Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Полицията,тази която ни пази или тази която ни бие.  (Прочетена 25095 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Камик

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 772
Веко, специално за тоа Е случай си мисла, че тиа милиционерчета са за незабавно уволнение.
Двама не моа турат на една пияна жна      .           .           .           белезници половин час. Еба таа нинджа.

Отделно за без документи си те прибират в районното както си искат. За отказ за изпълнение на полицейско нареждане също, за дебно хилиганство пак така, за нарушаване реда пак мое ...

За съпротива при арест ... ми де да знам. Цел живот съм си мислил, че просто си биат и сметам ше е жалко ако не е така. Ако ти не аресва как са са случиле нещата мое се обадиш на адвоката си и да си уговорите с шапките среща в съда.

Тъпо е, ама ако органите на реда никога не употребяват сила, утре тях ше ги бият и ше се налага ние да ги пазиме от престъпниците.

ПП Немам особено добро мнение за наща полиция, ама па и са се да я нема не ще да е по-добре.
Активен
Във вceки човек дреме по един простак, а в някои - по повече.

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4744
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
 Убове ги редиш, баков, мъ а бъдеме у крак сас еврупейците, си треат още манко уточнениа.
 Пу тоа случай тиа плашипутарници не съ само зъ уволнение, ми зъ незабавно осъжданье и укарванье каде треа.
 Зъ бес докименте, отказ зъ садействие нъ униформениа, дребно хулиганство и нарушаванье нъ редъ си а редно а тъ затътразът у районното. Зъ сапротивъ при арест би треало а моа си тъ гръмне полицаа куту стой тъ глей.
 Приказвъме зъ полицаи а не зъ таа измет, каде у БГ ин ги викъме тека. Огромнатъ час от те тоа сиропучор, каде съ мотае ис провинциатъ съ оръ полуграмотни, не знаещи ни тейните, ни нъ другите права и задлъжениа, къ съ по закон. Ора бес капчицъ чест и морал, сас единствен интерес-парътъ и лекиа и престижен зъ БГ занаят.
 Я не сам чул зъ дръжавъ каде немъ полициа, тека че щом ни броат още зъ текавъ, а редно и ниа а си имаме.При таа убаче, каде гя имаме, я сам убеден, че си моем и без неги.
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Я немах намерение да са намесвам,ма реко да ви ви питам за секи случай-кой от вазе некоги са а разправал с пияна ели дрогирана,истерясала женска?!? Щото съм забелезал че обичайната реакция на мъже у такива ситуации е да бегат с 200 ,по-надалече...! ;D Другата реакция(кът на обичаен северозападен бабаит!) е: "Таа сеги  я прибих!" и даже го праат...
Мисълта ми е че тава са случва неперекъснато и по цел свет,моа ви покажа клипчета от сичките видове милиции-Испански,немски и т.н. ...яла па хАмерикански...! Нема "хуманен" начин да са турат белезници,вервайте ми...!
А въпросните клепарници,от въпросното РПУ са верно за уволнение-щото са климбаре абни и нарушават основни правила на професията...! ;)
Още преди 10 гОдин си имах служебни разправий с тех-и те с мене...!  :green:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
+1000-за сичките предишни мнения
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
...Нема "хуманен" начин да са турат белезници,вервайте ми...!
ааа, има, има .... ма ше си говорим друг път за хуманните начини, че сега разговора ви е серьозен, па на мене асоциациите с ключови думи "пияна жена" и "белезници" са всичко друго но не и сериозни ;) ;D
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

BEKO

• Тумбак
 Шъ прощавъш Дръмоне, мъ тава, че никой от тоа форум неа съ расправал сас текиви женски по никъф начин не моа оневини некъдърници куту тиа от клипъ. Тава а се едно а фрълът един искорубен при пиянски скандал при Чворъ и до него а плеснът един чувал с карантийте му и той треа а гу реставриръ некъкси . Уместо а фане а реже и кръпи къ си знаа, а земе а обясневъ че никой от присъствъщите съ неа расправал с текиви работи.Хуманен начин а туриш белезници е само моа, куги си играа сас унукъ нъ полицаи и апаше. Не можа а разберъ що треа а съ закопчвът некви подпийнъле лапетиа. Я примерно сакам тава, каде одръжът от заплататъ ми а гу получът съглам оръ сас перфектнъ професионалнъ подготофкъ. Оръ, каде уместо а ми биат зъ немъ си нищо детето, а мъ рекетирът зъ жлъти стотинки по пътищатъ и а съ праат нъ дръж ми шапкатъ куги мангая ми обере домъ, а мъ вардът а си ебъ женатъ нъ спокойствие. Нали и за тава са съ цениле полицаи, дееба. Куту не моат а си свръшът работатъ ели и не стигът парите, а бегат и дирът нещо друго.
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Начи според тебе,коги са пияни и зяаат кът упущени по улицата,и един такъв кат тебе,къде му пречат да си ебе жената  са а обадил що му пречът,фанат ги, и въпросните лапетиа почнат да псуват и да са дръвчат,па инги намерат куп весели апчета у джебовете-даже и тогива са яле бой "за нема нищо"...?!?
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

мааму стара

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1579
  • ич не биам на кво ударам
Начи според тебе,коги са пияни и зяаат кът упущени по улицата,и един такъв кат тебе,къде му пречат да си ебе жената  са а обадил що му пречът,фанат ги, и въпросните лапетиа почнат да псуват и да са дръвчат,па инги намерат куп весели апчета у джебовете-даже и тогива са яле бой "за нема нищо"...?!?

