Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Полицията,тази която ни пази или тази която ни бие.  (Прочетена 25184 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Кък го пазат? Я у Кула не съм одила, ни знам къде живее въпросната личнос, ни па знам колко улици имате. Къф периметър завардват?
Офф, ше дойде сеги оня с фуражката и ше почне да ма еде  :green:
Нема кво да та ям...Ни я ,ни който и да било! :green: То кът види човек кви важни въпросе та вълнуват,са убеждава че нема нищо за яденье...!  :green:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Oще един клип къде покаа докъде са стигнали конбойците у полицейщината

https://www.youtube.com/watch?v=WzCf2RJHNSw

Активен

Мичи

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7959
  • DECET IMPARATOREM STANTEM MORI
 Нема разлика между каска за мотор и бурка.
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Последно редактиранье: Януари 20, 2015, 12:17:59 от Самотока »
Активен

Мичи

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7959
  • DECET IMPARATOREM STANTEM MORI
Те кво става при лабава полиция
Drapeau Français Brûlé par les DZ - C'est vrai que votre réputation témoigne de vos qualités.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
епа да си връвът у зинбабве и нигериа
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
епа-къ са се снимале-млого лесно ще ги фанът-а за такива действия си има членьове у законо,които след съответната процедура при нормална дръжава водът до членьове у гъзъ на учасниците у прекия и преносниа смисъл  :green:
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
сеги погледнах - У германиа и Афстреа има закон против обида на националните символе. У франциа има едвам от 2011 годин. У САЩ нема - там моа палиш колко сакаш, стига да не нарушаваш противопожарните наредби
Активен

Даца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2389
  • Светът е оцелял, защото се е смял.
В България това е престъпление  срещу Републиката. Наказанието е лишаване от свобода до 2 години.
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
Абе , па нали и у Кула некой беше палнал знамето баш преди полицията . Кво му са случи на тоо чувек ?
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

Даца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2389
  • Светът е оцелял, защото се е смял.
Ку полицеата не го а фанала и ку прокуратурата му не е внела обвинителен акт - сичко си му а шес   :riba: (тава требва да изобразева шаран)
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
епа но у БГ за сичко важи тава къде викаше навремето Васката-моя старшина у казармата-,,на войника сичко му е позволено-докъ го не фанат"  :smeeeh:
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
По принцип така са изработени законьете и тава е разбираемо у цел свет, квото не е забранено изрично, е разрешено. Сал тука напоследък зеа ората да викат, че требвало да се спазва повече от тава, де е забранено, неква криворазбрана демокрация.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
тизе кажи койо ни е право
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4744
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
Активен

Страницата е създадена за 0.167 секунди с 22 запитвания.