Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: За теа каде не са у Резервато,а са ръгнале по свето....  (Прочетена 12215 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Я за тава ви каам че с руско говоряще тоа прублем е решен.Тава нема да ти проговори на друг език никага,ако знае че си българин. Имаа една пузната рускиня.Она живея тука 5-6 годин и през целото време не обели и дума на блъгарски.Интересното е че немаше и нужда.Ма некои че въстанат и срещу тава!Лично мене ме кефи подобно отношение и я кага прикаам с такиви ора/сръбе,македонци, черногорци,украинци,харвате,русняци,белоруси и др.блиски славяноговорящи/си маам на български и само ако усетим че некаде не сам ясен опитвам да обяснявам на ньиньия език,ма никага на не славянски.Ми оно иначе а срамота и за двама ни.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Я лично имам приятел хърватин и с него си са приказваме като каза Аварам-и нема грижи!
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Абе сфръшиа се имегрантете.Бааго що народ е по чожбина,а само я полу имегран,полу негар,полу бел,полу умен ма повечко шашов сам
седнал на бел камик да пишем.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Суек

• Гостенин
Ора,да ви питам нещо...ЧЕта у весниците,че ногу емигранте се вращале у България,оти немало работа у Европа.Те по-специално от Испаниа и Италиа(Avaram моо да кае,че он лаасе бе полуемигрант у Италиа  :) )Имало дже и такива испанце каде идвале у България да дират бачканье..Тава верно ли а,или па журналистете са си дириле за кво та пишат,тиа пустиняци...
Я да питам вазе,що она мойта информациа е какво моо да докача от интернето...
Активен

masok

• Гостенин
има испанце у варна бачкат май,така чух.........я бе у кьолн и бач имаше ма немое бъда я далеко от блъгарското,от мою роден краи северозападнио и се върна колко и да ви е чудно...................
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Верно а,ударила ги а кризата у Испания,ма понеже един дека оде у Испания ни ма тури на уя си, заради една пичка, стана зарезил,та сеги му реквам: Виде ли бе,бастун,оди си съга у Койнаре ели па у Главъ,копай кукуруза и му са радвай...
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Знам човек каде имаше сигурна работа у Италиа и последниа път ме пита да му дирим нещо у назе че го е закинал там.А след неколко дъна се врача един от Америка тука,що и там било ад,он живеа у Сан Диего от 10 годин.Од Казахстан родата не може да ми дойде таа годин на госке тоже заради пуста криза.Изоопще май у целиа свет нещо се а убръкало.А при вазе ква а хавата?
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

masok

• Гостенин
една умрела дръжавица сака да затръка сичките според мен...........и тваа америка она умира,и требе умре свето.....да ги еба у газо они с 200годишна история сакат да затръкат назе с 1350 годишна.нееее ли да ги ебеш и да ги не питаш щоооооооо ???
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
целио свет работи за них - що са итри и дръжът световната банка - а она дава заеме - и народете задлъжняват - и сички сме им длъжни -
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

masok

• Гостенин
ги ебаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа >:(
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
целио свет работи за них - що са итри и дръжът световната банка - а она дава заеме - и народете задлъжняват - и сички сме им длъжни -

я ми са види че и они на краа че фанат некои за уя - они пари са дават на заем коги моа да си ги земеш по некакв начин иначе моа да фанеш кредитополучателя за уя ако нема кво да му земеш друго ( или да го фанеш нещо да ти работи за тиа пари - ама ли сте чули кво работи циганин за бОрч)
Активен
жената Я  и приятели  

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Не само че сам чул ми и испати.Един ми копа градината за дваесе лева борч и се исече зейето.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Пръвака

• Тумбак
Не само че сам чул ми и испати.Един ми копа градината за дваесе лева борч и се исече зейето.

епа моа ти каам що тава си а слаб контрол от твоя стран.... я коги имам такива работници седим до ним и непрекъснато им пофтарам колко лошо работат и не съм доволен от ним и че им намалим от надницата а за чЕрпа и да не мислат  ;D ;D
Активен
жената Я  и приятели  

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Един иде да ми работи и вика че знае къде има подпори и че ми ги уреди ако почерпим.Съгласих се,нали сам с дубро сръце,а таа жна ме води у неква запустена децка градина и вика:" Те ги те,зимай ги".Я го гледа,гледа,па го мерим да го мелнем у междувеждието...у тоа мумент идат некви ора.Отидо при ньи и ги пита за пудпорите и се спазаариме за кви пари.А тоа с целото си нахалство вика:"Па нема ли да почерпиш?"па го зимаа на мушка,ма ми дойде идея. Уведоо го у магазина и викам "Узни си кво си избереш а я те чекам на касата."И си ойдох у назе.Тоа иде след един час и ми се лендзи и ча тагъва на моа териториа куто го юсна у манерката и он се преметна из зади вракньицата.Та те така упражнявам я по некогиш контрол.Добре ли а според тебе?
« Последно редактиранье: Март 21, 2009, 01:15:25 от Avaram »
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Пръвака

• Тумбак
добре е ама многу си гу чекал я би гу юснал още на обекта и би го питал що продава тава къдее не е ньегово (не че имам против ама що че ма меша мене, я ли за тава му плащам да ми връши работа и да са опраа каа знаа)
Активен
жената Я  и приятели  

Страницата е създадена за 0.168 секунди с 22 запитвания.