Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: За теа каде не са у Резервато,а са ръгнале по свето....  (Прочетена 12070 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
И я живех 1 годин у Бургас и мого добре разбирам за кво говори Капетана.
Наете ли кво е приятничко летно време, къде 5 сутринта, ка си спиш да ти замирише на згур? Чудо!
Ако требе да опиша Бургас с три думи - згур, мьекане и скъпотия.
Бега маани.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
За мен тва е много смело решение и са не наемам да го коментирам. Не съм живела у Бургас и не знам какво е тама  ??? Просто не  моо са постава на негово место и не си представям какво му е. Освен тава съм силно скептична, че у нашия край 
 нещата ше се опраат и ше достигнеме некакъв приличен стандарт на живот.  :( Дано не съм права, дано!!!
Кептън, направи така кък си решил и успех!
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

иката

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 761
много гледни точки се изгедаа, за мен малкиа град е с мног предомства, и по малко недостатъци, хората са знаат и са по дружелюбни, може да помагаш, они ше ти помагат, а у големиа секи се е забързал и неможе да завърже приателсво а расчита само на най близките, я ви разказах скоро как спуках гума а немах инструменти близо до 1 село и за 5 минути ми спреа 3 коли да питат какво да помагат, едната докат иде за инструменти хората от тругата ми смениа гумата, тва у големиа град нема къ да стане, освен ако се не обадиш на некои кои ти е много близък, пък нема я и таа романтика, немоа седнеш на двора с приателете да си пиеш ладната бира вечер...абе много може да се пише, аз съм за Бел. Слатина пред Бургас
Активен

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4744
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
 Коьо,връви си бака у Белстина и съ не бой.Щом си изкарваш лебеца от друга стран-страшно нема.За дечицата са не бой-и другите ора имат дечица и се некак си ги гледат.Даже риска да докачат наркотици у Белстина ми са ще,че е по-мъничък.Сеги са направиле още един МОЛ,та станаа два,ма по-добре а си пазаруваш от производителе направо.Циганията си беше гулема и по-напреде,мъ ти,пъ и не само ти къ си успел да съ отчуваш таферен,текее шъ са отчуват и твойте деца.Здравеопазваньето и некоги при назе си беше калпаво,ма нали сме влъча порода и се оцелеваме некакси.У северозапада поне шъ дишате чис,роден въздух и у децата ти ша съ насади чуство за роден дом и роден край,а не спомене за квартири и постоянно пцуван район-куту место на преживеване,разбира съ.Тавее бих ти рекъл-връви си дом и съ не бой!
Активен

иката

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 761
и аз тва порпущих да реча, че децата му ше усетат тва което той усеща за северозапада, а нема а бъдат кат софииската паплач де незнам много от тех деца ли са некви изродели са.. софианци да прощават пиша тва коет ми е направило фпечатление
Активен

onufri

• Гостенин
У момента Райфайзен дават най-добрите лихви за ипотечни кредити - 7 процента.

Тава още пръвиа път като го прочетох са изненадах, ма те сеги отворих един линк от шашавлъците и им видех рекламата на тиа шашкъне. Значи те казват "от 7% годишна променлива лихва". Начи:
1. тава а най-евтиното, което предлагат, сигурно ако имаш 90% собствен капитал
2. тава а по-важното: променлива! демек ша ти ги връжат за основниа лихвен % от БНБ ели от ЕЦБ ели за Euribor ели нещо такова. за БНБ не знам, но тиа европейските в момента са около 1% и могат да паднат още само ако дойде голяма рецесия. а е напълно възможно след неколко години да са около 5% и више, демек твойте 7% ша станат 12%.

не са връзвай на такиви оферти, ми ги питай колко % ша ти а ако ти а фиксиран %, да ти направат сметка колко ша требва да плащаш тогива на месец и съответно ти да си направиш сметка моеш ли ели не моеш тава да го плащаш.
тава с променливата лихва звучи могу примамливо, но е и много рисковано. както сичко де звучи прималиво...
Активен

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
Мола ви са само за Райфайзен не приказвайте тава са най големите еврейски мошеници и обирджии не са лъжете на рекламите нги язе изгорех мого яко с таа банка огин да ги изгори дано >:(
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

Страницата е създадена за 0.112 секунди с 21 запитвания.