... железна логика и така требва да бъде... а що не е така, оти нема ни страх, ни уважение... на времето даскала ни по математика-Стоян Луков, викаше: - влезнеш ли у милициата, пръво едеш бой, та куту видиш милиционер да имаш страх и уважение...
Активен
шафьорлъка е майсторлък, а не курназлък...

Пали си мигачете, а'ти не запалът свещ некъде!

BEKO

• Тумбак
 Текиви теоретични спорове и разиграванье на вазможни ситуации немът край, що работатъ а опущена от бая време. Опущенъ а и от двете страни-тава не съ полицаи, ми клепарници и младежете гу знаат млого добре и за тава опитват а съ праат нъ важни.Колко и а съ дрогирани и накострежени, добре обучени полицаи шъ ги сберът у патрулкятъ зъ под минутъ време и ни обшествен ред шъ а нарушен, ни пъ нъ мене шъ попречът а си ебъ женатъ ели кфо там имъ.
 Текиви случаи не съ еденични, ми масови и колко по съ случвът, толко дече ли полициатъ стаа по-пропадналъ.Дали тава а нарочно а моа съ отклони фниманието нъ народъ от по-важни неуредици, я не знам.
Активен

Мичи

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7959
  • DECET IMPARATOREM STANTEM MORI
Цитат
.Дали тава а нарочно а моа съ отклони фниманието нъ народъ от по-важни неуредици, я не знам.
Ка не знааш,уцелил си десетката с тава изречение :punk:
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
ич дори на милимунда не сте смериле решението на проблема
госин Дръмонеца иъ на праф път ели поне гледа у правилната посока у тоо спор - ютре тоес неска по едно време ще ви кажа къ са процедира с тикива съм видвал у оландеа на летишето къ ги милициата със електрошок усмири бръже - еднаж два пъти дай си докоментите , ониа не испълняват а ги пцуат на енгилис , и милициата веднъгъ ги усмири , женската иъ пребара милицюнеркъ и като ониа са усвестиа ги дигнаа и манаа - ма за тава пръво трее има върховенство на Законя а не Върховенство на тава къде азе си мисла че а иъ законя ели па Върховенство на глюпочътъ
повечче - ютре
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
ич дори на милимунда не сте смериле решението на проблема
госин Дръмонеца иъ на праф път ели поне гледа у правилната посока у тоо спор - ютре тоес неска по едно време ще ви кажа къ са процедира с тикива съм видвал у оландеа на летишето къ ги милициата със електрошок усмири бръже - еднаж два пъти дай си докоментите , ониа не испълняват а ги пцуат на енгилис , и милициата веднъгъ ги усмири , женската иъ пребара милицюнеркъ и като ониа са усвестиа ги дигнаа и манаа - ма за тава пръво трее има върховенство на Законя а не Върховенство на тава къде азе си мисла че а иъ законя ели па Върховенство на глюпочътъ
повечче - ютре

Макя, правилна посока, ама по-ретко. Тва Върховенсто на законьа къде си мислиш е много опща постановка, а малкото му братче къде полицаите моа ползват се казва SOP (standard operating procedures). Елементите от клипа, наречени полицаи, действат не ладно и по тренирани и отработени точки, а чисто спонтанно, или къкто се рече, горе доле като нормален човек би действал със "пияна ели дрогирана,истерясала женска". Да, ама полицията не са нормални ора, а служители, и за тех нема "женски", а обекти към които требва а се однасат хладно и според SOP.

Оландската полициа у тоо случай немаше да арестува никой що тава да си пиян неа забранено само по себе си. Най-много да ги беа питали дали моо се приберат самички.

Фторо, ако оланцката полицеа теоретично требваяше да харестува некой, тава щеше а стане по един по различен начин от тоо - много, много по  бръже (верно, нема хуманни методи за туране на беелизници, ма има оттренирани и ефективни)

Така че си тава си е чисто милиционерско изпалнение - заяждене, кючовиа момент с фетишизма към докименти и накраа бой.
Врховенстовото на закона а друго - кога не си нарушил закона, никой те не закача. Като го нарушиш, те гонат с кучета и прожектори ако требва. Милиционерската методика е друга - там сички се третират като полупрестъпници целото време, без значение кво са напраили - тава е длибокозалегнала философеа от комунистическо време и нема да се опраи, докато тоо цирей не бъде распуснат напълно.

Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
ндаа госин Крокича отбелезва точка у плана с генерализациите и дзепането на биг пикчър - кеф ми иъ че го познавам лично
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
я тоже се радвам че познава гусин самоточеца и благударенее на него слушам радиоточката NRK MP3 Olso, Norwegen
Активен

Страницата е създадена за 0.286 секунди с 25 запитвания.