Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Кампютърни игри и маняци  (Прочетена 15838 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
Re:Кампютърни игри и маняци
« Reply #30 -: Ноември 22, 2011, 06:35:13 »
добре утре ще тестуваме .
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #31 -: Ноември 22, 2011, 06:37:07 »
http://www.shacknews.com/file/2689/wolfenstein-enemy-territory-windows
теглите - инсталирвате - ако не е версиа 2,60b теглите пръво пръвиа пач инсталирвате , теглите фториа пач и инсталирвате

http://www.fileshack.com/file.x/6551/Wolfenstein:+Enemy+Territory+-+Windows+2.60+Patch

http://www.fileshack.com/file.x/8765/Wolfenstein:+Enemy+Territory+-+2.60b+Binaries

требе ни чат у уграта ели па говор - еле по скаипот
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
« Reply #32 -: Ноември 22, 2011, 06:37:33 »
виште съга, требва да ви питам нешто ного важно

- самички ли ша си играаме или ше играаме с другите?

оти ако играаме с другите требва да ви пуштим един пакет съдържашт играта и некои допълнениа към нея, а ако играаме само ниа моа да си играаме и бес такива екстри :green:
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #33 -: Ноември 22, 2011, 06:38:26 »
мисла че като начало ще си играме форома - па пасле мое се усуне неко друг - етъ

оффф оооф - ще модна неко карта - със кадри от стропатица ели кула ели чуката
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Брутале

• Тумбак
« Reply #34 -: Ноември 22, 2011, 06:45:39 »
начи тава каде си го дал ше свърши ралта като за начало :green:
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.

jaio

• Гостенин
« Reply #35 -: Ноември 22, 2011, 09:12:09 »
абре някой ше тества ли нящо таа нош
Активен

Брутале

• Тумбак
« Reply #36 -: Ноември 22, 2011, 09:35:02 »
я викам утре да са сбереме по некое време, да изтестваме и ако сичко а ток и жица да са пушта дата, час и да са млатиме оти требва да сме четна бройка ора оти ше сме два отбора /аре я моа да играам за двама  :green: /
Активен

jaio

• Гостенин
« Reply #37 -: Ноември 22, 2011, 09:38:26 »
що ако не сме четни не моа са играа ли

абе азе сага са позачуди    ниа убаво ше са збереме   убаво ше са разделине и ше почнеме да ги изпъняваме тиа мисии ама а чуда ако му са на някой досере и трява да са мане от игръта   тугава другите кво праат
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #38 -: Ноември 22, 2011, 09:39:45 »
епа кво - оно си има говор по скаип по време на игръ - кааш по скапа - другови требе да ида да посера говна и сички ф знак на солидарнос спираме докаде додеш - много ясно
Активен

jaio

• Гостенин
« Reply #39 -: Ноември 22, 2011, 09:41:10 »
епа кво - оно си има говор по скаип по време на игръ - кааш по скапа - другови требе да ида да посера говна и сички ф знак на солидарнос спираме докаде додеш - много ясно
и така ше си стойме спряле цела вечер      дайте да пробаме нящо друго   примерно  дутито или мидала
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #40 -: Ноември 22, 2011, 09:42:15 »
що ако не сме четни не моа са играа ли

абе азе сага са позачуди    ниа убаво ше са збереме   убаво ше са разделине и ше почнеме да ги изпъняваме тиа мисии ама а чуда ако му са на някой досере и трява да са мане от игръта   тугава другите кво праат
па кво,кво-зимаме кръгова отбрана покрай серящия и пуцаме на сакатлък докъде сдруса крушата...дано сал нема запек ,че тогива моо свръшиме мунициите и ще требав да се ръгаме с ножлета :smeeeh:
Цитат
другови требе да ида да посера говна
я досеги освен говна друго не съм видел и разбрал да се сере,ма щом каеш ,че требва да се уточнява... :smeeeh:
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Брутале

• Тумбак
« Reply #41 -: Ноември 22, 2011, 09:42:23 »
епа и да сме нечетни, па моа да са играа, просто единиа отбор ше са с човек по-малко и ше едат повече бой :green:

инак, ако на некой му са налага да са дигне за малко моа да си остай играта пусната она ше си го пушта на чекпоинтите /оти на тиа карти колко повече настъпваш завладеваш и по-предни позиции да та пуска като та убият/, евентуално моа да мине като "наблюдател" и така примерно нема да го ползват за лесни фрагове :green:
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #42 -: Ноември 22, 2011, 09:44:14 »
епа и тя ще пробаме - ма тава е слабичко и по мое са сбереме ора - видо скрииншотовете и ми допадна некво - има ситуации къде може да бъдеме назе си
Активен

jaio

• Гостенин
« Reply #43 -: Ноември 22, 2011, 09:44:33 »

па кво,кво-зимаме кръгова отбрана покрай серящия и пуцаме на сакатлък докъде сдруса крушата...дано сал нема запек ,че тогива моо свръшиме мунициите и ще требав да се ръгаме с ножлета :smeeeh:

[/quote]
или ше са замяраме с говна
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #44 -: Ноември 22, 2011, 09:45:08 »
ако нападателете са с костюме  за хим.защита и противогазе нема да даде очакваниа ефект :green:
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.24 секунди с 22 запитвания.