Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Полицията,тази която ни пази или тази която ни бие.  (Прочетена 25143 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Айде да минат и тиа по реда си ,що са збрали много негативи.Вместо да се оправят и да предизвикват уважение сред хората продължават да трупат негативи и да се приемат от обществото за държавни мутри.Имат ли сили в себе си да променят към положителност общественото мнение или разчитат единствено на недосегаемост и висша протекция?А дали съзнават в какво са се превърнали?
« Последно редактиранье: Май 04, 2011, 08:24:10 от Aврам »
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4744
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
 Авараме,милиционера,ели къ а сеги-полицаа неа нищо повече от едно куче.Дали тава куче шъ а обучено добре,шъ а наранено и васпитано добре зависи единствено и исцело от чорбаджиятъ му.Куту знааш на наште песове кой ин ги а чорбаджия,не мислиш ли,че вапросете ти съ излишни,ели съ надаш на чудо?
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Полициа у Българиа щеше да има ако на сички милиционери на 11.11.1989 ин ги беа ударили печат "народен милиционер, негоден за полициата" като у ГДР-то и беа построили на чисто полициа.
Т.нар.. поилициа у БГ е пребоидисина милициа. Т.е. вътрешна войска, подчинена директно на правителството и служеща предимно да варди правителството и властта. За полициа немоа и да става въпрос.
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
+ 10 за двете горни мнения.С лека уговорка-тук таме и у т.н. полициа има ора де са идеалисти и нги се връши работа,но они са твърде манко та да променът общата картина...
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4744
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
 Я баш заради тиа исключениа не щъ а съ обаждъм повече.
Активен

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
+ 10 за двете горни мнения.С лека уговорка-тук таме и у т.н. полициа има ора де са идеалисти и нги се връши работа,но они са твърде манко та да променът общата картина...
Лошето е че една фтичка пролет не прай.
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

Владимир

• Гостенин
Я знам един катаджия от Тутракан. Честен и принципен до фанатизъм. Пръвия човек, дека а глобил при пръвото си дежурство, бил баща му - карал матор без каска. У целата околия го знаат. За месец сбира глоби колку сбира целото Районно управление у Силистра. За двайсе годин служба лазда а сбрал за дръжавата един мильон. Човека едвам връзва двата края, разведен и живеа сам - що а многу принципен. У града сички ги а стра от него, що знаат, че он на баща си не прощава, па на друг ли. Ем го уважават, ем некъкси чисто по български го презират.
Ако барем една трета от полицаите у България беа куту тоа човечец и отношението ни къде полицията щеше да а друго, па и дереджето на дръжавата. Иначе подкрепям сички мнения, къде сте ги писале тука. Само с Крокича не съм съгласен. Милиционерите беа само тъпи, що системата им не разрешаваше да мислат, а днешните полицаи ем са тъпи без никой да го сака от ньих, ем са и користолюбиви. Дерибеи. Они не моат каскета на главата си да увардат, па ти ми разпрааш, че вардели правителството и властта. Оно верно де, ква а дръжавата, тикива са и ньги пазачете  :smeeeh:. Къ па не съм видел един полицай у прилична физическа форма - сичките шкембелии, влачат си гъзарете по земята, одат разпасани, не моат сто метра да избегат. Кък да ги уважаваш тикива?! Оно таа институция само констатира престъпленията, ни ги разследва, ни ги разкрива, ни па даже и мисли, кък да ги предотврати. Епа заслужават Веселин Маринов да пее за ньих, връъ му го  :green:.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
на праф път сте у расъждениата почти - но
какво е пулициата - тава е право охранителен орган , куто правото къде охранва гу нема , оно го заместват сас сурогат , куги правоохранителниа орган е умазан с оня прокълнат химн на вм /толко а миничък вм че даже името му нещем да напишем с главни буквета/
а праохнаняването е функциа на койо - на държавата , у мемента къде пулитическата мафиа дрпа държавата и суверена на пропадлък и насекъде са прави несгодиа уместо управиа УМИШЛЕНО - нищо чудно че и органите са на тава дередже - така че мола ви са даваите отговор на вапроса тава що е така а не онака и кой има прека ИЗГОДА от тава пуложение - и изведнаж отговорите ще поидат у изморените ви сазнаниа и ще плеснете с ръце и ще прегърнете истината , биле сте предупредени , ма не сте вервале и ви са а струвало налудничаво - а истината и целата истина винаги е била прет очите ви - но тевната стран погледа ви а замъглила сас глюпостите на ежедневието ...
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Самотока а Кулския джадай,къде ви разкри част от истината...! ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Самоток, леко несъгласие с тебе -полициата по дефинициа неа правоохранителен орган - правоохранителен орган е съда. Полициата осгурява опществениа ред и сигурността.
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Я у живота си съм започвал различни работи .Гледал съм на заниманията си като на некаква философия.Когато съм забелязал че това което вършим се извращава и не се припокрива с личната ми философия ВИНАГИ съм напускал.Веруюто ми е било:" Не бива да раним конь който го чекам да умре."Ако сички постъпват куто мене,до съга заразените конье у дражавата да са си измрели сами.И у полицията е така.До като има ора които се съгласяват под какъвто и да било претекст да живеят и работат с компромиси коня едва че крета и нема да връши грам работа. Целата ни енергия че оди да го раниме за да не умре.
  Според мене/изхождайки от разбиранията си/у полицията има три типажа.Едните са откровенни безкруполни типове за които е важно те да са добре или да са облечени с некаква власт,за подхранване на собствените си комплекси,вторите-примирени хора които са си напожили да си турнат капаци,да преглътнат сичко и да я карат компромисно за да оцелеват някак си в джунглата,но без да им иде на ум че го праат на чуж гръб.Третите-това са заблудени ора които не живеат у реалния свет.Те са като оня катаджия който е глобил баща си. Те не влагат мисъл у решениата си и не се опитват да вникват у проблема за да го решат за винаги.Действията им са предвидими, сурови и с по възможност най-малко расъждение по темата.
  Така умиращия конь от години си живурка потънал у собствените си изпражнения.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
и всичко това е така именно защото нормативната база позволяма и толерира подобно отношение

