Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Социален експеримент  (Прочетена 2191 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Камик

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 772
Re:Социален експеримент
« Reply #15 -: Септември 09, 2010, 10:28:40 »
Добри, я прочети туке е тая статия http://www.segabg.com/online/new/articlenew.asp?issueid=6966&sectionid=5&id=0001101

Тамън по твоя соц. експеримент идва според мене.
Активен
Във вceки човек дреме по един простак, а в някои - по повече.

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #16 -: Септември 10, 2010, 01:48:49 »
А знаете ли че 9 септември е деня  на суицидопревенцията - А КВО Е ТАВА - ДЕНЯ НА  самоубийствТО 15 ОПИТА  за за самоубииство са извършени във Видин през първите 6 месеца на година, съобщиха от Регионалната инспекция по опазване и контрол на общественото здраве по повод обявения за Световен ден за суицидопревенция- 10 септември. Шест от лицата, посегнали на живота са във възрастовата група от 20 до 39 години, а 3-ма са до 19 години. Положителната тенденция за намаляване на опитите за самоубийства сред учениците констатираха от инспекция. Най-често използваният способ от потенциалните самоубийци са медикаментите, а направените опити са най-вече демонстративни. Рисковите групи са сред лицата с депресия, зависимост или друго психическо разстройство, жертви на насилие, безработни младежи, възрастни и самотни хора. По данни Националния център по опазване и контрол на общественото здраве България е на 12-то място в света по смъртност от самоубийства. Всяка година около 1 500 души отнемат живота си, а други 3 000 правят опити за самоубийство. 70% от тях са в детско- юношеска възраст.
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

gargamella

• Гостенин
« Reply #17 -: Септември 10, 2010, 01:12:31 »
Неее за друга държава неискам, ма за тук в БГ и като чели се замечтах за Симитли!

Наивно  :( Но нищо на младите е простено , а у Симитли сигурно има само смесен магазин , само природата им е хубава ;) ;D
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #18 -: Септември 10, 2010, 09:37:15 »
Неее за друга държава неискам, ма за тук в БГ и като чели се замечтах за Симитли!

Наивно  :( Но нищо на младите е простено , а у Симитли сигурно има само смесен магазин , само природата им е хубава ;) ;D
убаво а Добри да слуша по -опитния-особено коги му са пада  Кака ;) ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.197 секунди с 24 запитвания.