Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Национален фронт за спасение на България  (Прочетена 9013 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Владимир

• Гостенин
Ми то ако не дискутираме за злободневните въпроси и земем да затръкаме постовете коментиращи напиванье и последствия, земе да са смъкне съдържанието на форума с 95%! :smeeeh:
Багу, оно и 95% от КОлтурната секция че замине  :green:.
Активен

masok

• Гостенин
сигурно си праф за делиормана,там е пустиняк....я оди последно преду 4 годин ду разград (оти брат ми води булка от там)........видох доста работи......за родопите ненам,ма там одих неколко пъти у къщи за гости ората де ги дръжеа беа помаци......ма отношението към назе беше превъзходно...(за разлика от тва де напраиха на капитана покрай Белоградчик.......).......та според мен междо делиормаското (де разни братя юзерови,се праат на велики)и родопите има гулема разлика.......

праф си и за тва де Българите не гласуваме и остааме на етносите да избират управляващите,но и за тва сме на тва дередже.........и те така.......

владко они ни преместия от културната ;) :)
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Знаем го и не си правим изводи, да идем и да гласуваме! Мисла че вече е дошло време да са гласува не за партия , а за личност, оти така ше има реален вот!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

masok

• Гостенин
щем....и почвам да си дира личност ;) :).....па дано я намера ду есента.... :D
Активен

