Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: За теа каде не са у Резервато,а са ръгнале по свето....  (Прочетена 12069 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Така а що мириканците не моа проумеат че тава Блъгариа не а само териториа,каде живеа сбироток куто ньи,ми тука расне и такъв народ и он не сака да го бръкат с джагале.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

FreeShop

• Гостенин
Абе-е,има некаква надежда.Я гледам у Совиу,таа столица кирлива има разни чужденци ,дека знау млого добре за кико става на въпрос.Некакви уж културни събития организират, да се чифтосат на културно ниво некак си... ;D Не да се ебу,а да омешу с назе ,да смо си без граници... у европу... некой дън,евентуално.

Та ставали и положителни работи у таа двумилионна кочина,съга сметам да проверим у Враца кико е положението,оти северозападо ми е много нАсърце...и е по-голем град тека и е по-напът ,та има възможнос за некви теквиа ора да праата нещо теково....У Пловдив също е много добро,ако че пловдивчаньие говорат развАлено - имат акъл.............................................................................
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
а чуле ли сте че циганьете са дръжат куту свински чирва коги стане напечено, демек са вардат едни-други  ??? ??? ???
Активен
жената Я  и приятели  

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Вардат се ги ебем у пустиняците!Они от ньи си не моат се увардат...
Тава а пцетор каде се разкинва едно друго щом нема пячка на близо.Апа да ви кам че има и бели банди у северозапада.Ма тава къде видо данъска не ми се прикаа.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

pep4o_berk

• Гостенин
Малеее...верно се вардат да ги еба..Па ако са повече на едно место,куто се заеде неко блъгарин с ни,глей кво става..Дееба таа зган ньедна
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Ей,оно синдрома на глутньицата е страшен...
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Я неам нищо против помаганьето, ако е неко човек къде го знааш къв е и що е. Ма има ора къде мислат че си нги длъжен- да нги свръшиш работа къде и они моа си е свршат ели да ги нараниш да си не арчат кинтите, дако що моа те познават от оня ден.
Я мислим, че свето е станал толко миничек, що вече не моа се говори за чужбина. И вече нема такова нещо като да не моо си посакаш леб, сичко а насекъде стандартно, лъснато и заготвено- къде и да идеш, знааш кое каде а. Я оди неколко пъти за по неколко седмици у Америка-се едно не съм излазал от дом. Единствения колтурен шок беше с кендзефите-що тиа жни ги плнат с вода догоре и уместо "троп" вика "цоп"  :o
Активен

Пръвака

• Тумбак
па нема ли да са ушляпат по гъзъ  ??? ???
Активен
жената Я  и приятели  

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
нема ама ако ти е по-голема патката требва да а држижш отвънка  ;D
Активен

Пръвака

• Тумбак
тиа американци ич гим неа зор за негрите дако гим а чрън президента
Активен
жената Я  и приятели  

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
И що са такиви нужниците им? Оно тава че преяе ако човек се напне повече
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
Не знам що са текива, ама има и предимства. Пръво, лайното плива поди вода и ако се зачетеш нещо полвин час, нема се усмрди кендзефа. И второ, нема нужда се чисти с четка що не остават следи- нема контакт със стените на кендзефа.
Активен

mechka

• Гостенин
я требе да се съгласим тука с коркича. начи я сам по чужбината вече 8 годин и съм ги виждал сички типове българе и повечето се сакат нещо от тебе. та моито правило е кой ми са обажда повече за услуги отколко за събиранье и убаво прекарванье я го режем. Има си и изключения. некой ора са си ора. Повечето е плява обаче. 5 пъти че му направиш добро, един път нема да можеш и они че те разнесат насекаде и че говорат глупости за тебе колко си сакаш. затова не помагам на незаслужили, та поне да има за кво да ме псуят и да ме не а яд
Активен

Суек

• Гостенин
Тука неко пита има ли циганье у Канада.Отговарам веднага-има ,ама са оригинал внос от Индиа,Пакистан и тоо район...Те па си миришат като наште у България...Един приател,инжелер,разправа че заради тех шефа нги издал заповед да се не оди бос из офисо... :)Що он рече,че ка ги гледаш костумаре по бюрата и като станат-отдолу по капли  ;D
Оно си ги напиня...
Па за другото:Секи вика, че у България останала сал сган.Тука вече двама писаа че и у чужбина попадале на изклесаци из назе...Та вапросете са ми:
Ако не са у България,а и у чужбина ги нема,дека са тогива свесните българе?Верно ли нема вече?На дека сме трагнале?А па и дали не сме стигнале веке....
Активен

Страницата е създадена за 0.067 секунди с 21 запитвания.