Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Национален фронт за спасение на България  (Прочетена 9015 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Снаата

• Гостенин
Добре бе Бесен, ти как си я представяш твоята революция?
Кой е твоят враг?
Да прав си тези младите, за които говоря са конвертируеми по целия свят.
Как да ги задържим, де кажи де?
Усещаш ли как те фкарват у грешна схема, да верваш, че врага са некви други, а не тези дето са си седнале на гъзерете и нещат да се поместат десетилетия.
Как така извенъж па Волен разбра че партията на Бойко билеа от национални предатели. Па може би точно сега тази квалификация му върши работа.
« Последно редактиранье: Май 23, 2011, 06:17:17 от Снаата »
Активен

masok

• Гостенин
не вайкай се Снааао........,на Болен ша му забрънат партията ......ден допладне ша е и он......
тва ньеговото не е национализъм...тва е фашизъм....бе неща коментирам жлъти книжки.......пфу..
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Верно че политиците са мекерета сичките и си гледат само свойта изгода! Вижте и Бойко, ка са изказваше като българин преди година, а сеги си врътка трътката де че сме му я намазале с нафта! Лошото е че в СЗ не се осъзнава реалната заплаха от настъпващия ислямизъм, а и там не е така воинстващ както в концентрираните райони. Аз съм живял 17 години в Шумен и за разлика от останалите знам за какво става въпрос, като единствено Цони може да даде истинско мнение по тоя въпрос, оти той цел живот е сред тех! Сичките другите четете весници и гледате телевизия и мненията ви са зависими от степента на зомбиране на мозъците ви, като много малко мислат трезво! Когато в световен мащаб  ислямския фундаментализъм е тръгнал на свещена война - джихат, спрямо християнството, то всякакъв вид нихилизъм си е национално предателство и духовна слабост! Верно че живеем в безхаберие доведени от хауса на политичарете, ама айде поне у България да си отстояваме малко с малко религията и националното самочуствие! Иначе наще деца ше са отново под Османско присъствие и този път ЗАВИНАГИ! Ние некак ше избутаме още некоя година, ама разправат, че "сюнета на дърти години, много боли"! Тук не става въпрос за омраза към етнически групи изповядащи други религии, а за опълчване на вулгарното им отношение към наща религия, национални ценности и култура! Кой ма е разбрал, разбрал! Кой не, бог да го прости, той е духовен труп и пълнеж на нацията! Нема кво да ви кажа, оти гледам около себе си само щраусови задници, гла̀ви нема!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

masok

• Гостенин
адаш повече от други требе се плашиме,не баш от Българските турци,,...........ма щом си рекъл.....
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Валери абсолютно си прав.Имама обаче един въпрос-това ли е начина -на Атака- за спиране на ислямизацията?Атака е в политиката от сума време, а от 2 години а реално у властта.Кви са рационалните и ефективни действия с които Атака е довела поне до едно отстояване на некви български интереси.НЕ откачалските изпълнения на Волен ,дето само пречът на дръжавата и ша доведът у крайна сметка до забраната на собствената му партия,а реални действия-примерно-проверка капиталите позволяващи строежа безразборно на джамии и зточника на тия капитали?Провеждането на митинги на турски от ДПС?Всекидневното реално потъпкване правата на етническите българи у смесените райони?Промяна на избирателния закон и забрана на рейсовете с миризливи шалварести избирателе де не знаат дума БГ ,ма иначе гласуват?Къде са тиа мерки?Що уместо да дига дандания за новините на турски,не напраи просто удачното предложение-ТВ канал за сички де имат чуж майчин език-турски,еврейски,цигански,арменски,руски-и по цел ден да се редуват новини тамка,а по БНТ-само БГ?И ред други въпроси.....що не скочи на разни емисаре де вербуват цело Столипиново за резаци ели мормоне.......и още ред други въпроси........
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
Активен

besniamiziq

• Гостенин
Чворе пръво само да кажа ,че ич  немам намерение да са заядам ели да ти давам акъл... ама и ти и другите говорите от позицията на зреителе гледащи от страни като ора дет нищо не ги засега и не зависи от тех ....пак повтарам , Волен го има зада ви ръчка и да са сещате кво да прайте,  не по неговия начин далеч съм от таа мисъл ама незнам що като изберем било то кмет депутат ели дръжавен глава и сички почваме да са надаме, че баш он ше опрай работите ...нема баце,  ръчкане викане натискане бой и кво са сетиш ,тава са очаква от назе като гражданско общество ...отстояване на настоящето и бъдещето на децатани , иначе ни Волен ни ББ  ше запрат рейсовете да подменят бъдещето ни , единия нема силата и подкрепата на обществото другия изобщо нема такива желания, оти тава общество му не дреме ,че циганора изнасилва и коля майките му по селиата и ебе и обира децата му у тъмниците  и копторете по градищата ... я за тава като ги напъна ,биам дорде не потече пикоч по крачолете му ,да има он стрелъ у ребрата
Активен

