Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Полицията,тази която ни пази или тази която ни бие.  (Прочетена 25420 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
от говорилнята нищу не зависи - сичко са мнениа
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

masok

• Гостенин
от говорилнята нищу не зависи - сичко са мнениа

мнения ,де ората така са ги написали,че кат ги четеш требе и да им верваш и да викаш.......брейййй а ти къде беше та го незнааш тва..........ччешанье на пръсти (езици)се казва тва станиславееееее.......... :nazdrave: я изобщо несъм фчепетлен от мненията......
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
А я по некага не моа да сфанем кой кво мнение има. :nazdrave:
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
азе каам че квото и да си прикааме - статуквото е толко силно че - си оставаме само с прикаските ма на фона на тоталното обездушаване и опростачаване на населението и тава е доволно
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

masok

• Гостенин
нема да е така мале......ако,закона и полицайте беха кат у немция........ние БГ-гражданите(де ревем кат вдовици за хуй)........незнам кво ще ше праиме,...........та подобре да мирваме що и ние несме си мал.......... :nazdrave:
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Генин,верни неща казваш по некага ,но с мирваньето само не моа се съгласим.Според мене си требва яка пищавица до каде дое време за действие.Германците млого са ровали завалишките до каде се уредат. Големата час от философите класици са родени там.Тава е изиграло голема роля за днешния напредък на нацията.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Бако,верно ревеш кът вдовица за уй.... :smeeeh: За 90% от населението  на БГ-то,ако са въведе немската полицейщина(ели,па,не дай Боже!!!ХАмерикнската!)ша изреве на умрело че му нарушават правата!!! И го знаате че а верно... ;)
Ти сеги принципно ревеш че системата била скапана ама удобно пропускаш(къто ти го казаа и доста други ора!)че рибата са вмерисва откъде главъта...! Вместо да обвиняваш хиляди момчета които сакат да си сфръшат работата и отгоре им пречат-ти тураш общ знаменател и плюеш наред!?!
 Далече съм от мисълта че системата работи като ората-нема такъв филм,я съм пръвия човек де ша ви каже че системата куца яко!!!Знам че ваще мнения са формират под влияние на медийни въздействия и никой не моа да обвина за тва,ама съгласете са че,отвътре по-добре са види...
...с дръвена философия и форумни писаници доникъде я не докарваме...
В тоа ред на мисли,ми прай впечатление колко му а къса паметта на българина-имам впредвид че първия сериозен протест срещу Боки Пожарникара и сие,беше на полицаите,я бех там...! ;)
Удобно е да не повниш,нали?!? ;)
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
Бако,верно ревеш кът вдовица за уй.... :smeeeh: За 90% от населението  на БГ-то,ако са въведе немската полицейщина(ели,па,не дай Боже!!!ХАмерикнската!)ша изреве на умрело че му нарушават правата!!! И го знаате че а верно... ;)
Ти сеги принципно ревеш че системата била скапана ама удобно пропускаш(къто ти го казаа и доста други ора!)че рибата са вмерисва откъде главъта...! Вместо да обвиняваш хиляди момчета които сакат да си сфръшат работата и отгоре им пречат-ти тураш общ знаменател и плюеш наред!?!
 Далече съм от мисълта че системата работи като ората-нема такъв филм,я съм пръвия човек де ша ви каже че системата куца яко!!!Знам че ваще мнения са формират под влияние на медийни въздействия и никой не моа да обвина за тва,ама съгласете са че,отвътре по-добре са види...
...с дръвена философия и форумни писаници доникъде я не докарваме...
В тоа ред на мисли,ми прай впечатление колко му а къса паметта на българина-имам впредвид че първия сериозен протест срещу Боки Пожарникара и сие,беше на полицаите,я бех там...! ;)
Удобно е да не повниш,нали?!? ;)

