Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: За теа каде не са у Резервато,а са ръгнале по свето....  (Прочетена 12067 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Суек

• Гостенин
Те ме те и мене.Време мина как само чето и се лендзих у тоа саит(много е дОбар!),па днеска ми домиле много, и зе че се ргнах и язе.
Та у таа тема мислим да стане вапрос за такива суеци кат мене,каде не са у България.Я сам заседнал от пет годин на другио край на свето у Канада, и на годин,че излезе че сам набор на Капитана.Чии го дира дира тука още ми нее много ясно,ма че го изЯсним или че се върнем  ;).Тука знам и още неколко човека от резервато(и они са ви фенове,па мое и да са у форумо-я незнам тава...),а сигур и по другите стрАни има още много.
Те,дако е криза, ние па мое се срещнеме у нето да чепкаме световната уредия...
Активен

masok

• Гостенин
разфръгай,наще мисли,и приказки...........мое ората да се трогнат от назе,щом ти си се трогнал.........има време и да се върнеш,ма за се а си стои там ,тук е ниьело...................иначе те чекаме,ма за све  си има време............ ;) ;) ;)
« Последно редактиранье: Март 13, 2009, 02:46:58 от генин-стубел »
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Я предлагам да назначиме Суека за член-кореспондент на нашиа форум за Канада/тука требва да се плеска ,ма не могу/.Да ни разнасат  пустиняците из целиа сват,та да се не забувариме,ма и да не се зеемо на сирьозно./тука че пинем вода и че примяснем/. Предлагам също да напраиме връска,макар че тава че бъде по-трудно и с ора од най далечната точка от резервата-Блъгарскиа парламент.За таа цел обаче,че ни требват три неща,од които вече сме се лишиле-Време,нерви и ягнье/неколко,по неколко пъти. /Пиеньето нема да го броим що они ни затвориа казаньете и е незаконно.Съга че ми пиат от...тава.../тука некой ми подсказва,ма минува влака за Брусарци и не се чуе/.Да са ни честити новите назначениа и идеи.За сички константирани нередносте че се жалиме на Арменскиа поп/не на нашиа що човеку си има друга работа/.Така че протичат дните ни до къде чекаме да се подкваси морето и ако сме тръпеливи и послушни од правителството обещават че напролет че цъфнат налъмете,ако не съга най-късно на куково лето./Тука вече моа да плеска кой,когото си сака,само бой да не стане/.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

onufri

• Гостенин
и язе съм по чужбините, вече седам и кусур годин  :-[ могу ми е мъка за дома. кат са връна и ми а убаво с наште и ми са не връща, мъ куту излеа малко насам-натам и вида кви са шашкънии и зема та са връна... куту пътувам се са разболевам...и тава с могу ора съм приказвал, че и с них а така...
лоша работа :-[
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Тизе не беше ли у Люксембург или татика? ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Суек

• Гостенин
Я предлагам да назначиме Суека за член-кореспондент на нашиа форум за Канада/тука требва да се плеска ,ма не могу/.Да ни разнасат  пустиняците из целиа сват,та да се не забувариме,ма и да не се зеемо на сирьозно./тука че пинем вода и че примяснем/. Предлагам също да напраиме връска,макар че тава че бъде по-трудно и с ора од най далечната точка от резервата-Блъгарскиа парламент.За таа цел обаче,че ни требват три неща,од които вече сме се лишиле-Време,нерви и ягнье/неколко,по неколко пъти. /Пиеньето нема да го броим що они ни затвориа казаньете и е незаконно.Съга че ми пиат от...тава.../тука некой ми подсказва,ма минува влака за Брусарци и не се чуе/.Да са ни честити новите назначениа и идеи.За сички константирани нередносте че се жалиме на Арменскиа поп/не на нашиа що човеку си има друга работа/.Така че протичат дните ни до къде чекаме да се подкваси морето и ако сме тръпеливи и послушни од правителството обещават че напролет че цъфнат налъмете,ако не съга най-късно на куково лето./Тука вече моа да плеска кой,когото си сака,само бой да не стане/.
А,чекай малко,Баце... :) Оно я съм си член и сеги  ;D А па съм и крайно против  те таа длъжност,оти за мене си е подценяване на Резервато и тоа форум в частност, дет се каа.Оти за мене Резервато моо са представлява у чужда дръжава само от културно аташе ,да го еба...Ама тава ми не пречи да се нающа за новата длъжност как си требва...
Благодарим за предложението и ше зема а почерпа некой ден,да е живот и здраве...  :D
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Че почерпиш,къде че одиш?!Ти само си яла с доларете... :D
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

FreeShop

• Гостенин
Е-е Суек ,еваларка.Да виду и чуждоземцете що'Е автентична култура.Не само да оку „я ги глей тиа българе що с'А необразовани и ограничени“ и не знам кви... Е има ли теквиа, дека гледу да виду неко чужденец да им демонстрира кико е поведението на ората от резервата?...какви обичаи имат у Северозападна България?...изобщо какви ора са...