пример - у момента в който в нормативната база се записва че секи требе за търчи еди колко си - тунбаците отпадат одма
като се тури езиков ценз - за три езика - глупендърете отпадат одма

ма тава тука нема да стане ЩОТО - пултическата мафиа ИМА ПОЛЗА от немислещи биороботи ЗАЩОТО са лесни за контролиране и управление... прекалено лесно даже ...

на тава место би ви споменал - не се борете протиф системата - въсползваите са - но има една улофка - системата е УМИШЛЕНО така направена че определени хора да могат да се въсползват ...

истината е че у момента у Териториата работи една схема на малките тласъци и на малки порции провеждат политика на геноцид против народеца и затръкват ората населяващи таа териториа -
« Последно редактиранье: Май 05, 2011, 10:59:34 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

onufri

• Гостенин
е чекайте малко сеги. Авраме ти изкара, че сичките полицаи не стават за нищо и че требва тиа кои са свестни да напускат полициата. Е тогива кои ша останат тама?
Не бива да забравяме, че ако ги немаше тиа неколко процента (не ги знам колко са) свестни и съвестни полицаи, дръжавата немаше да ги има.

Иначе проблемите, както навсякъде, идат от главата. От ора да са ги земале на служба с подкупе, може само да са очаква, че ша глеат а си избиат парите после. Тава с физическата подготовка също а нещо, де могу ма дразни. Сигурен съм, че едно 80-90% не могат да покриат нормативите. Що не ги карат, не мога да си обясна. Може би просто от немарливост...
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
мръзел.Прост мръзел.И нежелание да съ променя статуквото-щото така е удобно за сички.Тава междувпрочем не важи само за Родната полициа.Важи за 98% от системите у БГ-административна,здравна и съдебна и секакви такиви......
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
КОЙ ИМА ИНТЕРЕС ДЪРЖАВНИТЕ СИСТЕМИТЕ ВЪВ БГ ДА РАБОТЯТ ПО ТОЗИ ПОРОЧЕН НАЧИН , особено здравеопазването в момента ???
Активен

Страницата е създадена за 0.101 секунди с 20 запитвания.