Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Национален фронт за спасение на България  (Прочетена 9014 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

besniamiziq

• Гостенин
я примерно ми са напълни душъта вчера ка буаа турците и нги запалиа килимчетата ... :udri:
Активен

Байо Либен

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2595
Млого ни лъгаа и съга па че ни излъжат.Оно беше СДС.после дойде царот,после Герб съга вече незнам кои,лошото е че народа на никой неверва и нема диа да гласува и па че доат турчолята да ни избират президент кой каже  феско догон,и нема да се учудим ако един ден го изберат за президент пази боже :no:
Активен
яж пи и се весели.
Библията ни учи да обичаме ближния,а Кама-сутра объяснява, как да го правим.

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Секи си заслужава управника! Ние сме си с робската психика и май си плачем за турско робство, което тоа път ше стане по безкръвния начин! Волен колко и да е краен е един от малкото българи които имат смелостта да са изправят пред фесовете и да им рече в очите: "- Ние сме православна държава и не ви досаждаме с наще литургии по тонколоните, макар че все още сме мнозинство, а вие за чив член виете на умрело и требва да ви търпим наглата политика!"  Ама като гледам че и тука ора дека са праат че милеат за край и родина зеха да го плюят, оти са неспособни да напраат нещо, а са си превърнали плюенето у хоби, то ми стана ясно кви сме! Турците си имат една много точна дума за такива - гьотверен=дупедаец!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

besniamiziq

• Гостенин
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Сал да попитам - таа тема за културната секция ли е? Не е ли за друго место? Поредното политикантстване. Я па ми не ареса ка се биха пред джамията, не е тава начин да се праи квото и да било. А Волен за мене е един болен човек.

А да ви напраи впечатление, че пръвия ден се обади дуган от джебел, на втория сички съвсем подготвени и от двете страни напраиха сеира пред жамията - и от едната страна подготвени, и от другата. На третия ден гоце архарчев предупреждава по тв за етническия мир. На четвъртия ден дуган па нещо рече. Те тава целото ако не е операция на дс, у която участват сички заедно, си режа главъта и ги турам на масата за мезе. Па виа си вервайте на кво сакате.

Мого добре изпълнена операция, обаче нема ка да ме излъжат просто. Така че излаза, че тоа волен играе у един и същи отбор с дуган и гоце. Ми одбора са знае - бившето дс, сеги не знам как се наричат, щото са засекретени ужким, ма са същите де.
« Последно редактиранье: Май 22, 2011, 09:27:08 от Капитаня »
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Валери ,баце прав си за тава което прикава Волен.Но некакев ефект от тава-никакъв-джамията па си вие,а ДОган па сплотява електората-щото Сополя имаше нужда точно от тава-плашило,де да изпраи пред шалварестите кдъни и да им рече-Тамо са раите они сакат да колът мирно и тихо седящиа връз тротил джихадиски брадат пръч.Ако Волен наистина искаше да напраи нещо има начин-се пак е политик от доста време,прецедател на парламентарно представена партиа-тихо и кротко моеше да натисне общината и по разни параграфи за превишаване на децибелите на обществено место моеше да маане маймуната от минарето.Къкто и по закона за общините -да накарапа пръчовете брадати да съ маанат от тротоара-щото пречат на движението-има и такъв закон.Но Волен не иска-он сака рейтинг,щото идат президенски избори....и те така-на есовете местото а у джамиата ,а не пред ньеа-ма тава с циркове не става-става с манко истинска смелост и още манко акъл.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Снаата

• Гостенин
Подкрепям позицията на Чвора и Капитаня.
Всичките тия циркове са едно пошло театро, което трупа в касичката и на Доган и на Волен. Електората на Доган нещо се цепи и те ти тъкмо на време изцепките на Волен,та да се сбере и обедини, и да се противопостави на общия враг с мутра и образ. Ако Волен е искал нещо да промени е могъл по цивилизован начин, така се прави истинска политика, а не панаир на суетата и цинизма.
Едва ли на обикновения вярваш мюсюлманин му е нужен тоя панаир в центъра на София и децибелите на мюезина.
Едва ли на обикновения вярващ християнин му е нужен Волен и неговите мутри да го защитават и да бранят вярата му.
Идат избори братя мили. За да съблазниш някого ти е необходимо да усетиш и да удовлетвориш някаква негова потребност.
На едни само кюфтета им стигат,
на други им трябва сигурност, че няма да пострадат заради верска или етническа принадлежност,
на други пък фронт за спасение на България.
Задвижвайки се  даваш да се разбере, че ти си човека, който ще я удовлетвори тази потребност. Човека-избирател ти вярва и също е готов да направи нещо за теб, това пък от което ти имаш нужда ами да гласуват за теб.
Е, да ама ти след като получиш това от което се нуждаеш (техния вот), започваш да отлагаш във времето удовлетворяването на тяхната потребност, защото после на следващите избори нали пак ще ти трябва нещо с което да ги владееш. И това трябва да бъде една истинска нужда, не някаква измислена. Така не даваш на хората да се изпразнят - да свършат. Това е невроза на властта. Защото ако те свършат ти губиш контрола над тях и ще трябва да се напънеш да усетиш тяхна нова потребност, която да удовлетворяваш. Ще се налага да ги съблазняваш наново и наново да ти повярват. По-лесно е да ги държиш винаги в нужда. Здравите принципи на властта са поредица от съблазняване, удовлетворяване на потребностите и отпускане и после пак отначало.
Нужни са други хора, други здрави политици. Или пък да се усетим, че само ни работят, без да ни оставят да свършим. Остава ни само едно да си са оправим сами.
Да си са земем у ръце.
« Последно редактиранье: Май 22, 2011, 01:18:27 от Снаата »
Активен

