Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Национален фронт за спасение на България  (Прочетена 9115 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Учреден е в Бургас национален фронт за спасение на България.Мисля че с поставянето на въпроса за ново национално възраждане,той се доближава най-много до наще идеи и цели.Според мен си заслужава да се обърне особенно внимение на новата политическа формация.Някой може ли да даде мнение за да придобием по-добра представа?
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

besniamiziq

• Гостенин
я ми са ще ,че тиа пръво ше гледат да спъсът пръво тех си па после Отечеството ( СЗто) 42 годин ма спъсяват и упраат ...вече не помна на колко аборте съм и сърдечни електрошокове  от толко оправаче и спасителе... ;D
« Последно редактиранье: Май 18, 2011, 11:27:26 от besniamiziq »
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
че карам по спомен, оти не съм си праил труда да заповням дословно кво са беше казало оня ден;

та, тоа фронт/странно што като го видех написано и турено връз картата и трибагреника пръвата ми аналогия беше с NSDAP ама тава а друга тема :green:/ та тоа фронт беше ного широко рекламиран по СКАТ и а създаден от бивши членове на Атака дека не са биле доволни от случваштото са тама и са си биле чукалата, интелектуалци, общественици и секакви други ора дека милеят за тава родината да излезне от тоа порочен кръг дека са а вкарале.

тава съм чул и тава мом да кажем по въпроса за НСФБ :green:
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Устав,Програма,Цели?Срокове за изпълнение?Методи?
+1 за мнението на Бесния! ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Е нее ли ви ясно целите и задачите на тоа фронт? Кои са го направиле? Ами шестаците от Атака, дека Волен ги изгони овреме преди да изпълнат партийната поръчка и да разбият Атака! Сега целта е да са земат от гласовете на Волен и така да му смъкнат процентите и вече да не е фактор подкрепящ Герб! Така коствено удрат Бойко, оти той поразбута едни финансови схеми(БКП-КПСС), без да знаем дали от патриотично чуство или за да напраи път на чичо Самовите парички!? ??? ;D
 Ка беше казал един мъдрец: - Кой каквото ще да ти говори, да знаеш че става дума за пари! :green:
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

masok

• Гостенин
могу си праф Бесен........и тия са Дон Кихот...........глупости разни........ :udri: :udri:
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
я ми са ще ,че тиа пръво ше гледат да спъсът пръво тех си па после Отечеството ( СЗто) 42 годин ма спъсяват и упраат ...вече не помна на колко аборте съм и сърдечни електрошокове  от толко оправаче и спасителе... ;D
+бая ора,бако Авраме,що са връзваш на тиа тупане...?!?
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
щото и на него и както и на мене и на сички ни а кеф Бг да са ослободи от тиа изроде ф костюме и да стане нормална държава
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
...и ти ли поверва у Коледни приказки?!? :smeeeh: ???
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
Азе не съм повервал , ма силно са надявам един ден и тва да стане , къ са рекли ората удавник и за сламка са фаща  :)....ама...
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Я на ора не вервам много,но на идеи...А идеята е нещо което еднъж заявено ако не се изпълни от едни,ги сменяме и праиме сичко възможно да се изпълни от други.Когато видиме че тиа на които възлагаве надежди не ги оправдават се нагърбваме ниа с испълнението на целите.Та ми е интересна приказката за националното възраждане.Нали и ниа това търсиме?Пък традиционното недоверие към хората в политиката ме гложди и поради таа причина събирам мнения.За сега май требва да се задоволим само с предположения.И нали за да оправим края си,требва в краа на краищата да се зафанеме и с политика.А към кого бихме се причислили? Или да си напраиме наша партия?А тогава нема ли и назе да ни сочат като маскари,така както ниа сочиме секи появил се на сцената? Омагьосан кръг в който требва да си намериме местото ако искаме да постигаме нещо.За сега чрез форума и сдружението си сме заявили само желание за промени.Но за да ги ковеме ни требва и участие в управлението.Без партия това е невъзможно. Къмто къде бихме се турили.Според мен е редно при тия които заявяват най-близки до наще цели и които не са обременени с минали грешки които да споделяме с тях.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
Откъдето най-не се очаква,откъдето най-ни пренебрегват,там където най-трудно се живее,откъдето идва първия полъх от запада,към който се стремим(уж),оттам трябва да е началото.На чисто,без припознаване на коя и да е усрана партия(да знаете некоя да не се е усрала досега).Идеите,идващи от такива центрове на различни устои на некои партии,са псевдоидеи.Нема родолюбци,в истинския смисъл на думата-сичко е опорочено.Най-западналата част на Територията засега пази най-ревностно патриотизма,но само в душата си.А дали може да го изкара на яве?От нас зависи!По същество-обречена кауза,но ако не ние,то незнам други дали ще внесат и нюанс на нещо различно-всички са малко или много свързани с властта.Който не е обременен от манията за власт,той може да направи нещо различно от досега.Кой е тоя?Днешния Левски?А Левски успя ли?Готови ли сме на жертви?И ако-биха ли имали смисъл?
 Абе ,тъпотии!Знам за мене си как може,ама знам,че нема да стане.Просто политиката отдавна е излишна.Нужна е само коректна дипломатичност,ама мърц!
Айде,ако обичате,извинете ме за тъпоизлиянието papa
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

masok

• Гостенин
браво ,Черногледец убави думи................... :nazdrave:
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Ако имаш предвид на доктор Чворов дипломатичността , че не моа да си сгъна езика да го реча, дека е с 30 решения на едно место, то я съм ЗА!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Страницата е създадена за 0.109 секунди с 23 запитвания.