Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: За или против кръводаряването  (Прочетена 6023 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

besniamiziq

• Гостенин
Re:За или против кръводаряването
« Reply #30 -: Юни 19, 2011, 11:08:01 »
незнааме със сигорност...жената каа ,че има спомени ,че съм А положителна  ???
Активен

Пустиняка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4809
  • Капистра - битер Кулчанин
« Reply #31 -: Юли 03, 2011, 03:02:15 »
Мойта йъ А- ,отрицателна демек, ако йъ за наш човек - ще помагаме  :krkanje:  :zazhabil:.
Активен
За глупочата граници нема!

iakim

• Гостенин
« Reply #32 -: Юли 04, 2011, 05:30:47 »
Те да са обада и я...
Един мой колега е онко болен. Преду 4 години го позакрепиа с химиутерапиа ,ма сеги пак е у ремисия и са налага операция ... Ша требва кръф що му е нисък хемоглобин ели нещо подобно - не съм запознат с тиа неща - те Чвора може а ви светне...
Питааме у кръвна банка можеме ли да дадеме и ониа и казаа че не може щото операциата е у ВМИ у Софиа и требвало тама да дадеме ??? ??? ???
Ебах таа управиа - таа кръвна банка не е ли една за цела Българиа  ???
Сеги ша требва да одиме у Софиа та да дадеме що нема да ни издадът удостоверение ,че сме дале у Плевен например... А човека може да си иди до кък чака оправиа с бучащина ...- ма те Доктора го е казал - "...сал ша кажа-да не дава господ да си самотен човек у рамките на ТЕриториалната джамахирия,да ти се налага да ти преливат кръв и да не попаднеш у голема болница......."

Моя колега неска е влезнал у ВМИ у Софиа за операциа . До сеги не са му казале коги ша е операциата и кък ша требва да са даде кръф. Човека нема пари и всичко е на приятелска услуга. Пиша таа информация с надежда че некой ут нашиа форум може и а има желание да даде кръф... Таа вечар колегата пак ша ми са обади и ша ми каже евентуално каде ша са оди у Софиа.
Активен

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #33 -: Юли 04, 2011, 10:24:11 »
Те да са обада и я...
Един мой колега е онко болен. Преду 4 години го позакрепиа с химиутерапиа ,ма сеги пак е у ремисия и са налага операция ... Ша требва кръф що му е нисък хемоглобин ели нещо подобно - не съм запознат с тиа неща - те Чвора може а ви светне...
Питааме у кръвна банка можеме ли да дадеме и ониа и казаа че не може щото операциата е у ВМИ у Софиа и требвало тама да дадеме ??? ??? ???
Ебах таа управиа - таа кръвна банка не е ли една за цела Българиа  ???
Сеги ша требва да одиме у Софиа та да дадеме що нема да ни издадът удостоверение ,че сме дале у Плевен например... А човека може да си иди до кък чака оправиа с бучащина ...- ма те Доктора го е казал - "...сал ша кажа-да не дава господ да си самотен човек у рамките на ТЕриториалната джамахирия,да ти се налага да ти преливат кръв и да не попаднеш у голема болница......."

Моя колега неска е влезнал у ВМИ у Софиа за операциа . До сеги не са му казале коги ша е операциата и кък ша требва да са даде кръф. Човека нема пари и всичко е на приятелска услуга. Пиша таа информация с надежда че некой ут нашиа форум може и а има желание да даде кръф... Таа вечар колегата пак ша ми са обади и ша ми каже евентуално каде ша са оди у Софиа.
я ше дам без проблем...ама да са уговорат работите с пътуването да одим на едно да са не влачим сек ипоотделно....кут решите ми звънни баце...   моа разчиташ на 100 за мене
Активен

iakim

• Гостенин
« Reply #34 -: Юли 05, 2011, 04:10:41 »
У четвъртък ша даваме кръф у Медицинска академиа сутринтъ .
Мерси много Бесен - манема кък да мина чак прес Мизиа
Ниа ша тръгнеме ут Плевен рано та да сме каде 8-9 часъ тама
Активен

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #35 -: Юли 05, 2011, 04:46:42 »
дано са опраат нещата баце...инак съм  готов по секо време да тръгна с вазе... успех Ви желая !!!!
Активен

калафаченин

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 925
  • Я съм си прос човек ...
« Reply #36 -: Октомври 05, 2011, 11:36:15 »
Язе днеска са записах. Олекнах с половин кило матриал.
Активен
Карай да връви, она са а видело, че край му са не види.

калафаченин

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 925
  • Я съм си прос човек ...
« Reply #37 -: Октомври 18, 2012, 12:19:10 »
Аре па същото, след едногодишна пауза по медицински съображения днеска са завърнах у играта. Дадох си кръвчицата, ма дано да иде къде треа, а да не тръгуват с неа оти куп ша им стане на очите.
Активен
Карай да връви, она са а видело, че край му са не види.

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #38 -: Октомври 18, 2012, 02:38:15 »
Идеята е добра и Благородна, но системата гнила и пропаднала ..
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #39 -: Октомври 18, 2012, 11:06:37 »
Идеята е добра и Благородна, но системата гнила и пропаднала ..
+100000000000000000000000000000000000000 guru
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.259 секунди с 21 запитвания.