Чвора

• Пустиняк
Демек по тава къде пишеш разбирам ,че Волен требва да му зададеме въпроса,де обичаше да го задава една моя добра позната на разни неуравновесени мераклии-,,Що да се дразниме ,като нема да съ празниме?" ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Снаата

• Гостенин
Абсолютно си прав.
Тва си е жива сексуална дисфункция. ;D
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
Ми оно я що викам,че политиката (поне у тоа вид,къде е познаваме)вече е изчерпана.Само опити за смена на номерцата и гимнастики,с цел раздвижване манко на масите,ама нема го майстора вече-он че си седи на масата,че гледа сеира на псевдополитиците и послем,че се престройва,взависимос от тава,кой най-убаво е излъгал,та да земе власта.Че смени по хамелеонски цвета,та да вирее у уш новите условия и па че си е същото-майстора че послъгва Властта че работи по изискванията,Властта,че се прай че верва,но редовно че си го поебва,та да се запази тонуса и те така.
Таа политика е Капут и она че вирее,догде образованието е настъпено.Гулема неграмотнос-силна деградивна политика.Те тава е!
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Чвора

• Пустиняк
За протокола-къде модераторете-дали неа време да отвараме тема-Идат изборе 3 -къ ша а подфащаме?Апа темицата за националниа фронт да се измести неящо у политиките ели у неко друг раздел....
Активен

Снаата

• Гостенин
Неграмотните и не интересуващите се хора лесно се манипулират и управляват. Аз обаче вярвам в младите хора. Вярвам, че има млади хора, които могат да устояват позиции, това са едни много различни от нас поколения.
При тях има и много мъртви душици с кепенци и на очите и на душите но има и достойни за уважение младежи с широки и свободни души.
Интересно е наистина да се наблюдава този пълен дисонанс, ще кажеш не са расли в една държава, ама и в това има желязна логика.
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Сал да попитам - таа тема за културната секция ли е? Не е ли за друго место? Поредното политикантстване. Я па ми не ареса ка се биха пред джамията, не е тава начин да се праи квото и да било. А Волен за мене е един болен човек.

А да ви напраи впечатление, че пръвия ден се обади дуган от джебел, на втория сички съвсем подготвени и от двете страни напраиха сеира пред жамията - и от едната страна подготвени, и от другата. На третия ден гоце архарчев предупреждава по тв за етническия мир. На четвъртия ден дуган па нещо рече. Те тава целото ако не е операция на дс, у която участват сички заедно, си режа главъта и ги турам на масата за мезе. Па виа си вервайте на кво сакате.

Мого добре изпълена операция, обаче нема ка да ме излъжат просто. Така че излаза, че тоа волен играе у един и същи отбор с дуган и гоце. Ми одбора са знае - бившето дс, сеги не знам как се наричат, щото са засекретени ужким, ма са същите де.
+ 1
На болниа му е наредено вече да предизвика парламентарна криза и да са действа за нови избори. Атака и ДПС си са ранат една друга.  За АТАКА ДПС е турскиа нашественик, ислямския завоевател. За ДПС АТАКА са фашистите, които искат да довършат започнатото през 80-те години в България. И двете партии немат место у назе и требва да са забранат като противоконституционни.
Тоа Волен Сидеров ма кара да са срамувам, че съм българка...ма нема да са поддам на тава чуство, що неговата партия ми не е еталон за нищо в България, освен за сляпа омраза и безцелен гняв.
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Чвора

• Пустиняк
Проблема е ,че ДПС беше твърде дълго във властта и успе да осребри стоенетео си в неа по много осезателен за една част от членовете си начин-пари,привилегии благините на властта и т.н.Цели кланове от турчоре са настанени по разни топли чиновнически местенца,цуцат заплати и още повече подкупи и знаат,че ако продължи ДПС-то да е извън властта-тава ще прекъсне окончателно.По мое мнение-лечението е тава де дава Унучката -Пръво ДПС да съ обяви за противоконституционнна-квато всъшност е-и тава а ясно на сички и да бъде забранена.Административната забрана не а най-добра но за сеги тава е единствениа начин.Я лично се съмнявам ,че ако забранът ДПС-то ша стане гражданска война с квато ни плаши Цифльо.....Едновременно със забраната на ДПС да се обяви свободен прием на секи желаещ от бившите членове на ДПС да участва у останалите БГ партии-да видиме дали ша има ча па такъв наплив за политичаре от резняците......а стопи ли се ДПС-тоВолен сам ша угасне-щото он съ рани от ДПСрете.....
Активен

Чвора

• Пустиняк
Поствам коментар от форума на в.,,Дневник".Мисла че най точно определя съкво требва да съ напраи с Цифльо и Сидера:
Цитат
И на двамата. Имунитета де. После - в една килия. Да пуснат и камери. На БНТ, БТВ, Канал3, СКАТ..
За 72 часа. Докато се разберат.
Активен

Страницата е създадена за 0.134 секунди с 21 запитвания.