Владимир

• Гостенин
Валери, те къв беше избора за Врачанско преди две годин - http://www.izbori.btv.bg/bg/constituencies/6-vraca-mir-6. Я не видим личнос, къде да си заслужава да са гласува за нея. Мене политиката никоги ма не а интересувала, я би гласувал за личнос, що действително сакам у парламента да влезе човек, дека си мислим, че има мнение, сходно на мойто. Еле па за кмет и общински съвет - ми оно за тия ора не може да са не гласува, що ньихната работа директно са отразява на секидневния ми живот. Ма, кво вика Генин, де ги тия личности? Един барем да са появи от коя ще да а партия, ма оно сичките са куту у комсомола едно време - на един сурат, с едно мнение. Марионетки. За тикива само с казмата да гласуваш.
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Генин,дупе те лъже за помаците-ако некой рипне да кине териториа и да праи простотии ша са они,а не турците у ДЕлиормана.У Делиормана турците са мнозинство,верно е,но-благодарение на Цифльо разбраха кво а да си гяур-да те мачкат собствените ти ора-щото до там а докараа от алчност и простотия.....и там за радост нема толко силно влияние исляма.Ислямизацията-а нея е има тава моо сте сигурни, връви у Родопите-както а връвела винаги там....и дано да не съм прав ,ма ша ви кажа-историата показва-исляма-ресективно-Турция,щото за БГ тя е основната заплаха-побеждава ,не чрез турците,а чрез еничарите-българи и вообще християни дето са готови за пари да продадът и децата и родителите си.Я ша ви ги посоча-Данчо Ментата и Христо Бисеров.Коги Иван Костов беше натрътил Доги Цифката у кюшето-1998-2000г я точно бех у Дулово.Не смеаха да шукнат депесарете-беа по-ниски от тревата ....сички икономически лостове беха у ръцете на българи-боклуци,верно а ма беа българи.Немаше важно предприятие ели бизнес де да не е българин начело.ДПС беше сведено до едни митинги по селиата де феслаците съ лъжеа колко са велики и къ требва да цукат скутовете на Амед аа.Даже ДПС беше разделено-у Исперих беа силни тиа на Гюнер Тахир-имаше и такъв сволоч-къде не даваа да съ чуе за Сополя.И точно като съ зададоа изборите-дойде Крадлив Дедо,ма преди тва Данчо Ментака и Христо БИсеров зеа да съ изстъпат и да обесняват ,че видиш ли без Доги Пияндето немало да моо съ праат политики,че видиш ли коалиции нам си кво и т.н. докъде съ стигна до разцепление на СДС.А Крадлив Дедо го доведе Доган ако съ не сещате....И да ви обеснявам ли ,че зад таа целата пасмина глисти съ показва тъмночервената ръка на ДС/БСП. Та-целата тирада беше-турците са си турци-дьонметата и гьотверените са проблема........
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
баце за октоподо(ДС)де 20 годин дръжи у пипалата си БЪЛГАРИЯ и се не намери никой да ги отреже ми е ясно.......зарад тоя октопод немое земем въздух,оти продължава ни дръпа къде дъното.....ма немаме Капитан Немо деба....... ::)
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Демек дириме човека.Но работата нее да намериме некой който да ни опраи,а да намериме схемата по която да се опраиме.Една птичка пролет не прави.Харизматичните личсности винаги са стигали до извращения защото няма кой да ги балансира отсреща.Трябва да се обединяваме около нещо градивно,а не да стигаме до отрицание на всичко и всички.Какво е градивното?Некой ще го назове ли с истинското му име?Ще поставиме ли основите на нов подход?Не ни харесва Бойко,Станишко,Волен,Доган... Добре,но не сме ли вече на ясно какво ни харесва и какъв трябва да е истинския политик?А защо не работим да поставим човек по нашия вкус.Ние искаме да се появи някой и без да му кажем и го подкрепим,сам да се досети каде ни сърби и да ни почеша точно там.Заявих ме ли твърдо и категорично на Бойко къде ни сърби?Не!Е,тогава що се надяваме да ни чеша? Всички гледат да си начешат първом свойте красти.Преди да турнат некой на одговорно место се праат пазарлъци.Но пазарлък моат да напраат само обединените под нещо ора,защото владеат механизма за въздействие. Ние кво владеем?
     Тези които поставиха Костов, цара, Станишко,Бойко на власт заявиха свойте предпочитания и си избраха човека.Те са доволни. Постигнали са целите си.Напраили са си пазарлъците.Ниа не сме доволни,а не правим нищо това положение да се промени.Да ударим с техните камъни по тяхната глава.Продължаваме да се надяваме че като стоиме и викаме от страни некой ще се съжали и ще помисли и за нас.Ще помисли,но ако го предразположим към размисъл.
  Знаете ли защо Волен се активизира изведнъж и излезе от летаргия? Ми много просто.Едва чак сега след разлъката със Скат,той си намери нов човек който да му плаща сметките.Но който плаща той поръчва музиката.Ние знаеме ли каква музика ще се засвири ако дойде на власт.Не? А знаеме ли кой е човека с парите?Също не?Така ще е винаги с всички които ще се изреждат за в бъдеще във власта.Ще сме вечно в неведение и ще се надяваме този път дано да сме улучили печелившето число,но до като не излезем сами на сцената няма да имаме никава гаранция за успех.Е до кога ще сме играчи на тото?То поне шанса ни да беше някак си по-реален,а то...Едно на милиард.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
+1 въпреки че схемата е измислена отдаааавнааааа
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

besniamiziq

• Гостенин
браво бако Авраме.... те тава са опитах да обесня ма сам малко препреч и са не изразявам кат ората.... не стаа сал с гласуване и после да си връвим по задачите ...требва ръчкане после секи месец , секи месец дирене на сметка за свръшената работа ... инак нещата немаа са опраат ...колко и калпаво магаре да прегнеш у каруца , кут го излундзиш а от лево а от десно и оно дръжи пъкя нема къ ,  инак със сигорнос  ше ги  гътне  у шанеца ...
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
по + 1 и за Бако Аварам и за Бесния.Въпроса е-след като сме му казале кво сакаме и го избереме-къ да го контролираме-де факто,апа и де юре не съществува механизъм по който некой де а избран за народен представител ели па за мин.прецедател да бъде коригиран от обикновения избирател,ели па да бъде отстранен ако не изпълнява задачите де му а поставил същиа тоа избирател...ниа не моо се опраиме с едни дрислив кметове ,ато БелоСлатинския ели Мизийския, виа мислите къ да коригираме министер прецедатело......
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.159 секунди с 21 запитвания.