъ - къ доде я съм на инстинктивни тренинги слушам мускула кво сака
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
« Reply #11 -: Май 03, 2011, 03:20:25 »
Кошерче, кой а тоа културис, бе? Неко от братята ти ли? Браво, браво!

Неа никой от братята ми ,они са тюфлеци та знаа ли са  ;D Ено монче ут Ловеч , живееме у ена къща , тренира сериозно мончето , оди на състезаниа и тук тамее са прибере с неко медал или купа . Сиги преди ена седмица отвори магазин за хранителни добавки и секви ти му там диетични храни . Преди тава работеше като личен треньор , разбира си ут тиа работи , па и обмяна на опит и информация никоги не е излишна  ;)
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

onufri

• Гостенин
« Reply #12 -: Май 03, 2011, 10:36:39 »
айде, пръва истинска тренировка след последниа мач, съвсем лек спаринг, с тренировъчна каска и тренировъчни ръкавици и пак ми отвориха аркада под окото. дeeба тоа моа късмет, дeeба аз. оня ден па на футбола реших да прескоча ена ограда да права набираниа и пак щех да са прибиа, щото неква тръба са завръте. не можах баш да са прибиа, ма си натрътих ченето.

явно верно требва а са огранича до белот и табла, къ вика Владимир...
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #13 -: Май 03, 2011, 10:42:40 »
май Владко е праф.....кат гледам ти неиде силовио спорт одръки....... :)освен ако не обичаш да те боли де....... ;D
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #14 -: Май 03, 2011, 10:43:50 »
я вдъхновен от твоита схема ударих едни клекове със 80 кила у 10тина серии по 8ци

мани тичаи си и си трерай кво ти носи радос
Активен

Страницата е създадена за 0.233 секунди с 21 запитвания.