Валери61

• Пустиняк
Валери абсолютно си прав.Имама обаче един въпрос-това ли е начина -на Атака- за спиране на ислямизацията?Атака е в политиката от сума време, а от 2 години а реално у властта.Кви са рационалните и ефективни действия с които Атака е довела поне до едно отстояване на некви български интереси.НЕ откачалските изпълнения на Волен ,дето само пречът на дръжавата и ша доведът у крайна сметка до забраната на собствената му партия,а реални действия-примерно-проверка капиталите позволяващи строежа безразборно на джамии и зточника на тия капитали?Провеждането на митинги на турски от ДПС?Всекидневното реално потъпкване правата на етническите българи у смесените райони?Промяна на избирателния закон и забрана на рейсовете с миризливи шалварести избирателе де не знаат дума БГ ,ма иначе гласуват?Къде са тиа мерки?Що уместо да дига дандания за новините на турски,не напраи просто удачното предложение-ТВ канал за сички де имат чуж майчин език-турски,еврейски,цигански,арменски,руски-и по цел ден да се редуват новини тамка,а по БНТ-само БГ?И ред други въпроси.....що не скочи на разни емисаре де вербуват цело Столипиново за резаци ели мормоне.......и още ред други въпроси........
Може да си сигурен че сигнали постоянно се подават на всички инстанции и то не от 2 години, а от десет сигурно! Друг е въпроса че тези сигнали не се разглеждат и не се вземат прокурорски действия срещу тях! Не казвам че методите му са от правилните, ама незнам кой му харесва, да са провеждат молитви извън храма, даже и извън двора , на тротоара пред джамията, където всъщност стана и конфликта! В Столична община има безброй сигнали за тези нарушения, но да си чул да има санкции? Ако са стигне до некво гласуване за нещо такова, тогива изведнъж Тиквов получава подкрепа от сички останали срещу Атака. Макар че за мен подкрепата му за бойко е голяма грешка, защото реално нема никаква облага от власта. Мисла че си имат некакво вътрешно споразумение, но братушките натиснаха бойко и той са отметна, затова се мина на по-директни действия. Мислиш ли че има читав политик дето не е у лайна и ще е лоялен за избиратела? В крайна сметка исляма действа като булдог захапал е и само задълбочава захапката и не пуска! Въпрос на време е да ни удуши като нация! Дано не съм жив да го вида тава! А се надявам и сина да е заминал извън БГ и да се е устроил там, ние колко лайна сме изяли е достатъчно!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
...у секо от горните мнения има истина-дайте да са напънем и да измислим неква"златна среда" некое решение къде че задоволи всички?!? Иначе(ка вика Гениния)си преливаме от пусто в празно и си нема ни една... ;)
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Валери61

• Пустиняк
Дръмоне, у каца без дъно, колко во̀да моеш да налееш и тя да остане?
Активен

masok

• Гостенин
Начи според мен се говори за неколко различни неща......те Бесния пише за циганойоро....и е праф с них оправия нема и са множът кат листни въшки.....(лоше е ,че немаме подходящио препарат за тровенье).........на адаша би казал:баце а кой позволи на Болен да прай  митинг на 10 метра от джамията???тва не е ли целенасочено??и за къф ислямизъм приказваш у БГ баш???Българските турци си ги низвергнахме ния с отношението ни към тех могу одавна.........сеа ората ни не бръснат за слива и са си прави......май нещо се а побръкал народо,станала е по зъл,по безочлиф,сичко му пречи,комшиата требе да е зле..........и т.н..........дай да се замислим ,че ич не сме мал........и сичко ни пречи па ние сме велики...................МА...ша кажа я........
Активен

besniamiziq

• Гостенин
я предлагам щом дръжавата е абдикирала да си напрайме наказателни групи на повикване... биат - трошене на крака и паление на къщата , изнасилва - скопеване и сечене на пръстите на краката , убйство- прибивание и зафръгане кади Остров у Дунава ... телефоня ми го знаате ако некой го мисли сериозно да пише на лични ,   ако ви не стиска спираме да чоплим безсмислици и да си пишем за ядение и домашни любимци ..
Активен

Валери61

• Пустиняк
Сичко е точно така Адаш, ние така мислим, но за тех нема компромис - ние сме гяури и толкова! А бесния го каза оня ден какво прават и ка ислямизират циганора! Ела неко път да та разхода из Делиормана и у кое село речеш ше спрем да влезнеш у магазин и да си посакаш леб на български! Това не е само у селата а и у доста градчета, а в Родопите нещата са вече безвъзвратно изтървани, според мен! У СЗ циганора се потурчва и вервайте ми че ДПС ше ги направи единна маса както са и самите турци. И то с парите от участието им у власта, с нашите пари, защото от кой се трупа брутния вътрешен продукт? Съжалявам че в големите градове нещата са по-размити и не са усещат, но ще видим наесен на изборите, доколко стратегията на преселените избиратели ше повлияе на реалния вот! Стратегически цели са им доходоносните селища - курорти, смесено население и подобни! Българите пак нема да идат да гласуват половината и така техния вот от 8-10% се удвоява за  средния процент, а където са с по-силно присъствие, направо си решават вота!
Активен

Валери61

• Пустиняк
Ми то ако не дискутираме за злободневните въпроси и земем да затръкаме постовете коментиращи напиванье и последствия, земе да са смъкне съдържанието на форума с 95%! :smeeeh:
Активен

Страницата е създадена за 0.182 секунди с 20 запитвания.