Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16   Надолу

АФтур Тема: Кампютърни игри и маняци  (Прочетена 15837 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Re:Кампютърни игри и маняци
« Reply #60 -: Ноември 23, 2011, 07:22:53 »
Сеги инсталнах и Кал ъф Дюти 2 де ми изпрати Джайч.От Замундата.Ма нящо неще да ми тръгне сингъла .Мултито тръга.Сингъла-не.
Е за таа версиа става въпрос
http://zamunda.net/details.php?id=15485&hit=1
и за тоа пач
http://zamunda.net/details.php?id=89918&hit=1
 що неще да тръга таа палиа ???
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
« Reply #61 -: Ноември 23, 2011, 07:37:53 »
сингъля са подкарва по др начин и при мене е така
не съм го подкарвал още , що ма мръзеше , но ако искаш може да разуча
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

Чвора

• Пустиняк
« Reply #62 -: Ноември 23, 2011, 07:38:58 »
връло люто сакам-виа сте по спицялисти,а таа игрица ми а особено юбима и ми връви на старото ПС у куфнята и моо си цъкам колко ми душа сака....
ааа пропущих да кажем ,че като пуща сингъло и ми сака да тургам некъв диск у СД-то...
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
« Reply #63 -: Ноември 23, 2011, 07:40:21 »
за мулти те един бг сервер тоест 2
у момента маи нема никои
 но може да се връжеме къди него
http://gamesonlinebg.net/servers/COD2gamesonlinebg.net:28961.html
http://gamesonlinebg.net/servers/COD2gamesonlinebg.net:28960.html
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #64 -: Ноември 23, 2011, 07:57:28 »
че пукаме ли волфенщайн ??? ::)
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #65 -: Ноември 23, 2011, 07:58:51 »
аресва ми ква организацеа вкарвате, хахах, секи на негова си стран, ама иначе прайте мултисешън
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Брутале

• Тумбак
« Reply #66 -: Ноември 23, 2011, 08:05:58 »
епъъъъъ :green:
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
« Reply #67 -: Ноември 23, 2011, 08:10:23 »
па нема народ . сигур секи чека мача . то и азе ще ода по госке не моа да откажа куга ма викат за едене  ;D
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #68 -: Ноември 23, 2011, 09:35:49 »
казвам -
след критиката на уважаемиа Оджака са чуствам длжен да фкарам неко бира - тцтцтцттцт ъкъл море цтцтцт глъвъ пустиняк - да фкарам организациа - пръво
пръво - цъках по картите на улфенщаин - неа са лоши , игризата е лека , приатна , и е портабъл - демек мое се носи на флашка насекъде
фторо - неска има мачове ютре нема
трето - преди да спретнеме отборете ще има фаза на преката демокрацеа - язе или неко друг желаеш ще резюмира накратко презентациика койо кво може и що тава а не онава и ако другите инги легне на срце продължаваме
четвръто - патката на играта я рарнах у саморазархиващо ехе и качих у докса да а на сгода и пиша инструкциика за другите учасници
неска одеве са разоди по картите има кво да са види , ютре ще дира Шлепи ели Бруталниа да напраиме тестове що ми а по силен нетеца на слюжбата - и ще замера трафико -

« Последно редактиранье: Ноември 23, 2011, 09:37:30 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
« Reply #69 -: Ноември 23, 2011, 09:42:06 »
чекам ТТ данни и упътвания.Дира место у Вермахта ако може.Ако нема место у РККА- де :green:И да се уговориме у удобно време .
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #70 -: Ноември 23, 2011, 09:47:10 »
половинчати работи ели па неуредеци нема да има
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Брутале

• Тумбак
« Reply #71 -: Ноември 23, 2011, 10:13:42 »
я за себе си веднъга моа да каам оти моем да играам еднакво добро и като шфаба и като кравар.

класовете за игра дека предпочитам да играам са инжинер или медик.

първиа клас - инжинери са занимава със строежи на рампи, изгражданье на комуникационни центрове, ремонтиране на картечници, ремонтиране на танкове, миниране/разминиране, поставяне на експлозиви/обезвреждане

вториа клас - медици  както а ясно името са занимава с лечението на ората. има ена врътка с ена инжекция, примерно като та пречукат получаваш некви 30 секунди каде са мъчиш и ако около тебе има медик моа да го викнеш да ти удари ена инжекциа и да та върне у играта, втората опциа на медика а да раздава аптечки /тава а особено полезно при по-големи битки/

другите класове каде не играам ного с тех са;
- специални части - тиа са занимават с подривни дейности :green: демек, кога пречукат некой ти моа да му откраднеш униформата и да отидеш да шпионираш противниковиа отбор и да ги пречукваш без они да разбират кво става. естествено ако та разкриат ти пада дегизировката и сички моа да си тестват оръжиата връз тебе :green:

- полеви части - тиа мислим, че са занимаваа с тава да раздават муниции, съшто така моа да нареждат въздушни удари/тава а особено полезен елемент на изненада кога сички тръгнат да ръшат отбора и такъв клас ги изненада с въздушен удар, естествено сичко измира :green:/

- войници - за тех е ясно, орат и пуцат, не притежават кой знае кви специални умения освен, че моа да играат с по-тежки класове оръжия/горелки, базуки или картечници/ :green:

еми тава а, я са не сештам друго кво моа да кажем за класовете.

секи си избира кво на него му аресва и с кво смета, че моа да а полезен на останалите :green:
« Последно редактиранье: Ноември 23, 2011, 10:29:30 от Брутале »
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
« Reply #72 -: Ноември 24, 2011, 07:08:25 »
тава я идял петров че може да са рарне и да я свалим после , що тука от работата неко път у по свободен ден може да изгръба неко германцел . игръта и на мене ми аресва .
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
« Reply #73 -: Ноември 24, 2011, 07:26:08 »
ще са кръшиме ли таа вечар ?  :krkanje:
Активен

Брутале

• Тумбак
« Reply #74 -: Ноември 24, 2011, 08:22:24 »
епа я съм у готовнос

само казвате, свалям, инсталирам за 5 мин и съм готов :krkanje:
Активен

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.15 секунди с 22 запитвания.