Оти я знам че има млого текиви ,обаче ти общуваш ли с них ,срещал ли си теквиа.

У Франция знам че има много текива ,дека тражу автентични култури от целио свет.А по Канада кико е?..............................................................
« Последно редактиранье: Март 15, 2009, 08:30:23 от FreeShop »
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
Знам, що блъгарете у Канада се не обичали много, тава съм го чувал стократно. Укя ми е тама и си купува трушия и пукница от некакви поляци, ама си дружи и с българе. Незнам що е тава мнение дека се мразат.
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Оно у целата чужбина е така.Не се баш мразат,а се вардат един од друг и си немат вера,ма оно е нормално.Заедно с убовите ора и сума пустиняци се излекоа нанвънка и куто си нестабилен още ,а не знааш кой-кой е...
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Абе, тава изказванье за мразеньето е резултат от грешна парадигма, кък е казал поето.
Я моо каам от собствено искуство, жената преди 4-5 години коги децата беа по мининки на некаква детска пьощадка неква а чула че прикаа на блъгарски и казала "ооо, и я съм от България, айде яла дом да пиаме кайве , па че ти покаам едни работи ми кааш къ се превеждат на немски па едно-друго и те така". Е мойата жена а отсвирила - после ми каа - таа говореше некво меко и кой знаа ква а, е и я да бе, и я ще да бегам. Такива като таа после викат, оно българите се мразат. Не мразат се, ама секи си дири приателе според кък му уйдисват, а не по паспорто. Ако некой че миа приател, оно е що ми аресва, а не що е блъгарин ели шриланкиец.
Активен

Суек

• Гостенин
Krokich,оно ние българете сме световни шампионе у таа дисциплина-отсирваньето.Тава е най-лесното,ама ако требва да удариш една рЪка-не мое...Таа жена мое да е имала нужда и па ако е била на малко време у таа Германиа-ептем.Ти требва да знааш какво е да си у чужда стрАна каде не познааш никой и не знааш ка да си посакаш леп...
За мене моем да кажем що откак сам дошел на аеропорто сал българе са ми помагале(Да са живи и здрави!)и колко са ми спестиле и от ядове и от обикаяне ча сеги моем си дадем сметка.Дано да моем да им се отблагодарим неко ден.Ама никой ме не е отсвирил...И сеги ако изтрещи телефоню у три саата нощеска и некой от тиа има нужда от нещо,я че сам там.И нема да питам за кво е и колко часо е...
А имах и един познат каде каа че българе са го преебали,а са му помагали румънце.Има секакво.
Активен

FreeShop

• Гостенин
О-о ,я сметам че нема теково нещо да се мразу българете.Може да са предпазливи ,ама тава е друга губерньиа.Тава си е най-нормалното ,човек да се не излати тека у сборуваньието с българе.Винаги требва да си е умерен,оти български бандити колко сака човек.Но да се мразу масово - абсурд........И маийкиа ми е у Испаниу и от други места съм чувал - млого благи отношения се срещат между българи.

Абе чудим се канадците ,смету ли ни за циганска држАва? Оти оно като има толкова цигание от Българиу,човек остане с грешна преценка.Не че съм против циганиете,просто требе да гледу и двете ...автентичности ,тека да кажем.И коренното българско население и българските цигани,свите ора су ценни с нихните си обичаи..............................................................
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
И преду една седмица кага се прибира през Гърциа и на Янина-града голема,/как се пеа у песента/,слена да си купим протокале.И си узе я шес кила,па викам,а и мандаринье да пробам.Таман почна да турам у торбата,па зе та истръси един наземи и по стар славянски обичай се испущи та викам"Дууу жено метиява!".А тиа прудавачките се спугледаа и ми думат,/ма без да мекат/ "Ти блъгарин ли си бе пич?" Я така се по заврати на една стран,да видим ко е пича,а од дире нема никой и си реко : "Тиа момета лааз на мене прикаат",а ената дума"Да,да!Ти същиа!" и я така поласкан се уили,а она с нега у погледа прудължава: "Ей,нашиа,де недей узима од тиа мандаринье че са кисеяше!"Я узе и са стукна на мига,та ги истръси,ма у торбата останал един и те зе по нантам да го пробам.Геййй,мамоооууу"Тава ми стана скомино на устата не мом си кам името.Та се почуста некво возвишено и поласкано.Глей кво а да срешнеш свой у чожбина!Голема работа смо блъгарете, стига да не смо циганье,що и они викат че са блъгаре,ма само ни срамат.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

jaio

• Гостенин
маре майка им деба рждъва заради тя цял свят си мисли че сме крадливо мизерно и пропаднало племе деба майка им деба
Активен

Страницата е създадена за 0.129 секунди с 23 запитвания.