Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Национален фронт за спасение на България  (Прочетена 9041 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Снаата

• Гостенин
 :smeeeh: :smeeeh:
Чворче па ти ма утрепа.
Ма тва е гиниално. Ба ти риалитито ше са спретне. Се си мисла обаче че они ше си са разбират, па мое и да си са гушнат. Като нищо мое да излезе, че са стари дружки.
« Последно редактиранье: Май 22, 2011, 03:23:41 от Снаата »
Активен

onufri

• Гостенин
още от ка са появиха атака и волен разправам, че тиа са нужни на доган и он е нужен на тех, взаимно да плашат ората ени с други и да си лапкат. глеам, че вече повечето ора са съгласявате с тава. и коментара на Капитаня а могу уместен. Таа "тема" а за ратиа за дупе ели у секциата с шашкъниите.
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Не разбирам само ние наблюдатели ли ще сме или учасници в извеждане на страната ни от кризата?Най-лесното е да сме от страни. Седиме си и чекаме да дойде Месия,плюеме по кой не ни аресва, а за секи случай по всички.Ако обаче решиме да се месиме в управлението, тогава требва да помислиме за партийна позиция. Демократичните управления в света са немислими без партии и политика. Ние едва ли ще открием нова схема за държавно управление. Разбирам че с времето в нас като цяло,се появява амбиция и увереност че можем да помагаме за по-добър живот на народа ни.В такъв случай требва да тръгнем на някъде.Излишно е да припомням че това "на някъде" е заявяване на партийна пристрастност.Възможно е в страната ни да няма политическа организация с възгледи които да ни удовлетворяват. В този случай какво правим?Отказваме ли се, или поемаме риска и нас да ни обявят за маскари?Или пък някой знае как се управлява държава без участието на политически сили?
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Авраме, темата ти и питанията ти остават като глас в пустиня малко. И тава е не щото ората нещат да спасят България. Обаче живеем у много особен свет. На мене и на други ора партия не ни се праи, не ни се занимава с политика... От политиците обаче зависат много неща и ни обръкват и личните планове... И личното спасение ни обръкват смрадовете. И те така те. Порочен кръг, нема излазанье. Най-накраа на некой свестен човек ще му писне на дедовеца и ще си тури главата у торбата и ще тръгне у политиката. И дотама с него - ели ще го покварат, ели ще го утрепат.

Не бе, не съм песимист. Само ми се ревеше вчера като гледах как у Естония сичко е електронно, нема опашки, нема бюрокрация и мазна дръжава, нема унижения, нема усложнения за бизнеса, нема престъпления, да ти е кеф, че си се родил, сърцето ми са сви, честно. А кво е Естония, бивша и тя като назе република. Обаче човешкият материалец е друг и управниците им са други. Едно чипче у личната карта и с нея праиш сичко и насекъде, даже и у градския транспорт пътуваш с неги. Толко ли е сложно? Ама нема после да има заплати за толко служители, нали? Обаче е неизбежно. Лошото е, че ще доде тука ча след 50 години. А на мене сеги ми се живее така.
« Последно редактиранье: Май 22, 2011, 10:25:27 от Капитаня »
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Бако Авараме,у Териториата има над 200 партии.Тава праи ли политиката и политиците на ТЕриториата най-добрите у Светъ?
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
а знаате ли къ се играеше на,, кент купе,,.....???
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Как са играе? Чувал съм я, но сега са не сещам!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Койо

• Админ
  • Пустиняк
Имаш си таен знак с партньора и като го напраите преди другите и ви не фанат и си речете кент, печелите раздаването.

Генин, дай разяснение ква е връзката с темата на Аврам.
Активен

masok

• Гостенин
Имаш си таен знак с партньора и като го напраите преди другите и ви не фанат и си речете кент, печелите раздаването.

Генин, дай разяснение ква е връзката с темата на Аврам.

........и сбереш четири карти ...... ;)примерно дами..... :)
......требе ли да има връзка у сичко......ама ако толко ти требва връзка и знааш играта сам ша си я намериш.......... ;D

Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
според мене-сеги действащите си подават знаци и си печелът....а ние сме се губещите....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
според мене-сеги действащите си подават знаци и си печелът....а ние сме се губещите....
...могу си праф,вечно губещи последните 20 годин.....сал ми е чудно ние народо,що па един знак си не напрайме деба..........???
Активен

besniamiziq

• Гостенин
само а потфръла на тия дек ги е срам  че са българе зарад Волен ....мрънкяте давате акъл ма си седите по София по Англия и кой на къде са му виделе очите , лошо нема ма нали знаате, че у Галиче си има действаща джамиа на циганете нги режат патките лека полека таа сган ше я претопат пред наще очи и ше почнем да нги пречим с черквите си оти тука не остаана ора камо ли християни ...надате са на младите , курец каде са тиа млади те си отиват немат работа тука , тука остаат само циганор бъдещи мюсолмани они немат нужда от работа за тех пари идат от каде са сетите , убавоа Волен да го има да ви ръчка по некой път у гъзерете да са склатите  ,че пустата  ни история е обръкана много от отдавна и има нужда от поправки нема къ да са размине, ма уя ше го едем ниа тука а не виа  ;) (примерно я миа през .... за Волен с него и без него я знам ка да са опраам нема нужда да ми опраа живота той) и най важното не залъгвайте невежите с тава каде със сигорнос го знаате , ДПС  и целата таа сган с добра дума и некви уговорки било то и политически немаа ги маанете и немаа ги пратите там каде им е местото ,немаа им земете това дека си отвоюваа докато ги жалите ... един изверг на времето е казал " Революцията е горчиво хапче но трябва да се испие " ебем му майкята маа бил прав ... обърнете внимание какво се случва към днешна дата в Египет , всяка вечер след молитва имамите там призовават към избиване на хриситяните и на никой му не дреме
« Последно редактиранье: Май 22, 2011, 10:53:56 от besniamiziq »
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
Да не е да искаш да речеш, че бако Аврам праи знак на некой?  :green:
Активен

masok

• Гостенин
не капитане.!!!сал ша кажа ,че за пореден път си чешеме неколко човека езиците.у форума за политически работи пишеме 15 човека,и то винаги коментар на нещо дея станало.......останалите са пас........от тия де пишеме ,вече знам секи един кво ша каже........та ша го напиша пак.......сал си чешеме езиците(пръстите).........ду следващата случка.......... ;)....и сички са прави де......... >:D
Активен

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
Епа Валерко като немаме кво да напишеме , по-добре да го не праиме (и гу не праиме), що и тава би било чешане на езиците(пръстите)  ;D

Немам мнение относно политиците , а и да имам некво определено неа положително , а ако требва да кажа кво мисла за Волен , бих казал че тава е един .........еба ли гу , болен мозък  :-X
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

Страницата е създадена за 0.16 секунди с 21 запитвания.