Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: За теа каде не са у Резервато,а са ръгнале по свето....  (Прочетена 12204 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

nerezo

• Гостенин
абе нали знаааш ,че ние Българете сме свикнале се да се извиняваме и да викаме,че ние не сме такива ама те.
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Братиньо ако ти кам у Италиа ква зган е...Почти нема кьороф блъгарин,а свите сас наши паспорте се разкарват и с едни екзотични арабски имена у ньи.И я се чудим тава къде а расло до съга та не сам го срещал у назе?Мене ми викат че не сам Българин що сам русоляф и бел,па ми сочат за пример некви мангале.Мене ем ми смешно,ем ми се рове,кво да им обясняам куто они видат че само я сам различен и бегам на страни.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Я лично не мисла че са са свръшиле свесните ора-ни у България,ни па тиа дека са у чужбина!
Има боклуце къде ни излагат и вънка и туке-сал дето тиа вънка по-си личът,що ората тама са свикнале на ред и не са виждале такива изроде-прай им впечатление...
 Я сам виждал индийски полицай,къде отговараше за посолството у София,да изпадне бос насред "Патриарха"-щеше ми са да са фръла погръб и да ритам... ;D
Обаче ако требва да съм честен,на тиа ора им не разбираме колтурата,могу са по-различни от назе...
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Дръмон

• Пустиняк
Бако Авараме,питай у консулския отдел на Външно(тава е на "Евлоги Георгиев" ;D)за къв уй издават паспорте на македонски албанци ели изобщо на македонци?!? ???
...да го тура на майкя им шашова...
Активен
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

nerezo

• Гостенин
а они македонците си ни турат на уя да ти каам.я сега сам у македонскио край и несам видел един да кае нещо добро за назе само ни исползват за паспорте и зарад пустио съюз Европеиски смърдеиски!!!
Активен

Дръмон

• Пустиняк
Я нали тава имам предвид! ;)
Тава са погане,не са ора,на снимка да ги видиш-бой!!!
П.П.Имам предвид тиа от т.нар. Република Македония
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Бе оно и они душици носат,ма ебах ти безочливите души.Кара кола сас блъгарски нумер и ми вика на македонски диалект че не бил Блъгарин.
Ми къф уй си тогива та си се очеплезил у нащо возило,де е бем тиа безродньици умрели.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Суек

• Гостенин
Те като стана лаф за макетата,оня ден ми звани една на телефоню от банката, да ми предлага разни шашавини,и ка си прикааме на ингилизки она ме пита отдека сам.Я викам че сам българин,а она рече че е македонка.Тогива я си минах на български и и рекох, че нема нужда да си чепиме езиците на тоо пусти инглииски като моо си прикааме на нашенски.А онаа скочубра ми рече, че не говори български...Ей, ора,така ми причерне, че чак са забъкнах от яд!Па препцувах ка си требва на български,она дако не разбира ;D Питах я сака ли да повторим кво сам казал и на ингилизки,па она рече че немало нужда ;D и щел да ми се обади неко друг главок из техниу офис...Ама я затвори оти бе кипнал вече,като джоган из баир...
Жената рече,че тиа разговори се биле записвале,ама ми е през кура...Кой сака мое да повторим у ефир... ;D
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Оно ти а преко уя куто се записват,нали не знаат кво значи,па и да знаат тава си ни а национолно изразяванье на чувствата.Ма така а, они у Македониа одавно шиптарете нги ебаа макята та съга им е се таа.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

nerezo

• Гостенин
евала баце за тия приказки по телефона.па она нали неразбира що ти е ракла после че ш ети се обади друк да са неее убидила нещо нали неразбира ама малко си ги псуал.требвало е да се изрежеш каруцарската па ако сакат да те запишат у кигата на гинес дреме ти куро. ;D
Активен

FreeShop

• Гостенин
Те като стана лаф за макетата,оня ден ми звани една на телефоню от банката, да ми предлага разни шашавини,и ка си прикааме на ингилизки она ме пита отдека сам.Я викам че сам българин,а она рече че е македонка.Тогива я си минах на български и и рекох, че нема нужда да си чепиме езиците на тоо пусти инглииски като моо си прикааме на нашенски.А онаа скочубра ми рече, че не говори български...Ей, ора,така ми причерне, че чак са забъкнах от яд!Па препцувах ка си требва на български,она дако не разбира ;D Питах я сака ли да повторим кво сам казал и на ингилизки,па она рече че немало нужда ;D и щел да ми се обади неко друг главок из техниу офис...Ама я затвори оти бе кипнал вече,като джоган из баир...
Жената рече,че тиа разговори се биле записвале,ама ми е през кура...Кой сака мое да повторим у ефир... ;D

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;DАхахахаха,те тава ме фърли от стола,ба-аси чудото,баси смехо.Would you like to repeat in english to fuck you,краво мръсна ;D ;D ;D ;Dа-ахахаха.Сакаш ли да ти повторим що волим да те ебем у Уста ;D ;D ;D ;Dхаха............

;DЕвала,евала тва е от най-яките постове дотука у форума...........................................
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
Ама кво се чудите бре, я съм виждал сръбин, българин и македонец да приказват на ингилиски. оно тава вече а неам думи.
Активен

FreeShop

• Гостенин
 :)Нали? Обсъждат си деловата част сичко културно какво си требе и изедин път се  ;Dзапсуйиу на балкански та им олекне на душата, че са се сопреле да се преструваиу.

То нема лошо да си говорат на английски ако са на текова место къде требва да вършат работа и требва и около тех да ги разбират ,ма некъде на расодка да се преструват тека - нема зор...............................................................
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
И я съм приказвал със србе на ингилиски. По работа де, ама оно като минеш на теми не по работа, па по лесно на ингилиски. Що колко и даа еднакво, па требва да се трудиш малко да се разбереш по нашенски с тех - иди се сети кво са девизе ако не знааш примерно. Ингилиски нема нужда да се трудиш.
Активен

FreeShop

• Гостенин
Епа оно тава е благото ,да си обесните ако не знаете.Става свободен и весел разговора.Я не знам даже най-обикновени градски думи от българския и некой път требе да ми ги обЯсни събеседнико....Ма кой как сака ,тека да сборуе...............................
Активен

Страницата е създадена за 0.149 секунди с 24 запитвания.