+1
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Дръм прав си баце,но и тоа протест остана глас у пустиня-Цвъки съ врътна като шаврантия,Боко съ скута зад Банкянските  дуваре еи весникарската барикада и от вашиа протест нищо не остна..къкто и от нашия....проблема е един и същи и на ваща и наща стема-они не съ  биле добре па после да са се изкривили-они са напраени криви още у ражданьето си....а ниа де работиме у тиа системи -носиме последствиата от тава-обществото е право у исканиата си-лошото е че ниа сме у екзистенциална диспропорциа-сакаме ма не става-щото ни не дават,апа да се маанеме-секи глеа семейство-за тава-младети бегат,а тиа като назе-кой моа бега,кой не моа-свежда глава под ярема и тегли у браздъта...и стут и мрак и плач без надежда......
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
я има предложение,един вид награда за будни граждани(ако въобще има такива де)..... ;)секи гражданин спомогнал за залавянето на престъпник(не зависимо какъф)да бъде награждаван.....
секи гражданин осуетил престъпление да бъде награждавам......дали от самото МВР или от собственика на когото се е посегнела,но да има награда.......
сал така мое се накара Българино да стане по отгговорен.И да разбере ,че и чуждото е негово що некой ден мое го стигне същото.....
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Дръм прав си баце,но и тоа протест остана глас у пустиня-Цвъки съ врътна като шаврантия,Боко съ скута зад Банкянските  дуваре еи весникарската барикада и от вашиа протест нищо не остна..къкто и от нашия....проблема е един и същи и на ваща и наща стема-они не съ  биле добре па после да са се изкривили-они са напраени криви още у ражданьето си....а ниа де работиме у тиа системи -носиме последствиата от тава-обществото е право у исканиата си-лошото е че ниа сме у екзистенциална диспропорциа-сакаме ма не става-щото ни не дават,апа да се маанеме-секи глеа семейство-за тава-младети бегат,а тиа като назе-кой моа бега,кой не моа-свежда глава под ярема и тегли у браздъта...и стут и мрак и плач без надежда......

+1

« Последно редактиранье: Май 09, 2011, 11:37:40 от унучка на Тинджулата »
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Писах преди време за проекта "Липсва". Он е на един млад човек. Те тука моо да фърлите един поглед да видите кво спъва нещата. http://yurukov.net/blog/2010/10/19/za-lichnite-danni-na-bezsledno-izchezna/Има мислещи ора, които дори са извън системата, ма .....дет рече Чвора "сме у екзистенциална диспропорциа-сакаме ма не става-щото ни не дават". Тава не пречи да са бориме кък може. Я помагам  на тоа проект щото....те така, калинки са ма полазили ;D
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
Днеска бидех идиот :green:Префана ме от други двама идиоте у униформа.Карам си колицата лекичко с къде 120 между Дългоделци и Якимово,по радиото ми свири "Металика" и я нгьи пригласям,па куто видех у перспектива две униформи и една бела кола с буркань,намалих веднъга на 90.А си имах сичко и бех с колан и ич ми не дремеше да ме запрат,що видех че и радар немат :green:Познатите циркове с докименти и дрън-дрън и накраа младока къде ме спре,отиде отдзаде и рече на колегата си:"Мръсен му а номера".Не да се не види,а "мръсен"!На което я се изхилих.Брей като се накокържиа ония:"Ти що се хилиш бе?Подиграваш ли ни се?Тава го има у закона!"И зе да разлиства законя.Е я съвсем непринудено припалих:"Турам ви го на закона!Вие с мене се подигравате,нема за кво да се фанете и дръш най-глупавата точка!Пишете акт и да си одим!"Добре ама нещат да пишат,що требва да снимат,па оно номера си се види."Па тоа закон не сме го ниа писале-продължава полицая.Ония горе са писале,ние съблюдаваме да се спазва!""Щом съблюдаваш,пиши и мани приказките.А за ониа горе ми не говори,що ако знааш къф уй съм надръвил за ньи-писна ми да плащам данъци,винетки,застрахофки и да газим у лайна до гуша изсрани от те тиа горе!А докъде пишеш,да ти е по-приятно,че ти испеем една от двете песни къде ми най-аресват,само ти си избери коя."Оня ме зяпна въпросително."Че ти пеем бе-едната е "Родната полиция ни пази",другата "Родната полиция ни гази"-кажи коя да бъде."След неколко секунди дойде реакция-като на нормален човек,да не поверваш.Зе да се смее и тръгна една приказка,та не моа се разделиме 15 мин.Накраа,тоа ми рече-"Айде бегай,че имаме план да гониме-подюриле са ни да напрайме нам си колко акта и още толко фиша.И само да стигнем до пенция след две годин,че откинем като кучка от синджир."Тава последното ми прозвуча едно към едно от тава по Татово време-явно голема промена е настъпила у тиа законоохранителни органе,особено по Тиквово време.Та явно като се понадръвиш манко и земеш да отстояваш правата си и органете на реда моа увиснат като онанирал пенис (дейй,колко съм колтурен :green:).Оф,да се смеаш ли,да ревеш ли.да пеаш ли...
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Маруца

• Гостенин
Браво Черногледец, добре си ги заврел на майките нги у гъзовете...еваларка ти праим.... :punk:  :punk: :punk: :punk:
Активен

Страницата е създадена за 0.305 секунди с 22 запитвания.